Szukam osób do gry w BF1 na PS4

przemeekk0
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
Cześć Wszystkim,

Szukam drużyny/plutonu do gry w BF1 na PS4.

Właśnie przeszedłem z Xbox One na PS4 i szukam znajomych do wspólnego grania :)

Gram zazwyczaj po 22.00.

Pozdrawiam

Komentarz

• przemeekk0
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Zapomniałem dodać: mój wiek 30+, mam mikrofon i najczęściej gram Podbój albo Linię Frontu.
  • kkordiann
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 25 Member
    Zaprasza, już się nas mała grupa uzbierała. Wiekowo różnie ja mam 28, jest osoba 30, są tez młodsi.
    PSN: kkordian
    Pluton: 1410 PL
  • LoganSAN33
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 32 Member
    Zapraszam do Grox Squad. Gramy 4Fun i eSport. LIGA BF1 +BCL
    Mecze umawiamy przez discord a podczas gry wiadomo impreza ;) Średnia wieku to 30 ;)
    Zapraszamy ;)
  • LoganSAN33
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 32 Member
    Kordian Was tez zapraszmy.
    W tym momencie jest nas 40 ale sa gracze ci graja codziennie a sa tacy co raz w miesiacu ;D
    Mamy wlasny serwer, co jakis czas bierzemy udzial w roznych wydarzeniach wiec cos sie dzieje ;) Wbijajcie Poznajcie Nas ;)
  • SiwyVX
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Zapraszamy - Dołącz już dziś i stań się Jednym Z Nas .
    Wataha na Ciebie czeka .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!