BF V - krótkie info

1121315171856

Komentarz

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale tam jednak mogłeś mieć 2 z 3 rzeczy - defibrylator, aptekę lub granatnik (lub granatnik podwieszany ). A w BFV będzie można wszystko mieć.
    edytowano sierpień 2018
    Mam poważne pytanie do moderacji tego forum. A w sumie to zainteresowany jestem odpowiedzią tylko jednego. @Rydzu2015
    Taka czysto hipotetyczna sytuacja. Gdyby jakiś użytkownik forum (na przykład jakiś naczelny forumowy troll) wszedł w posiadanie gameplayu z mapy Rotterdam. Czy może go podlinkować na forum do pobrania (bo na youtubie szybko zniknie). Użytkownik ten ma świadomość, że do 31 sierpnia jest nałożone embargo na materiały z Gamescomu, jednak użytkownika nikt o tym nie informował wprost. NDA obowiązuje chyba osobę, która udostępniła rzeczony materiał a nie forumowego hejterka c'nie? Mogę poznać Twoje stanowisko w tej sprawie?

//EDIT
    Z jakichś niepojętych przyczyn :smile: EA zmieniło zdanie i skróciło embargo do 27 sierpnia (poniedziałek) do godziny 15:00.
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Rydzu2015
    743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Tak NDA obowiązuje osoby które grały.Z miłą chęcią zobaczył bym gameplay ale przypuszczam że tak samo jak na YT, EA/DICE zgłosiłaby film tak to też będzie na forum i @EA_Kuba usunie link.W sumie to nie będziemy długo czekać na rozgrywkę
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Co ciekawe nie można nic pokazać ale... można opowiadać o wszystkim co się widziało na Gamescomie...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja bym chętnie zobaczył
  • InFRiT-ONE
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano sierpień 2018
    https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/
    Śledźcie tę stronkę regularnie, a pooglądacie masę "wyciekłych relacji z rozgrywki".
    Od wczoraj widziałem już ze dwie, dzisiaj został wrzucony całkiem niezły z użyciem RTX 2080 Ti z włączonym ray tracingiem.
  • SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Fajnie, że to RTX pokazują ale ☹☹☹☹ nie urywa. Ścinki są widoczne i na moje oko ze 30 FPS. Tak wiem - to alfa. Tylko trzeba mieć świadomość, że BF działa dobrze tylko w otwartej becie bo sporo niepotrzebnych oczojebliwych efektów jest wyłączonych. Jest to "dobre" po sporo ludzi po testach kupi BF-a myśląc, że później będzie tylko lepiej. Niestety rzeczywistość jest zgoła odmienna co widać chociażby po BF1, który z aktualizacji na aktualizację działa gorzej. Wystarczy spojrzeć na aktualne problemy z BF1. W kółko to samo - ścinki, przycinki, spadki fps itp. Nie trzeba być wróżbitą by na tej podstawie wywnioskować, że w V czekają nas te same problemy. Dla mnie alfa, otwarta beta nie jest żadnym wyznacznikiem. Ciśnienia na V-kę nie mam ale po wyjściu gry będę śledził dział z problemami technicznymi.
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2018
    Może Kuba nie zajrzy przez weekend na forum :smile:

LINK PADŁ

Ale prawdopodobnie prędzej czy później youtube też zareaguje.

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Evil, tak jak gadaliśmy. Mapa super ale niedociągnięć technicznych póki co mnóstwo.
    Wydaje mi się, że Dice powinni mieć możliwość wydawania gier kiedy je skończą a nie kiedy EA ustali termin.
  • SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2018
    Przechwytywanie.jpg
    Zareagowali.
  • Your3vilTwin
    edytowano sierpień 2018
    No to będzie trzeba prawdopodobnie poczekać do jutra.

//EDIT
    Już jest jutro ale będzie trzeba poczekać jeszcze do jutra

Kolejne informacje
    ly8kOULeRsPlvE0GZRB6hULfk9-8iovmoO24bIK8ses.jpg?fit=crop&crop=faces%2Centropy&arh=2&w=640&s=e73f722d77a2b9f98ca7ff2b86a34e0e

Kolejne dwie rzeczy które zobaczymy SOON™ bo na pewno nie na premierę
    - przeciąganie truposzy
    - moździerz (a to akurat mnie cieszy)

• Your3vilTwin
    edytowano sierpień 2018
    No to mamy kolejne rzeczy które otrzymamy po premierze czyli SOON™...
    Tryb wieloosobowy w Battlefield V jest najbardziej rozbudowany w całej serii. Toczące się na kilku mapach Wielkie Operacje zapewniają niesamowite przeżycia – takie jak naloty spadochroniarzy, najazdy czołgów i podniebne walki – a zupełnie nowy tryb battle royale oraz kooperacyjny tryb Sił Połączonych dostarczą zawartość po premierze. Rozgrywka typu kamień / papier / nożyce nagradza za umiejętności i wykorzystanie strategii podczas starć dla 64 graczy, w których udział biorą piechota, pojazdy oraz samoloty.

O BR wiadomo już od dawna. Teraz do listy dojdzie co-op...

Chyba temat z ficzerami, których nie otrzymamy na premierę będzie dłuższy niż ten informujący o tych, które otrzymamy. Nie dość że, ćwierć gra to jeszcze w fazie beta. I to nie są moje hejerskie projekcje tylko proponuję sobie posłuchać co mówi o swoich grach pan Aleks Grøndal.
    Tak od 14 minuty proponuję...

Oni nawet już się z tym nie kryją że ich produkcje są wypuszczane w fazie BETA...

• Your3vilTwin
    Oficjalna informacja na temat dat startu i długości otwartej bety.

16e0f97w84j11.jpg

• Rydzu2015
    743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    W becie będzie dostępnych 15 broni podstawowych, 2 pistolety i 7 broni ręcznych,.
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ah , chciałem o tym napisać że takie info się pojawiło
    No cóż , niech dopracują chociaż grę
  • Your3vilTwin
    edytowano sierpień 2018
    A już wszedłem na forum i zastanawiałem się co by tutaj dziś zhejtować. A tutaj proszę... Pierwsza pozytywna informacja od dłuższego czasu. Bardzo bardzo rozsądna decyzja. Normalnie trudno uwierzyć, że to EA. Ja bym poszedł jeszcze dalej i przesunął premierę na marzec. Wszyscy by na tym skorzystali. Nawet EA.

• DzikiWieprzuu
    Również cieszy mnie ta informacja. Ludzie poprzechodzą Red Dead Redemption 2 i zdążą zauważyć, że COD jest słaby jak co roku :).
    Brawo EA.
    Dice ma czas posiedzieć przy detalach. Może tym razem dostaniemy plutony i baretki na premierę. Nie wspomnę już o fallstarcie BF 4, tam takiej decyzji z jajami zabrakło.
  • JanTwardy
    177 postsPosty: 190Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Bardzo dobrze. Dobra decyzja.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wooow. Szok. Ale jak wszyscy mówią decyzja dobra i ja też się z tym zgadzam.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!