BF V - krótkie info

1252628303159

Komentarz

• xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    po1q8FQ.jpg

Oczywiście DICE jako pisarze nowej historii wycieli hakenkreuz nawet z singla. To już Activision miało większe jaja i pokazało swastykę w kampanii jednoosobowej przy COD WW2.
  • SkyZeWonsem
    1306 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,319 Member
    edytowano październik 2018
    Jak bym pierwszy raz w życiu widział trailer do BF-a to pewnie był bym pod wrażeniem. Tak jedynie co mogę napisać - wtórny do bólu. Oklepany schemat sklejki efekciarskich ujęć w rytm bębnów. Zero klimatu.
    A teraz BF1

Jak widać schemat dość podobny jednak 1-ka wypadła lepiej.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    W moim odczuciu nowy trailer jest tragiczny. Kolejny raz uświadomiłem sobie jak bardzo Dice / EA nie czuje oczekiwań.
    Sam BFV po ogranej Alphie i Becie bardzo mi się podobał pod względem gameplayu. Szkoda, ze marketing jest tragiczny.
    Za dokładnie 4h i 5minut wreszcie będę miał dostęp do WW3. Jak gra dobrze wypadnie to sobie tegoroczną część BF odpuszczę.
  • Your3vilTwin
    1575 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,608 Member
    Jesteście gorsi niż ja :smile: Jaki sens jest czepiać się singla o cokolwiek? Przecież to jest część gry w której spędzicie max 5-6 godzin (a część graczy nawet tego nie odpali) przy standardach DICE i po dobie od zakończenia kampanii nie będziecie sobie w stanie przypomnieć imion głównych bohaterów...
    Jedyne czego warto się czepić to, że 20% kampanii nie będzie dostępne na premierę. W Battleforncie 2 przeszło to praktycznie bez echa to i w BFV się pewnie uda.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    I o ile w Battlefroncie to trochę dziwne, bo w takim uniwersum zrobienie zajedobrej kampanii to powinien być jeden z priorytetów, to w Battlefieldzie kampanią po prostu nie ma co się podniecać. Bo nawet jak ktoś spędzi w niej więcej niż 5-6 godzin to przejdzie ją raz i pójdzie w odstawkę. Musieliby się na prawdę mocno postarać, żeby jakoś ludzi przy kampanii zatrzymać, a da się to zrobić.
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    W moim odczuciu nowy trailer jest tragiczny. Kolejny raz uświadomiłem sobie jak bardzo Dice / EA nie czuje oczekiwań.
    Sam BFV po ogranej Alphie i Becie bardzo mi się podobał pod względem gameplayu. Szkoda, ze marketing jest tragiczny.

Kolejny trailer pokazujący jak poprawność polityczna, chore aspiracje (czy jak to nazwać) kilku osób może doprowadzić do zrujnowania dorobku serii.Ograłem bete obejrzałem trailery , nic mnie nie przekonuje do zakupu V.Po prostu koncepcja która sobie założyli twórcy dla mnie jako fana serii nie przemawia wręcz obrzydza.Dlatego V nie kupuje i chyba jakby by był dostęp za darmo bym nie zagrał oszczędzając sobie nerw.Ten target który sobie obrali to nie dla mnie adresowany.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    A ja zagram kampanię jak nie będę miał internetu albo serwery będą leżały
    Kupuję grę dla multi i zawsze tak robiłem
    Kampania mnie najzwyczajniej w świecie nudzi
  • Daxiu89
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 10 Member
    Gorzej jak baby :) Moim zdaniem Rotterdam ma szansę zostać jedną z lepszych plansz serii. Trailery i kampania mnie nie interesują. Poprawność polityczną też mam w poważaniu i lata mi czy będą swastyki, kobiety, żydzi czy dzieci. Chcę odpalić wieczorem grę i mieć frajdę. Ciągle zastanawiam się nad preorderem, pograć i zobaczyć grę 3 dni wcześniej jednak kusi.
  • Your3vilTwin
    1575 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,608 Member
    Wideo i wrażenia z singla od Jacka. Musi być słabo, skoro nawet on odważnie przyznał, że bida z nędzą.
    Jest tam sporo konstruktywnej krytyki albo trollingu i hejtu... Sam już się pogubiłem.

