Patch 1.18 Zniszczono wsparcie

Maszin
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
edytowano luty 2018
Czy tylko ja mam wrażenie, że ten patch kompletnie zniszczył balans gry?
Supportem nie da się już grać. Przed patchem byłem w górnej części tabeli. Teraz jestem na dnie ze statystykami na minusie. Każda walka z bliska dla supporta kończy się przegraną. Broń działa wolno, nie da się nic trafić... na dalsze odległości też nie ma co strzelać bo zwiększali odrzut do granic absurdu...

Komentarz

• hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano luty 2018
    O już utrudnili i płacz.Fajnie było, jak bronie nie miały praktycznie żadnego odrzutu i można było lamić wsparciem, dzięki czemu po polu bitwy biegali tylko snajperzy i wsparciuchy leżacy i prujący pociskami na pałe z kilometra.Zmiana na plus.
  • Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Zmiany na duży plus zwłaszcza grając medykiem i mandragorem.Wsparciuchem gram The BAR (100gwiazdek) i nie zauważyłem różnicy.Tutaj można poczytać o zmianach https://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Info-30-01-Niespokojne-wody-Morze-Polnocne-nowe-mapy-balans/m-p/6606258#M410
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    coś jednak jest na rzeczy bo grając szturmowcem zacząłem dostawać baty no po prostu masakra , wsparciem nie mam zdania nie grałem jeszcze na tyle żeby coś powiedzieć, za to medyk rewelacja podobnie snajper no i te jego miny pułapki na Achi baba po prostu kill za killem
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • mpreiss
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Zgadza się, wsparciuch dostaje baty, celność spadła mocno, strzela jak w zwolnionym tempie.
    Przerzuciłem się na medyka.
  • hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano luty 2018
    Dziś pograłem 5 minut i wszystkie prawie zgony praktycznie od Hellriegela. [edytowane przez EA_Kuba] no i czesc DICE twoj balans.
    Post edited by EA_Kuba on
  • EA_Kuba
    161 postsPosty: 246Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    Wszystkie konstruktywne opinie są mile widziane.

Na forum powstały specjalne dyskusje, gdzie zbieramy informacje na temat waszych spostrzeżeń po ostatniej aktualizacji.

https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/3094/aktualizacja-morze-polnocne-balans-broni-opinie-i-dyskusja#latest

https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/3093/aktualizacja-morze-polnocne-nowa-zawartośc-opinie-i-dyskusja#latest
  • hrabiastrus
    Ja tam już zadnej konstruktywnej opinii nie sklece .Moge pluć jadem tylko teraz, czekałem panie półtora roku licząc, że gra będzie sukcesywnie balansowana, a tak się nie stało.Uruchomieę tą gre za pół roku może coś ogarną do tego czasu xd.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!