Wyzerowane statystyki i brak możliwości wejścia w tryb Online

KolonialPL
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 2 Member
Witam, dziś około godziny 16:30 grałem w trybie Podbój po chwili wyskoczył komunikat Utracono połączenie z serwerami EA i od tamtej pory nie mogę w ogóle wejść w tryb Online, a co gorsza kiedy wszedłem na swój profil na Aplikacji Battlefield 1 moje statystyki zostały wyzerowane... Co w tej sytuacji mam zrobić? Czy to może być jakiś ban wraz z wyzerowaniem statystyk? Nigdzie nie mam takiego komunikatu odnośnie zbanowania konta, a poza tym nie korzystałem z żadnych chatów itp. Proszę o pomoc.

Komentarz

• BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    edytowano marzec 2018
    Jest awaria ale tym razem grubsza niż zwykle, nie działają wszystkie gry online od EA oraz innych firm m.in Blizzard, wszystko leży od kilku ładnych godzin, tym razem to chyba nie ataki hakerskie ale fizyczne uszkodzenie światłowodu, przynajmniej takie jest ostatnie info. Statystyki wrócą jak będzie dostęp do serwerów.
    https://reddit.com/r/battlefield_one/comments/82yqc4/ea_were_aware_of_connectivity_issues_with_our/
    Edit : jest już połączenie z serwerami ...
  • KolonialPL
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 2 Member
    A czy statystyki powrócą tak jak były?
  • BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    Tak już wszystko działa.
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    KolonialPL napisał użytkownik: »
    A czy statystyki powrócą tak jak były?

Niestety, była dziura w światłowodzie i część statystyk bezpowrotnie wyciekła. Mi uleciało 2000 fragów :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!