BF V - krótkie info

1141517192052

Komentarz

• SylwesterSpalony
    265 postsPosty: 284Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Prawda jest taka ze zarówno FF jak i PB są słabe w zabezpieczeniach, co nie zmienia faktów ze PB ma słaby algorytm w porównaniu do FF a skąd to wiem bo też miałem stare konto gdzie był BF3 oraz BF4 i według EA byłem czysty i mogłem normalnie uczciwie grać a na PB miałem perma bana bo niby na F2000 miałem 102% skuteczności, co blokowało mi rozgrywkę na wszystkich grach powiązanych z kątem. Nie pomogły potwierdzenia rozmów z EA wysyłane do PB oni i tak wiedzieli lepiej że niby haksy . Jak dla mnie powinien być system banowania jak ma blizzard i to było by najlepszym rozwiązaniem wszystkich problemów

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • Your3vilTwin
    1506 postsPosty: 1,539Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Twarz mi jakaś znajoma :) Czy to nie jest ten pan co bezczelnie twierdził, że FF jest nieomylny ?

Dokładnie ten sam. No ale cóż miał mówić? Że jest do niczego? Mnie w tamtym zamieszaniu najbardziej razi to, że nie potrafili się zdobyć na zwykłe "sorry".

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    1506 postsPosty: 1,539Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W końcu serwery u sąsiadów za Odry.

Na razie potwierdzone tylko podczas bety. Do wydania pełnej wersji mogą się jeszcze rozmyślić.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1263 postsPosty: 1,276Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    W sumie EU i Japonia z serwerami wypada najlepiej :) Reszta to bida.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Heh, pojawiła się plotka, że aby polepszyć sprzedaż mają wypuścić Royale jako darmowy tryb, a w dodatku dorzucić do zakupionej kopii BFV remastera BC2. Podobno plotka z wiarygodnego źródła.
    Nie zrobią tego bo część ludzi będzie grała w bfv a część w bc2
    Co do battle royal można to ,, kupić ,,
    Że chcą zachęcić do kupna , albo zwiększyć liczbę graczy na tym trybie to bc2 wątpię
  • Your3vilTwin
    edytowano wrzesień 2018
    Też gdzieś przemknęła mi taka informacja kilka dni temu. Ale uznałem ją za tak nieprawdopodobną (pomimo tego wiarygodnego źródła), że nawet tu tego nie wrzucałem.
    W BR jako darmowy tryb gry jestem skłonny uwierzyć. Bo po co ludzie mają chcieć zapłacić 60 dolców jeżeli są zainteresowani tylko BR skoro na rynku większość konkurencji funkcjonuje w modelu F2P? Więc to akurat wg mnie jest rozsądnym posunięciem.
    W remaster BC2 na dzień dzisiejszy nie wierzę. To by było takie betonowe koło ratunkowe dla BFV. Tak jak Janek napisał, to by podzieliło graczy. BFV ma już wystarczająco dużo problemów. No chyba, że premiera rzekomego remastera planowana jest za rok albo później. Kto będzie miał nabyć BFV do tego czasu już to zrobi, a poza tym V będzie już na ostatniej prostej do Origin Access.
    Jedno jest pewne. Jakiś tam plan ratunkowy istnieje bądź jest pośpiesznie przygotowywany. Pierwszym z jego etapów jest przesunięcie premiery na początek listopada. Pomijając już jego formę to dla mnie zastanawiające jest jedno.
    Skoro BFV stoi tak dobrze jak to wieszczą beefowi fanboje w mediach społecznościowych, a tych "narzekających niededukowanych mizoginów" jest tylko mała nieistotna garstka to po co w ogóle przesuwać premierę i tworzyć plany ratunkowe?

