Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Ga

2

Komentarz

• gANdalfTHE44mag
    21 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 21 Member
    Nie wiem tylko jak zachowa się organizacja pt "Even Balance", miejmy nadzieję, że zniosą nam bany. Bo z tego co czytam i widzę to są święte krowy, nieomylni, najmądrzejsi itd. Gram w Battlefielda od 2005r i takich rzeczy to jeszcze nie widziałem. No nic pozostaje czekać.
  • gANdalfTHE44mag
    Jak tam panowie jakieś zmiany w waszych sprawach?
  • Flaczex
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 2 Member
    Tak, bot z EB odpisał standardową formułkę...
  • harry0ld
    30 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 33 Member
    U mnie też...
  • Rubicon-92-PL
    13 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 13 Member
    No i bajka , kolejny ban na innym profilu tym razem Violation (GAMEHACK) #88002

Żeby nie było że cheat sprawdźcie sobie inne zagraniczne fora , setki banów i płacz ludzi , to moje ostatnie konto na BF3 , 3 nie kupię , BASTA .
  • gANdalfTHE44mag
    edytowano kwiecień 2018
    Widziałem sporo wpisów właśnie z tym naruszeniem #88002, prawdopodobnie to ta sama przyczyna. Pierwsze bany posypały się po aktualizacji PB, w mojej sprawie poprosiłem Alexa J o podanie numeru naruszenia ale od kilku dni cisza.
  • Silvher
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 1 Member
    Witam mam ten sam problem mam nadzieje, że ktoś niedługo znajdzie rozwiązanie.
  • harry0ld
    Obawiam się, że na rozwiązanie tego problemu możemy się nie doczekać :( . Niewiele jest serwerów rankingowych pozbawionych PunkBustera (naliczyłem 2 HC), poza tym stoją puste. Są jacyś chętni do wspólnej gry w tak ograniczonym zakresie?
  • sokole_oko_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 20 Member
    Dopisuję się do wątku do banów bez powodów. Mam dokładnie to samo. Miesiąc przerwy w graniu i po ponownym zalogowaniu permanentny ban ! Pisałem już wszędzie ale kupa... Udało mi się raz wbić na pusty serwer amerykański i nie wywaliło mnie ale za drugim razem już blokada :( próbowałem grać w BF3 . Po wielu nieudanych próbach znalazłem serwery z opisami GGC PB czy coś takiego i tam mogę grać . Macie może namiary na podobne serwery w BF4 ???
  • JimaIwo
    Widzę, że nie tylko ja mam z tym problem. I nie mam zielone pojęcia za co ten ban
  • kocurreklPLl
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 7 Member
    Witam. podobne problemy dotyczą nas wszystkich ja oczywiście nie jestem tego unikatem dostałem perma lecz sam nie wiem za co dlatego też prosił bym o pomoc w jakimkolwiek wyjaśnieniu mojej sytuacji z blokadą konta...
  • WastedPete
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Dzisiaj to samo i mi sie przydażyło. Napisałem do supportu ale jak narazie żadnej odpowiedzi.
    Jakieś nowości w sprawie ? Ktoś cokolwiek wskórał w tej sprawie ?
  • laser890
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 8 Member
    Mnie zbanowali za rzekomego aimbota
  • Sandal-Senpai
    Ten sam problem. włączam grę-mapa pojawia sie na 3 sekundy a potem kick a czasem ban. wcześniej wystarczało "naprawić" grę na origin ale teraz nic to nie daje. mam normalną myszkę. Miałem wcześniej już problemy z punkbusterem jeśli wyłączałem origin za szybko. Chcę rozwiązanie problemu z pnk'iem a nie z adminem.
  • kocurreklPLl
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 7 Member
    no widać PunkBuster zawsze ma racje nawet gdy jej nie ma to i tak jest górą ;x niestety chyba nic nam nie pozostaje jak wydać kolejną kase na kolejnego bana... hyhy mam nadzieje że w końcu ktoś coś z tym zrobi.
  • laser890
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 8 Member
    Ja się nie będę bawił. Mam Bf3 i bf4 na jednym koncie. Miałem kupować 1, ale czytając, że ban może przejść na bf4 bo całe konto jest zbanowane jest to mój ostatni battlefield. Grałem w 3 i 4 przeszło 2500h, ale już przestanę. Nie mam zamiaru kupować 1 ani 5 która dopiero wyjdzie skoro takie akcje mają się dziać.
  • sokole_oko_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 20 Member
    No ja też tak zrobię jak ty. W sumie biorąc pod uwagę, że B1 to pierwsza wojna a 5-tka to II wojna to i tak nie moje klimaty więc nie żałuję . Ale bardzo brzydko nas potraktowali. Chyba to jakoś losowo musiało być blokowane. Mi się tak osobiście wydaje , że wygaszają BF4 i takie zdarzenia będą miały teraz miejsce. Zresztą coraz mniej jest już serwerów a na forum jak wchodzisz to są 2-3 osoby zalogowane . Szkoda :(
  • harry0ld
    Dla mnie obie wojny światowe to super temat na gry tylko, że w tych grach próżno szukać klimatu tych czasów. Jeśli chodzi o BF3 i BF4 to chyba byłoby nawet lepiej gdyby EA i evenbalance przestały je wspierać, zajęłaby się nimi społeczność i można byłoby spokojnie grać bez banów znikąd.
  • kocurreklPLl
    Chłopaki i Kobiety z przewagą tych drugich ^^ nie chce nic tu reklamować bo to nie ładnie na takim forum aczkolwiek polskie studio The Farm 51 robi konkrety projekt który niebawem ujrzy światło dzienne ;] może was to zainteresuje aczkolwiek jest to dla mnie bardzo ciekawa alternatywa a co najważniejsze to wiadomość że nie będzie tam znacznie nie dopracowanego moim zdaniem PunkBuster'a.( WW3 ) może zobaczymy się podczas rozgrywki ;]
  • harry0ld
    @kocurreklPLl Też śledzę temat, jak produkcja okaże się fajna to może zbierzemy się z kolegami do wspólnej gry. Tym bardziej, że w większości jesteśmy z Warszawy więc jedną mapę będziemy już znali. ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!