.
    I muszę skorygować swoje obliczenia. Pisałem wyżej że na premierę gry będzie brakowało 20% kampanii.
    Jak donosi Jacek na premierę otrzymamy prolog i 3 historie. Czwarta zawita do nas dopiero w grudniu. Prolog jest tak krótki że Jacek nawet nie śmie zaliczać go do kampanii a więc wynika z tego że tak naprawdę na start będzie brakowało 1/4 singla.

@Daxiu89
    Mnie kampania też kompletnie nie interesuje. Za to interesuje mnie to, że dostajemy coraz mniej za coraz większą ilość złotówek.
    I zawsze możesz kupić Origin Access za 15 złotych i mieć dostęp do 10 godzin triala 11 dni wcześniej.

@TheGhartan
    I będą dalej jęczeć. Masz to jak w banku. Możesz sobie zakłamywać rzeczywistość ale dzięki temu jęczeniu ta gra będzie o wiele lepsza na start w porównaniu z tym co próbowało zaserwować nam EA.
    Trochę faktów dla przykładu:
    "protezy" - DICE wymiękło
    widoczność gracza - poprawiona
    system perków dla broni - poprawiony
    dystrybucja amunicji i apteczek - przerobiona i poprawiona
    fortyfikacje - przerobione i poprawione
    TTK - zgodny z życzeniem graczy (większości)
    mechanika samolotów - poprawiona
    wykrwawianie i system spawnów - częściowo poprawiony

I tak mogę wymieniać jeszcze dalej wymieniać..
    A wszystko dzięki trollom, hejterom i jęczącym babom z całego świata.
    Nie ma za co.
    Dzięki temu ta gra może nie skończy jak BF1 czy BFH
    qgwnnee6lcdz.png?width=960&crop=smart&auto=webp&s=37dd61667f3258199b53f9a5eb9c345a64b2d21c

Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    I tak trzymaj, mam podobnie i w pełni się z tobą zgadzam. A stare baby niech dalej jęczą.

ps: A teraz czekam na krytykę tych mądrzejszych.
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Aha, to już od trolli i hejterów awansowaliśmy na baby. A nawet stare baby. Ekstra, kolejny level to zrzędliwe stonki z marketów. Powodzenia, dalej sobie łykajcie ten korpobełkot jak pelikany ;)
    Daxiu poprawność polityczna to jedno, brak swastyk, murzyni w niemieckich mundurach to drugie - tak zwana historia pisana na nowo. Tego nam nie wolno lekceważyć z dwóch powodów: po pierwsze skoro oni chcą przedstawić historię II WŚ to ją zakłamując robią wodę z mózgu graczom, a po drugie być może niecelowy ale jednak takie przedstawienie historii to po prostu kpina z naszego kraju. Władze Boliwii potrafiły oficjalnie skrytykować Ubisoft za to jak przedstawili ich kraj w Wildlands, mimo, że wyraźnie było zaznaczone, że przedstawiona opowieść jest fikcją.
    Ale ok, jeśli Tobie to nie przeszkadza to masz do tego prawo, przecież to jest forum dyskusyjne i każdy niech sobie mówi co myśli, to jest wskazane raczej, a nie zabronione - nie oznacza to jednak, że musisz od razu innych obrażać. Dla mnie takie rzeczy jednak wpływają na odczuwanie klimatu wojny, który w Battlefieldzie jest podstawą. Poza samym gejmplejem oczywiście. Umiem jednak rozróżnić elementy, które rzeczywiście wpływają na rozgrywkę i to czy będzie latał murzyn albo kobita z protezą na nią nie wpływa. Ale gdzie tutaj to przedstawienie historii - pierwsze słowa, którymi szczycili się przedstawiając grę?
    Cholera, ograłem WW3... Bida z nędzą jak na dziś. Gunplay przypomina COD :/
    Jedna ładna mapa ( Warszawa ) i fajna customizacja broni to trochę mało...
  • JanTwardy
    183 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 196 Member
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    Cholera, ograłem WW3... Bida z nędzą jak na dziś. Gunplay przypomina COD :/
    Jedna ładna mapa ( Warszawa ) i fajna customizacja broni to trochę mało...

@Max Tobie sie podobala beta BFV :) Mam nadzieje ,ze co do WW3 bedziemy mieli tak samo rozne zdania.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    1306 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,319 Member
    Skoro robimy absurdalne porównania. Mam nadzieję, że SP w V będzie chociaż w połowie dobry jak w Wieśku 3 ;)
  • Daxiu89
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 10 Member

AgentBartezz - gdzie kogoś obraziłem?