• Sosek90_PL
    27 postsPosty: 28Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    BC2 jest na PC i jest na Xbox-y, na ps4 nie ma. Mało prawdopodobna jest odświeżona wersja bo bylo by to juz dawno ogloszone z powodów marketingowych,wiec watpie. Battle Royale za darmo to jest mozliwe ale EA to nie instytucja charetatywna i napewno wprowadza mikro tranzakcie skoro gra jest za free.
  • Your3vilTwin
    Przecież mikrotransakcje będą tak czy inaczej. Potencjalna darmowość BR nie ma tutaj nic do rzeczy.

• Sosek90_PL
    27 postsPosty: 28Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin zle to napisalem, chodzilo mi ze darmowi gracze beda miec duze ograniczenia względem graczy ktorzy kupili pelny produkt i strate odbija na mikro tranzakcjach.
    Beta na playstation 4 pobrana na dysku zajmuje 15.90 gb, gra w jezyku angielskim
  • Your3vilTwin
    Tu już wchodzimy w teoretyzowanie zwane potocznie na tym forum teoriami spiskowymi, ale z tego co wyczytałem w tym "wiarygodnym źródle", które w ogóle puściło plotę o darmowym BR wynika, że nie będzie żadnych ograniczeń poza kosmetyką. Gracze, którzy zakupią BFV będą dostawać jakieś bonusowe pierdoły niedostępne (chyba) dla graczy F2P.

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czyli możliwy jest model identyczny jak w Fortnite. Model moim zdaniem bardzo sprawiedliwy.
    BR jest za darmo dla wszystkich.
    Ratowanie świata jest płatne, grając w ratowanie zarabiasz walutę za którą kupujesz przedmioty kosmetyczne.
    Model ten pozwala na zarabianie zdaje się już setek milionów przez Epic Games i jest wzorem do naśladowania. Zero Pay2Win.

Problem jest taki, że BATTLEROYALE jako osobny tryb może mocno rozdzielić społeczność. Tryb ten z racji ogromnej popularności może przechwycić większość graczy jeżeli byłby dobrze wykonany. Chyba, że będzie źle wykonany, wtedy będzie gwoździem do trumny tej gry jak poleci kolejna fala hejtu po BFV.
  • SkyZeWonsem
    1263 postsPosty: 1,276Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    BR nie jest zagrożeniem dla BF-a. Ten tryb mi nie przeszkadza. Nie muszę w niego grać jako fan BF. Zagrożeniem jest polityka wydawcy.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Też mi się nie chcę wierzyć w remaster BC2 właśnie przez fakt, że to mocno podzieli graczy. Ale czy EA kieruje się ostatnio logiką? W to bym jednak wątpił. Pożyjemy, zobaczymy. Co do Royale ja myślę, tak jak Sky. Raczej mało rozważał kupno BFV tylko i wyłącznie dla tego trybu, więc to raczej problem nie będzie. Pójdę jeszcze dalej - jeśli ten darmowy Royale będzie na prawdę dobry, to wiele osób może dzięki temu zakupić pełną wersję gry.
    Wdrażają kolejną część planu ratunkowego.
    W dniach 11-18 września Premium do BF1 za darmo.

https://www.ea.com/games/battlefield/news/road-to-battlefield-premium-free-for-all-players?isLocalized=true

Jeszcze trochę, to całą tę grę będą dodawać do hot-doga na cpnnie... Taki to nam spektakularny sukces odniosła, że ciężko już o ludzi do grania na niektórych mapach i trybach.

• BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
  • SkyZeWonsem
    To im wyszło. No ale pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz :)
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale to jest EA, oni zawsze muszą coś spieprzyć. Na szczęście gameplay się broni, a gracze Battlefielda to nie ślepe krowy i sami się przekonają czy im się podoba czy nie.
    Dzięki trailerowi być może nie kupi gry masa niedzielnych graczy, którzy kupili gre, przeszli kampanię na easy, zagrali kilka podbojów i przestali grać.
  • VXBronsonXV
    225 postsPosty: 255Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    czy tylko ja na tych filmach poznaję lokacje,budynki z bf1?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!