BF V - krótkie info

1262729313259

Komentarz

• hrabiastrus
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 44 Member
    Widzę ,że armia misiów minusowników przy tak nedznej liczby użytkowników ciagle gotowa .Zadanie pewnie macie jedno kontrola postów, a jak ktoś napisze coś złego, to od razu "nie na temat" no dobrze.Starej gwardii nie ruszycie , no bo nikt by tutaj nie pisał.
    EA/DICE zamkneło się w swoim hermetycznym środowisku i nadal tworzy kaganiec dla fanów którym taka polityka nie odpowiada.Zrobiliscie wiele zeby rozbić społeczność , skonfliktowaliście fanów i przez co ? przez waszą durną politykę.
    BF czy też SW:Bf to jest Wasza porażka !
  • Your3vilTwin
    1628 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,661 Member
    edytowano październik 2018
    hrabiastrus napisał użytkownik: »
    Widzę ,że armia misiów minusowników przy tak nedznej liczby użytkowników ciagle gotowa .Zadanie pewnie macie jedno kontrola postów...
    Ty się w ogóle tym przejmujesz? Poza tym nie popadaj w teorie spiskowe... Jaka kontrola postów?
    ... a jak ktoś napisze coś złego...
    Dlaczego krytyczne posty względem EA wrzucasz do kategorii "coś złego"? Pisząc tak przyjmujesz retorykę misiów...
    ...to od razu "nie na temat"...
    I tutaj ciekawostka. Na innych podforach (EN, DE, ES, FR, RU) próżno szukać czegoś takiego jak "nie na temat". Widać u nas potrzebny jest taki przycisk dla osób, które muszą w jakiś sposób wyładować swoją frustrację. Jeżeli tak jest im łatwiej odnaleźć się w rzeczywistości to czemu im nie dawać takiej możliwości? Ja na przykład wyładowuję swoją pisząc. Tak tak, jestem bardzo sfrustrowanym człowiekiem :smile:
    Jeżeli ci się to nie podoba zawsze możesz w tej sprawie napisać do @EA_Kuba. My swojego czasu jeszcze za starej gwardii moderacyjnej nim forum wystartowało wnosiliśmy o całkowite usunięcie tego mechanizmu. Wtedy opcji reakcji na post było więcej (już nie pamiętam dokładnie jakie). Wtedy doszliśmy do porozumienia, że zostanie to skonfigurowane tak, jak funkcjonowało na forum EN. Jak widać z czasem się pozmieniało i rozjechało.
    ...Starej gwardii nie ruszycie , no bo nikt by tutaj nie pisał...
    Stara gwardia już dawno się rozsypała. Zostało tylko kilku trolli i hejterów na krzyż. Poza tym większość z tych osobników wychowała się w czasach gdzie takie idiotyzmy jak ocena za posty nie istniały. W tamtych zamierzchłych czasach, jeżeli miałeś inne zdanie musiałeś to napisać. Teraz nastały takie czasy, że wielu to zdecydowanie przerasta. A kliknąć można nauczyć nawet...
    BF czy też SW:Bf to jest Wasza porażka !
    Do puki Dopóki (dzięki _SamoZuoooo_ aż oczy krwawiły) te gry przynoszą zysk EA nie można mówić o ich porażce. Może i sprzedaje się mniej ale nadal mają z nich zysk. Do momentu aż to się odwróci można mówić tylko o porażce graczy, którzy do takiego stanu rzeczy dopuścili wieloletnimi zaniedbaniami i swoją bezkrytycznością. A sygnałów, że wszystko podąża w złą stronę było naprawdę wiele (i nie chodzi tu tylko o EA ale o całą branżę).
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Rydzu2015
    802 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 835 Moderator
    Od kontroli postów jest moderacja więc proszę nie odbiegać od tematu,koniec OT
    EDIT
    Posprzątałem trzy ostatnie wypowiedzi a także proszę nie pisać postów pod postem tylko używać opcji "Edytuj"
    Post edited by Rydzu2015 on
  • IBartezzI
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Widzę ,że armia misiów minusowników przy tak nedznej liczby użytkowników ciagle gotowa .Zadanie pewnie macie jedno kontrola postów, a jak ktoś napisze coś złego, to od razu "nie na temat" no dobrze.Starej gwardii nie ruszycie , no bo nikt by tutaj nie pisał.
    Trzeba mieć grande cojones, żeby najpierw kogoś krytykować, a potem samemu do niego dołączać :D
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    ...Może i sprzedaje się mniej ale nadal mają z nich zysk...
    Nie chce mi się szukać jakichś szczegółowych danych teraz - ale zrobię to z ciekawości kiedy indziej - ale wydaje mi się, że wcale mniej się nie sprzedaje, a nawet wręcz przeciwnie.
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Wtedy opcji reakcji na post było więcej (już nie pamiętam dokładnie jakie).
    "Brak zgody". Na dobrą sprawę, nazywanie tego forum dyskusyjnym było co najmniej naciągane. Raczej forum "reakcyjnym".

