BF V - krótkie info

1242527293059

Komentarz

• xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    ...a druga (którą można nabyć za realną gotówkę) ma służyć do kupowania kosmetyki.

Wygląda na to, że te ich zapowiedzi już można włożyć między bajki, bo skoro te "Battle Coins" [tak je roboczo nazwę, a co mi tam] mają służyć jedynie do kupowania skórek itp. to dlaczego wyświetlają się w menu "Specjalizacji", gdzie kupujemy ulepszenia do broni? Nie chcę być złym prorokiem, ale wychodzi na to, że będziemy mogli wymieniać jedną walutę na drugą - ergo płacić za ulepszenia prawdziwymi pieniędzmi, zamiast grindować kilka godzin na ich zdobycie.

• Your3vilTwin
    1581 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,614 Member
    Naleciałość z poligonu doświadczalnego dla BV5 zwanego Battlefront 2. Tam jest to tak samo rozwiązane. I wyświetla się w podobny sposób. Z tym, że w Battlefroncie masz trzy "waluty".

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Jeżeli będą to skórki czy mundury to spoko
    Oby tylko nie wpływało na grę
    A co do odblokowania to też mogą kupić , tylko aby zwykły gracz nie musiał cisnąć 50 godzin ...
    W BFach można było odblokować ,, arsenał,, za PLN
    Dla mnie to nie rzutuje akurat
  • SkyZeWonsem
    1312 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,325 Member
    A co do odblokowania to też mogą kupić , tylko aby zwykły gracz nie musiał cisnąć 50 godzin ...
    To już jest pokrętna logika ;)
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Z tą walutą to już nie siejcie paniki. W prawie każdej grze, gdzie są skórki do kupienia są dwie waluty. A ta belka na której są wyświetlane ilości posiadanej waluty w menu jest przypięta na stałe. Tak jest np. w R6 siege.
    A co do kupowania broni za kasę to było to możliwe w BF4 i BF1, nie rozumiem jak można to kupić i popsuć sobie główną atrakcję gry czyli odblokowywanie zawartości.
    Po zadymie ze Star Wars BF2 już martwić się nie musimy.
  • SkyZeWonsem
    1312 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,325 Member
    edytowano październik 2018
    Ten cały sposób rozwoju postaci, generalnie całe menu jest celowo skonstruowane tak by "zachęcić" graczy do zakupu jakiś tam ulepszaczy. Serwują nam powtórkę z Battlefornta w nowym opakowaniu. To jest złe rozwiązanie dla graczy. Dziwię , że staracie się w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać takie działanie EA. BETA z wyłączonymi ficzerami miała na celu złapanie dodatkowych pelikanów na preorder. Później przesunęli premierę gry i odnoszę wrażenie, że dali sobie czas nie tylko na dopracowanie wydajności gry ale także wydajności w dojeniu pelikanów.
  • Sosek90_PL
    27 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    Na playstation.store obnizyli cenne ,otrzymałem 36zl zwrotu.
  • JanTwardy
    183 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 196 Member
    Stekacie i jojczycie na okraglo. Pogodz sie z tym albo nie kupuj - Ja posluchalem tej rady :) This is Sparta,,,tzn. Battlefield.

Tak ostatnio jakos cicho bylo.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Stekacie i jojczycie na okraglo. Pogodz sie z tym albo nie kupuj - Ja posluchalem tej rady :) This is Sparta,,,tzn. Battlefield.

Tak ostatnio jakos cicho bylo.

Słuszna postawa. Pogódź się z obecną sytuacją i:
    - nie protestuj
    - nie zwracaj uwagi no obecną sytuację
    - itd.
  • JanTwardy
    183 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 196 Member
    Nie musisz sie godzic, nie musisz stekac. Nie kupuj.

Ciekaw jestem ilu z stekajacyh bedzie pozniej mialo ponad tysiac i wiecej przegranych godzin. Znam paru takich, stekali ale z bolem grali :)
    Nic stekanie nie przyniesie jesli pozniej kupisz gre. Slabe wyniki sprzedazy to najlepszy argument.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    Uświadomiłeś mnie, że osoby nie godzące się z daną sytuacją w grze, ustrojem itp. to stękacze, hejterzy itd. Dość zabawne. Znam takich ludzi co bardzo stękali, marudzili a tu taka zmiana :)
  • JanTwardy
    Nie zrozumiales.

Post edited by JanTwardy on
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Myślę że wszyscy powinniśmy sobie dać buzi

A tak poważnie , ogladelem kiedyś dokument o Gwiezdnych Wojnach
    Gdzie był podział fanów, tu jest to samo
    Fan który zawsze będzie zadowolony
    Fan który narzeka ale gra
    Fan który musi mieć wszystko kupione (skórki etc)
    Fan który nienawidzi już serii ale i tak będzie pisał na forum
    Etc etc
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Z tych ostatnich to wydaje mi się, że składa się społeczność tego forum ;)
  • Rydzu2015
    756 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 788 Moderator
    Posty na temat dropów FPS zostały przeniesione do Nowego Tematu
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Heh, nie wiem czy wiecie ale EA to już się kompletnie skompromitowało. To znaczy jeszcze bardziej niż zwykle. Dokładniej to chodzi o to co zrobili przy aktualizacji i, że nie robią nic żeby to naprawić :)

PS. Tak się teraz odcinają po cichu od Ronaldo, bo niby ta sprawa jego może zniszczyć ich wizerunek, a sami robią to o wiele skuteczniej...
    PS. Tak się teraz odcinają po cichu od Ronaldo, bo niby ta sprawa jego może zniszczyć ich wizerunek,
    Dobry żart się nie starzeje - zniszczyć wizerunek EA :)
  • Rydzu2015
    756 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 788 Moderator
    No i mamy zwiastun kampanii
  • DzikiWieprzuu
    No no. Tylu murzynów to nie widziałem na jednym filmie chyba od premiery "Django"
  • Korlski
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 18 Member
    W programie BFV SingleCampaingnTV

Rodzinny dramat norweskiej superpartyzantki - rambo, która psuje zimowe wakacje Niemców. Skazaniec z szansą na warunkowe zwolnienie - proste musi jedynie razem ze swym kumplem świrem pokonać Afrika Korps Romla i wykopać go z Afryki. Dwóch czarnych Afrykańczyków uczy się od francuzów jak należy przegrywać wojnę. Niemiecki pancerniak z kompleksem Ojca uczącego syna że wojna jest "be" "no ale zobacz jaki fajny mam czołg". Jakiś biedny pilot który trafił w złe miejsce i czas. wszystko to oczywiscie doprawione sosem poprawności politycznej.

Nah. Serca nie chwyta i tyłka nie urywa - klimatu jak zwykle BRAK. Dice proponuję wam pójść za przykładem CoD Black Ops 4 i darować sobie kampanie jeśli macie nam coś takiego serwować, będzie to o wiele strawniejsze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!