Pluton Wataha zaprasza samotnych Wilków

Rydzu2015
748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
Razem gramy i umieramy,nie zostawiamy nikogo,jesteśmy po to aby łączyć graczy we wspólnej grze
Potrzebujesz pomocy?
Chcesz pomagać?
Wspólnie grać i dobrze się bawić?
Myślimy że nasz pluton jest właśnie dla Ciebie!
Nie mamy specjalnych wymagań co do rekrutacji
Wystarczy szanować graczy
Każdy "Wilk" będzie stanowił część naszej Watahy i bez względu na to jak gra może na nas polegać
Co jakiś czas organizujemy wydarzenia z nagrodami
Zawsze możecie się z nami skontaktować :
michu1799
Rydzu X
Wataha zaprasza w swoje szeregi
be276a9baeb9f632med.jpg

Komentarz

• Mat3uszGamerPL
    6 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja to taki wolny strzelec 39lat i nie jestem pro graczem i dużo klnę przed konsolą wiec nie wiem czy pluton jest dla mnie he he. Pozdrawiam wszystkich graczy bf1 i bf4 teamKNW
  • Rydzu2015
    748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Wiek nie ma znaczenia to tylko cyfry w dowodzie a moja jest niewiele mniejsza od Twojej,jeżeli masz chęć zapraszamy :smile:
  • Mat3uszGamerPL
    6 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja nie mam sie co równać do pro graczy. Raz lepiej idzie raz gorzej. Proszę o nazwę plutonu bądź nick z którym sie moge skontaktować.
  • Rydzu2015
    Nazwa plutonu Wataha napisać możesz do mnie Rydzu X lub michu1799
    018e4efe509b2431med.png
  • Mat3uszGamerPL
    Ok. Za wiele was tam nie ma ale odwiedzę i pozdrawiam.
  • gadzetONE
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano marzec 2018
    Witam.
    Chętnie pogram tylko dla zabawy (chociaż czasami zdarza się rzucić mięsem).
    Zaliczam się raczej do Weteranów - przeciwny jakimkolwiek myszkom na konsoli - gram bez włączonych jakichkolwiek asyst w grze. Chętnie naprawię czołg, pojazd, uleczę, dam amunicję albo zasłonię własnym ciałem :).
    Kamil. Lat 32. Pozdrawiam
    Post edited by gadzetONE on
  • Rydzu2015
    Zapraszamy,przy odpowiedniej ilości graczy będziemy starali się o weryfikację plutonu :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!