Nie chce mi się szukać jakichś szczegółowych danych teraz - ale zrobię to z ciekawości kiedy indziej - ale wydaje mi się, że wcale mniej się nie sprzedaje, a nawet wręcz przeciwnie.
    SW:B2 - sprzedaż poniżej oczekiwań
    Fifa 19 - sprzedaż pudełkowych niższa o 25% a cyfrowych bez zmian - nie mogę sobie przypomnieć czy czytałem artykuł czy oglądałem jakiegoś youtubera więc sorry ale nie będzie źródła
    BFV - po sprzedaży preorderów można się spodziewać, że gra nie sprzeda się w takiej ilości jak BF1. W związku z tym już jakiś czas temu wprowadzili korekty do swojego planu przychodów.
    Madden - tam faktycznie sprzedaż wzrosła (ponoć 130 milionów kopii w pierwszym tygodniu sprzedaży)

Największe wzrost przychodów w zeszłym roku EA zanotowało z sprzedaży mikrotransakcji a nie gier.
    Gdyby szło tak dobrze to akcje EA nie straciłyby 30% na wartości w przeciągu 3 miesięcy. Za ten spadek częściowo odpowiedzialna jest korekta spółek technologicznych na giełdzie. Ale działąnia EA też na ten spadek miały spory wpływ.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• IBartezzI
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Racja, chyba się po prostu zawiesiłem na czasach BF1. Tam o ile pamiętam, ta sprzedaż wzrosła względem BF4. Fifą akurat jestem zaskoczony, wydawało mi się, że tegoroczne "nowości" zachęcą większą liczbę graczy do kupna...

@hrabiastrus
    Prawdziwy facet wywiązuje się z tego co obiecuje a nie tylko mieli jęzorem bez pokrycia.
    Dla ułatwienia ci sprawy https://forums.battlefield.com/pl-pl/profile/comments/Your3vilTwin
    Do dzieła!

• Rydzu2015
    802 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 835 Moderator
    Wycieczki osobiste załatwiajcie na PW
  • VXBronsonXV
    263 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 294 Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Wycieczki osobiste załatwiajcie na PW

I ucichło.Po co się kłócicie jak i tak polskich youtuberów,alpha i beta testerów jest garść i nikt w takim wielkim projekcie nie weźmie ich pod uwagę.będzie gra jaka będzie.Więc jeden z drugim-kupuj albo nie kupuj.I przywróćmy temat na tor nowinek a nie osobistych wyżaleń.
  • Rydzu2015
  • SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    Czyli pełna gra wyjdzie w marcu 2019 ?
    Przechwytywanie.jpg
    .
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • Your3vilTwin
    1628 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,661 Member
    Nie nie nie Sky.

