BF V - krótkie info

1111214161752

Komentarz

• xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2018
  • SkyZeWonsem
    1249 postsPosty: 1,262Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kluczowy cytat:
    gracze zdają się mieć niewielkie oczekiwania względem produkcji.
    Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=110672
  • Your3vilTwin
    1451 postsPosty: 1,483Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2018
    Nowy trailer

Chyba się w końcu przeprosili z kolesiem który robił trailer do BF1 :smile:
    No i na koniec ładna battleroyalowa ściana ognia :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1249 postsPosty: 1,262Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2018
    Kiedyś to chociaż potrafili zrobić jakiś inny ciekawy zwiastun. Tak walą sztampą jakiej kupa. Nie mogą się troszkę bardziej postarać by nadać smaku ? To dla tych co minusują i nie kumają bazy.
    Można ?

Można.
    Po co mi kolejny filmik o turlaniu i wyskakiwaniu przez okno w rytm bębnowych pierdolnięć ? Nawet nie potrafią zaintrygować człowieka.

ps. Taki BF V jak Vietnam to bym kupił bez namysłu :)

Edit.
    Już nie ma mojej próbki umiejętności :/ Admin skasował. Nie zrozumiał przesłania. Nie chce by BF był lepszy, inny. Szkoda.
  • Your3vilTwin
    1451 postsPosty: 1,483Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czyżby ktoś się zabawiał postami?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin

• SkyZeWonsem
    Ciekawe czy w V spotkamy jakiś sławnych ludzi podkładających glos do polskiej lokalizacji ? Wiadomo coś ?
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2018
    Nie wiem i nie obchodzi mnie to. BF1 kupiłem w wersji global i grałem z oryginalnym dźwiękiem. Polecam + 2 do oceny ogólnej gry.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja się z taką informacją jeszcze nie spotkałem.
    edytowano sierpień 2018
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Ciekawe czy w V spotkamy jakiś sławnych ludzi podkładających glos do polskiej lokalizacji ? Wiadomo coś ?

W BFV już nawet nie silą się na wynajęcie "gwiazd jutuba".
    https://konkursbfv.pl/

Trzeba było się zgłosić. Byś sobie pokrzyczał trochę w multi. Nigdy nie słyszałem twojego głosu ale już sobie wyobrażam tę pasję... :smile:

A na poważnie. Dubbing to jest bardzo trudna sztuka. W tym kraju może jest raptem kilkanaście osób, których przyjemnie się słucha gdy podkładają głos. Nie ważne czy w filmach czy w grach. A potem zdziwienie, że ludzie nie trawią w polskich lokalizacji i kombinują jak zmienić język gry na angielski.

• SkyZeWonsem
    edytowano sierpień 2018
    Mam niszowy kanał z tutkami gdzie biadole.
    Jednakk nie będę robił kryptoreklamy :)
    Z resztą w zamyśle miał służyć tylko mi :P Tam można mnie posłuchać.
  • Your3vilTwin
    Nawet nie wiem jak tam trafić bo linki na tym forum tak szybko znikają... :smile:

• SkyZeWonsem
    Linku nie dałem :) W sumie to na Polskę jestem jedyny z takim kanałem :) Nie dziwi bo mało popularne to u nas jest.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To o takim konkursie to coś słyszałem, ale żeby miał być ktoś znany to nie. Chciałbym kiedyś usłyszeć w BFie Bogusława Lindę, np. podczas przejmowania flagi na CQ od przeciwnika ktoś mówi "Przeciwnik traci flagę", a po zneutralizowaniu wkracza Boguś ze swoim "Traci go kuwa bezapelacyjnie".
    edytowano sierpień 2018
    rl5curojgsh11.jpg

Wincyj granatów. Jupi....

Ale jest też coś na plus

4sqgii6cnoh11.png

"Kompas" nad mini mapą oraz wskaźnik zdrowia poszczególnych członków drużyny.

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2018
    Czasami się zastanawiam czy ludzie z Dice/Ea nie sprawdzają czemu BF1 jest tak hejtowany? Nie czytają forum, reddita, facebooka? Wierzyć się nie chce...
    Na szczęście w alfie BFV granaty jakoś nie były w ogóle zauważalne, z tym, że sytuacja się zmieni na ciasniejszych mapach.
  • JanTwardy
    172 postsPosty: 185Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2018
    Nie do konca wiecej granatow...Medyk bedzie mial mozliwosc noszenia jednosczesnie strzykawki i granatnik. Ma to plus(wiecej podnoszenia?) i minus. Osobiscie preferuje w infantry mniej materialow wybuchowych. Ciasna mapa, 64 graczy i spam gotowy.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • AgentBartezz
    edytowano sierpień 2018
    Czyli granatnik + ręczne granaty => to jednak da trochę więcej granatów koniec końców i to zwłaszcza na takich ciasnych mapach, bo się pewnie nowe Metro czy Blokada znajdzie, będzie najbardziej widoczne i problematyczne.

Ten kompas i stan zdrowia to bardzo fajne. Chociaż muszę powiedzieć, że irytuje mnie wprowadzanie takich małych poprawek czy dodatków, które koniecznie trzeba wprowadzić w nowej grze z serii. Jakby nie można było wprowadzić tego też w poprzedniej. To jest coś w stylu pozyskania licencji na Champions League przez EA Sports. Robią nie wiadomo jaki ajwaj z tego, krzyczą że to kluczowa nowość w FIFA 19, a na dobrą sprawę każdy mógł sobie zrobić moda, który by te rozgrywki dodał.
    W bf4 medyk też miał granatnik i był bardzo irytujący na ciasnych mapach w jedynce nie ma takiego pogromu medyków z granatami karabinkowymi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!