problem z broniami z dodatków

766091248
5 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
mam taki problem, otóż nie mogę grać brońmi z dodatków mimo, że je odblokowałem, a w menu głównym, w zakładce żołnierz mogę je sobie ustawić ale w meczu wszystko się resetuje i nawet jakbym chciał odblokować je od nowa to i tak nie mogę bo gdy wykonuje jakieś zadanie na daną broń ciągle widnieje 0%.
CZY KTOŚ MA TAK SAMO I CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC

Komentarz

• 766091248
    chciał bym jeszcze się dowiedzieć o co chodzi z 82 rangą czy w tedy trzeba wykupić premium? bo przy tej randze PD juz mi się nie nalicza
  • Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Dodatki masz kupione osobno?
  • 766091248
    mam wersje rewolucja ale i tak dzieki bo odkrylem źródło problemu
  • 766091248
    i tak nie mialem kupionych dodatkow osobno
  • Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    766091248 napisał użytkownik: »
    mam wersje rewolucja ale i tak dzieki bo odkrylem źródło problemu

Mogłeś to zamieścić w pierwszym poście dlatego pytałem czy masz dodatki kupione osobno.
    Fajnie że udało Ci się rozwiązać problem i mógłbyś podać rozwiązanie może przyda się innym :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!