James Hetfield ?

_SamoZuoooo_
263 postsPosty: 290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Never underestimate the power of the Dark Side.

Komentarz

• Rydzu2015
    728 postsPosty: 760Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Zauważyłem że dzieje się tak gdy w chwili przeładowania żołnierz ginie a medyk go podnosi.Kilkukrotnie miałem tak że przeładowywałem i dostałem obrażenia krytyczne w panice klikałem dwa razy trójkąt i "telepawka" gotowa.
  • _SamoZuoooo_
    263 postsPosty: 290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dla mnie wygląda jakby koleś grał na gitarze w samym środku wojny .... :)
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Rydzu2015
    728 postsPosty: 760Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Nieźle mu to wychodzi :smiley:
  • BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Zauważyłem że dzieje się tak gdy w chwili przeładowania żołnierz ginie a medyk go podnosi.Kilkukrotnie miałem tak że przeładowywałem i dostałem obrażenia krytyczne w panice klikałem dwa razy trójkąt i "telepawka" gotowa.
    Czasem i bez reanimacji wchodzi "telepawka" czy też "padaczka" - jest to element stresu pourazowego, zaburzenie psychiczne będące formą reakcji na skrajnie stresujące wydarzenie, które przekracza zdolności danej osoby do radzenia sobie i adaptacji. Pośród tego rodzaju wydarzeń wymienić można m.in. działania wojenne ... ale jest na to rada, wystarczy wskoczyć na najbliższą, dowolną broń stacjonarną i "trzęsawka" przechodzi :)

• Rydzu2015
    Pomaga też zginąć jeszcze raz i ponowne podniesienie
  • Rydzu2015
    Panowie kolega założył temat z humorem,proszę nie robić śmietnika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!