Tam powinno być napisane RETURN OF RUSH*

*During the chapter, two game modes will be added to Battlefield V. A revamped Rush is one of them. Say goodbye to MCOM stations and hello to bombs as you take on this classic, only available during Lightning Strikes.

Także rush "never be the same" i to tylko od stycznia do marca.

Ogólnie szału nie ma. Ale też mnie to nie dziwi. Płacimy w ogólnym rozrachunku mniej to i "darmowa" zawartość jest inaczej rozłożona w czasie i przestrzeni.

• SkyZeWonsem
    1354 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,367 Member
    To żeś mnie pocieszył.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • Sosek90_PL
    27 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    Tak z ciekawości zapytam ,czy ktoś wie ile osób pracuje przy projekcie battlefield V ?
  • Your3vilTwin
    Nikt dokładnej liczby nie zna. Ale dla porównania możesz sobie wpisać na YT "Battlefield 1 credits". To powinno ci pomóc wyrobić sobie obraz o skali takiego projektu.

• DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Dlaczego ktoś wyżej dał minusa Evilowi za rzeczową odpowiedz? Na tym forum ch*j śpi ale dać minusa za dobry komentarz to się zawsze ktoś znajdzie.
    Ahh ta wspaniała społeczność Battlefielda...
  • Your3vilTwin
    Instrukcja obrazkowa odnośnie dat poszczególnych etapów premiery.
    kgXU1sGat68-ElLTPJsIXmHJMI5sfl3132bHe3JL8mo.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=c34d5bfa9a97ddfabc650c6b335b11045abdb51d

Informacje na temat Tides of War opóźnione do początku przyszłego tygodnia.

@MaxUnited89

• JanTwardy
    184 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 197 Member
    @MaxUnited89 plusiki, minusiki :) A kto na to patrzy. Spolecznosc Bfa, obecenie to jest garstka starych fanow a reszta to nie zorganizowana, anonimowa masa, casulowych (przypadkowych?niedzielnnych?) graczy. Powiecie mi ,ze zyje starymi czasami ale spolecznosc to byla kiedys teraz zostaly grupki na wymarciu :)

@Sosek90_PL co do liczby to mozesz jeszcze sprawdzic na LinkedIn ale pomysl na credits z 1 tez jest dobry. Ostatnio z Dice odeszla grupa kolo 50 osob pracujacych nad Bfem. Czesc z nich to starsi projektanci. Ponoc kolejne zwolenienia sie szykuja tak ze kalendarzyk od @Your3vilTwin moze ulec zmianie. Powod odejsc, plotki mowia o slabej sprzedazy, kierunku produkcji, zly PR - wybierz sobie.

Ludzie najlepiej ucza sie na bledach. Mam nadzieje ,ze kolejny BF (6) bedzie dobra, fajna strzelanka bez udziwnien osadzona w wspolczesnych czasach taki poprawiony Bf2. WW3 - w ktorym zostala jeszcze masa pracy i jescze pewnie bardzo dlugo bedzie w wczesnym dostepie, pokazalo jak duzy apetyt jest na normalna, wspolczesna strzelanke bez udziwnien.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • LukaszX1992
    149 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 149 Member
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Ponoc kolejne zwolenienia sie szykuja tak ze kalendarzyk od @Your3vilTwin moze ulec zmianie. Powod odejsc, plotki mowia o slabej sprzedazy, kierunku produkcji, zly PR - wybierz sobie.
    Na pewno ulegnie zmianie.
    Wystarczy spojrzeć na Battlefront 2 ile razy przesuwali różne aktualizacje no i ich zawartość jest bardzo mała.
  • Your3vilTwin
    Mój kalendarzyk nie ulegnie zmianie. Kolejne przesunięcie gry to chyba by był ostatni gwóźdź do trumny tej odsłony. Ale zawartość po premierze na bank na tym ucierpi. Ba, nawet nie wyrobili się na premierę z zawartością która powinna się znaleźć w grze na premierę i była prezentowana już na pierwszym nieszczęsnym trailerze...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.