PS4 Aktualizacja 1.20

WojtekTZ
2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
Witam,
dzisiaj zaciągnąłem nowa aktualizacje. Po aktualizacji:
1. nie mam ani jednej obligacji (było ok 9000 sztuk)
2. wszystkie rangi klasowe zostały wyzerowane
3. wszystkie odblokowane specjalizację zostały wyzerowane
4. wszystkie odblokowane bronie zostały wyzerowane
5. pozostał 81 poziom
6. w zakładce żołnierz>broń i gadżety/przydział służby/medale/baretki/kodeks/nieśmiertelniki - zostały zaczachowane.
Czy ktoś z Was ma podobne problemy?
Czy ktoś rozwiązał problem.

Komentarz

• WojtekTZ
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 3 Member
    Dalej.
    Na ekranie Dostosuj żołnierza mam obecnie MINUS 210 obligacji i wygląda jakbym zaczął grę.
    Kiedy dołączę do gry na jakiejś mapie wszystkie odblokowane bronie i rangi są widoczne i właściwie oznaczone.
    Jakieś JAJA!!!
  • Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    edytowano luty 2018
    Już dzisiaj kilka osób zgłaszało ten błąd luknij tutaj

przy okazji przenoszę do działu ps4
  • WojtekTZ
    Dzięki za info.
  • Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    Dalsze dyskusje jak i zgłaszanie błędów będzie kontynuowane na AHQ
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!