Problem z instalacją, nietypowa akcja

Kkonrad93
postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Otóż mam problem, zakupiłem sobie BF1 Rewolucja i mam problem. Otóż mój laptopik nie posiada CD/DVD, ale myślałem że uda mi się przerzucić pliki z płyt na dysk, poczym zrobię wirtualny obraz i zaoszczędze sobie 40GB pobierania podstawy gry.
Wszystko przebiegło po mojej myśli do momentu instalacji... Montuje w wirtualnym napędzie DVD1 dochodzi do iluś tam %% po czym chcę następną płytę, więc montuje ale niestety... dalej oczekuje DVD 2. Może ktoś coś zaradzić ? Czy jedyne wyście to pobranie gry od nowa?

Komentarz

• VXBronsonXV
    252 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 283 Member
    to bf1 wydawany jest na płycie?
  • EA_Kuba
    166 postsMember, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V Posty: 251
    Hej @Kkonrad93 ,

Jeśli Twój laptop nie posiada napędu optycznego, grę trzeba będzie pobrać, nie ma niestety innej możliwości.
  • DEiscovery
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 11 Member
    ewentualnie popytaj wśród znajomych, możne ktoś ma napęd USB..
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Jak masz słabego neta to aktywuj grę na origin i idź do kogoś z dobrym netem. i gra się ściągnie chwila moment. Po co utrudniać sobie życie.
  • Your3vilTwin
    1602 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,635 Member
    Jeżeli masz znajomego w pobliżu, który również gra w tę grę to możesz od niego skopiować pliki na jakiś przenośny dysk HDD. Jak dobrze poszukasz to na forum już kilka razy pisałem jak sobie poradzić z taką "kopią zapasową".

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    MarcinHD1 napisał użytkownik: »
    Jak masz słabego neta to aktywuj grę na origin i idź do kogoś z dobrym netem. i gra się ściągnie chwila moment. Po co utrudniać sobie życie.

Albo ściągnij w McDonaldzie zajadając burgera ...
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!