Problem z instalacją, nietypowa akcja

Kkonrad93
postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Otóż mam problem, zakupiłem sobie BF1 Rewolucja i mam problem. Otóż mój laptopik nie posiada CD/DVD, ale myślałem że uda mi się przerzucić pliki z płyt na dysk, poczym zrobię wirtualny obraz i zaoszczędze sobie 40GB pobierania podstawy gry.
Wszystko przebiegło po mojej myśli do momentu instalacji... Montuje w wirtualnym napędzie DVD1 dochodzi do iluś tam %% po czym chcę następną płytę, więc montuje ale niestety... dalej oczekuje DVD 2. Może ktoś coś zaradzić ? Czy jedyne wyście to pobranie gry od nowa?

Komentarz

• VXBronsonXV
    262 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 293 Member
    to bf1 wydawany jest na płycie?
  • EA_Kuba
    182 postsMember, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V Posty: 280
    Hej @Kkonrad93 ,

Jeśli Twój laptop nie posiada napędu optycznego, grę trzeba będzie pobrać, nie ma niestety innej możliwości.
  • DEiscovery
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 12 Member
    ewentualnie popytaj wśród znajomych, możne ktoś ma napęd USB..
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Jak masz słabego neta to aktywuj grę na origin i idź do kogoś z dobrym netem. i gra się ściągnie chwila moment. Po co utrudniać sobie życie.
  • Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    Jeżeli masz znajomego w pobliżu, który również gra w tę grę to możesz od niego skopiować pliki na jakiś przenośny dysk HDD. Jak dobrze poszukasz to na forum już kilka razy pisałem jak sobie poradzić z taką "kopią zapasową".

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    MarcinHD1 napisał użytkownik: »
    Jak masz słabego neta to aktywuj grę na origin i idź do kogoś z dobrym netem. i gra się ściągnie chwila moment. Po co utrudniać sobie życie.

Albo ściągnij w McDonaldzie zajadając burgera ...
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.