BF1 laguje po dodatku Apokalipsa !!!

WpBajas
2 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Po zainstalowaniu dodatku Apokalipsa gra labuje jak by czasami spadała ilość klatek w różnych sytuacjach przy poruszaniu się przy strzelaniu - masakra tak poprawili !!!! problem na FB zgłaszają również inni gracze !!!

Komentarz

• BOREK9920
    19 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dołączę się bo umnie się nie da grać. Trafianie wroga powoduje lagi ze przerywa strzelanie. W samolotach to już wogle masakra . Srzelanie do sterowca to masakra straszna. Brak słów . Co aktualizacja to większa lipa.
  • Rydzu2015
    743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Problem jest znany i występuje na każdej platformie.Przyczyną są nowe specjalizacje studio pracuje nad jego rozwiązaniem
  • _SamoZuoooo_
    273 postsPosty: 301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    U mnie to samo nie da się grać, o ile wcześniej nie narzekałem to teraz po prostu nie da się grać .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • vuma1993
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    U mnie również występuje ten sam problem ze ścianami gry, wiadomo ile im to zajmie nim sie z tym uporaja ??
  • goofolekpl
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Kolejna udana aktualizacja z każdą kolejną coraz gorzej się gra brawo :)
  • Rydzu2015
    743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Rozwiązaniem może być ukończenie pierwszych pięciu specjalizacji o ile ktoś ich wcześniej nie ukończył
  • _SamoZuoooo_
    273 postsPosty: 301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mam ukończonych 21 specjalizacji i nie da się grać . Po za tym przy takim ''stop klatce'' ukończenie jakiejkolwiek specjalizacji to chyba dla masochistów rozwiązanie problemu .
  • EA_Kuba
    161 postsPosty: 246Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
  • BOREK9920
    19 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    I co? Dalej to samo!!! Dwa tygodnie wcześniej dla premium oznacza czas na naprawę bubla. Może im się uda wyrobić w co wątpię. Taka fajna gra i tak pięknie ja zpie......!!!!
  • arek-stegna6
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Po ostatniej aktualizacji są spadki płynności - zdarza się tak kiedy przeciwnik, pojazd otrzymuje obrażenia i jest tak za KAŻDYM RAZEM, spadki są koszmarne, gram na PRO, gra na dzień dzisiejszy jest NIE GRYWALNA, nie muszę pisać że DICE musi to poprawić bo to logiczne, ale nie smak pozostaje
  • Szczepan3Ustron
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    No mnie też dotknął ten problem znajomych co ze mną grają też niektórych po prostu to zniechecło do tego stopnia że skasowałem grę z dysku.
  • BOREK9920
    Podobno jutro pożyjemy zobaczymy. Ciekawe co poprawia a co zknocą? Chyba gorzej być nie może więc będzie lepiej
  • _SamoZuoooo_
    łatka: cytat z EA answers hq
    chodzi o poniedziałek

PS4: MP offline for 1h starting 9.00 UTC
    XboxOne: MP offline for 1h starting 10.00 UTC
    PC: MP offline for 1h starting 11.00 UTC
  • Kriiisu_93
    63 postsPosty: 63Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Czyli na PC to bedzie o 12???
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!