Trofea w dlc bf1 ps4

Ulvhedin13
3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 4 Member
Witam, czy ktoś jest w stanie podać pełną listę broni, której mam użyć, aby zdobyć trofea: "pełen arsenał" (w imię cara) oraz " kolekcja broni morskiej" (niespokojne wody)? Pozdro i z góry dzięki za pomoc.

Komentarz

• BLU1985
    46 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 49 Member
    edytowano luty 2018
    Pełen Arsenał :

PM 08/18 wersja fabryczna
    Pm 08/18 wersja z soczewką
    Pistolet Obrez
    Rewolwer Nagant
    Kozacki sztylet
    Totokia ( ? nie pamiętam czy tym trzeba)
    Karabin Fiodorowa okopy
    Karabin Fiodorowa soczewka
    Karabin Generała Liu fabryczny
    Karabin Generała Liu stabilny
    Parabellum MG 14/17 lekki
    Parabellum MG 14/17 przygważdżający
    Perino 1908 lekki
    Perino1908 obronny
    Mosin Nagant M-91 piechota
    Mosin Nagant M-91 wyborowy
    Vetterli - Vitali M1870/87 karabinkowa
    Vetterli - Vitali M1870/87 piechoty

Kolekcja broni morskiej :

Karabinek okopowy M1917
    Maschinenpistole M1912/ P.16 wer. stabilna
    Buzdygan Osmański (?)
    Jatagan (?)
    Szabla marynarska (?)
    Karabin Farquhar-Hill stabilny
    Karabin maszynowy M1917 lekki
    Karabin maszynowy M1917 dalekiego zasięgu
    Karabin Arisaka wz. 38 piechota
    Karabinek Carcano M91

To chyba tyle...miałem chwilkę wolną i przepisałem. Zobacz w grze tam gdzie wybierasz broń dla danej klasy masz opis z jakiego dodatku ona jest...
  • BOREK9920
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 20 Member
    Jatagan I Buzdygan Osmanski nie trzeba tak samo jak totka i kozaki sztylet resztę trzeba odblokować i po jednym kilu wbic.
  • Ulvhedin13
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Dzięki wielkie.
  • Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    edytowano luty 2018
    Nie jestem pewny ale C93 Karabinek (czołgista,pilot) też wchodzi w skład pełen arsenał

Pytanie z Playstation także przenoszę do odpowiedniego działu
    Post edited by Rydzu2015 on
  • Ulvhedin13
    edytowano luty 2018
    Zdobyłem po killu z każdej broni z listy podanej powyżej z niespokojne wody i trofeum nie wpadło..czyli lista musi być niepełna:/ czego tam brakuje???
    Post edited by Ulvhedin13 on
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    U mnie brakuje czegoś z niespokojnych wód pewnie pistolet albo jakiś nóż, jednak każdą bronią gram do 100 zabić więc z czasem musi i tu wpaść .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    Szablą osmańską też trzeba zabić aby wpadło trofeum.
  • Ulvhedin13
    A drugi karabin medyka? On nie wchodzi w zestaw?
  • Rydzu2015
    Chyba wchodzi,pewny nie jestem ale wbiłem 2 gwiazdki zanim 25 strzałów w głowę zaliczyłem aby odblokować ten z soczewką :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!