Misja z LKM trudna

WPolsceJakWLesie
1 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
edytowano marzec 2018
Witam w jakich dniach odbywała się misja opisana jako "lkmy trudna" gdzie dostawało się 500 złomu za 100 zabójstw z lkmu? codziennie zaglądam do zakładki misje społecznościowe a ta misja pojawiła się mi dzisiaj razem z tą za którą dostanie się pakiet bojowy z tym, że tamta już jako nieaktywna, co w tej grze jest zrypane skoro to już nie pierwszy raz mi się zdarzyło wejść w misje i widnieje jako nieaktywna mimo, że dzień wcześniej jej tam nie było?

Niezgodne z regulaminem - Rydzu2015
Post edited by Rydzu2015 on

Komentarz

• BOREK9920
    19 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mi pokazała się ta misja we wtorek ok 12 i była aktywna tylko przez 24 godziny.
  • xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Było i już nie ma
    Teraz masz 100 killi na pakiet
  • drgonzo1978
    18 postsPosty: 19Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Mi się pojawiła z licznikiem 16 godzin, zamiast 48.... Akurat nie miałem czasu na granie...
  • VXBronsonXV
    216 postsPosty: 245Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    battlefield wydał wszystkie dodatki i mają nas w ☹☹☹☹.przyzwyczajcie się.-w czerwcu już pokażą następne materiały z nowego BF.wózek się toczy ale moim zdaniem za szybko.
  • ChaosIsMyMaster
    567 postsPosty: 571Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    battlefield wydał wszystkie dodatki i mają nas w ☹☹☹☹.przyzwyczajcie się.-w czerwcu już pokażą następne materiały z nowego BF.wózek się toczy ale moim zdaniem za szybko.

Zobaczymy co jeszcze dadzą na CTE i co z tego wejdzie do normalnej wersji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!