Zgadzam się, że dokładność historyczna wpływa na odczucia wojny. Jednak to dalej tylko gra. Ma być zachowany klimat i ma sprawiać frajdę przez X czasu. Żyjemy w czasach, że na ulicach pojawiają się tęczowi idioci, szczerzy się pseudo tolerancja więc nie dziwi mnie że cenzurują grę. Taki mamy klimat.
    Też mnie wkurza, że muszę na grę wydać 300 zł. Jednak w BF4, a teraz w BF1 spędziłem tyle godzin że jestem w stanie zaryzykować.
    Zapominacie o jednej ważnej rzeczy. Nie mogą zrobić gry tylko dla wymiataczy serii z tego względu, że zniechęcą wszystkich nowych graczy do tytułu na starcie. Muszą czymś przyciągnąć nowych graczy. Już teraz (przed udostępnieniem premium za free) na serwerach BF1 na dodatkowych mapach były pustki. I rozumiem narzekać ale narzekanie na PL forum raczej korzyści nie przyniesie. Twórcy z pewnością tego nie czytają i nie wycierają łez w studolarówki :)
  • AgentBartezz
    Daxiu89 napisał użytkownik: »
    AgentBartezz - gdzie kogoś obraziłem?
    Gorzej jak baby :)
    Trudno odebrać to jako komplement.

I rozumiem narzekać ale narzekanie na PL forum raczej korzyści nie przyniesie. Twórcy z pewnością tego nie czytają i nie wycierają łez w studolarówki :)
    To zabrzmiało w stylu "nie idę na wybory bo jeden głos nic nie znaczy". A to błąd. Pożar może wywołać mała iskra. Owszem, tego co tutaj piszemy nikt za pewnie z EA nie czyta, ale na takim reddicie jak tysiące osób da głos to tego nie mogą zignorować. A te tysiące biorą się z tego, że spotkali kilka osób mających takie samo zdanie na krajowym forum. A nasze miejsce na narzekanie jest tutaj, i tak jak Evil napisał koniec końców dzięki tym narzekaniom gra ma jakieś szanse by być lepszą.
    Zgadzam się, że dokładność historyczna wpływa na odczucia wojny. Jednak to dalej tylko gra. Ma być zachowany klimat i ma sprawiać frajdę przez X czasu. Żyjemy w czasach, że na ulicach pojawiają się tęczowi idioci, szczerzy się pseudo tolerancja więc nie dziwi mnie że cenzurują grę. Taki mamy klimat.
    Ale co to ma do rzeczy? Tak, to dalej tylko gra ale wg. zapewnień szefostwa DICE to gra przedstawiająca realia IIWŚ. I nie dość, że wciskają ludziom, nie mającym pojęcia jak było na prawdę, kit, to jeszcze w imię poprawności politycznej usuwają symbole, dodają murzynów itd. A tutaj nie ma miejsca na politykę. Wyobrażasz sobie film historyczny o IIWŚ w takiej oprawie jakiej serwują nam dzisiaj BFa? Że to np. Polska napadła na Niemcy bo się nam nagle przypomniały czasy wielkości? No chyba nie bardzo.

W tym tygodniu tylko o warstwie audio gry.
    W przyszłym tygodniu więcej na temat Tides of War.

Wypłynęła też dziś kolejna mało optymistyczna informacja. W tym roku wielu doświadczonych pracowników opuściło EA/DICE. Źródło mówi o ponad 40 osobach często z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem które pożegnały studio. Część postanowiła się zatrudnić w innych studiach ale też dochodzą sygnały o odejściach w związku z nieudaną premierą Battlefronta 2 i jej następstwami.
    ŻRÓDŁO
    Takie masowe odejście doświadczonych pracowników nie wróży niczego dobrego dla BFV oraz innych produkcji ze stajni EA.

• Korlski
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 18 Member
    Może odchodzą bo już wiedzą że BFV zakończy się podobną katastrofą albo mają już dość dyktatury EA i ich porąbanych wizji "produktu" (gier) i jego promocji. Jak zwykle ucierpią na tym tylko gracze i ich portfele.
  • AgentBartezz
    Chciałbym aby z okazji ostatnich kompromitacji ze strony EA ruszyła akcja #STOPBUYINGEAGAMES
    ldLGn4U.png

Po słabej sprzedaży BFV - DICE będzie następne w kolejce.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!