BF V - krótkie info

1323335373853

Komentarz

• Wojtasinho27
    190 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ktoś da cynk co wnosi aktualizacja (poza zbędnym RTX)? :) Jestem w pracy, mam nadzieje ze aktualizacja poprawia kilka bugów, glitchy itd.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Może sprawi, że nie będę mógł już grać jako "super Rambo".
    Otóż na jednym podboju zdarzyło mi się tak, że grałem medykiem, zmieniłem klasę na szturmowca i miałem do dyspozycji:
    - pełny stuff szturmowca
    - 3 bandaże (małe apteczki)
    - strzykawkę do szybkiego podnoszenia wszystkich członków całego zespołu.

Może patch naprawia notoryczny problem przez który nikt na serwerze nie mogl reanimować.
  • Your3vilTwin
    1519 postsPosty: 1,552Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    Ktoś da cynk co wnosi aktualizacja (poza zbędnym RTX)? :) Jestem w pracy, mam nadzieje ze aktualizacja poprawia kilka bugów, glitchy itd.

THE BATTLEFIELD V 11/14/18 UPDATE

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Korlski
    18 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czy pojawiły się jakieś informacje dotyczące możliwości stworzenia własnych serwerów lub ich wynajęcia oraz możliwości ich dostosowania ?
  • Your3vilTwin
    1519 postsPosty: 1,552Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Niestety nie. EA milczy jak zaklęte. Ale z drugiej strony patrząc na działanie i ilość błędów serwerów oficjalnych to może na szczęście nie...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @MaxUnited89 z tego co wiem są potyczki, były grane, za ileś męczy dostawałes aerob czy jakoś tak, taka pałka
    Ale nikt w to nie gra
  • Hachor_67
    64 postsPosty: 70Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    @MaxUnited89 z tego co wiem są potyczki, były grane, za ileś męczy dostawałes aerob czy jakoś tak, taka pałka
    Ale nikt w to nie gra

Ararebo, w składzie 5vs5 w dodatku CTE - u mnie Xbox One
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No wiem, że ten tryb jest. Nawet nieźle wykonany tryb. Fajne założenia. Szkoda, że nie chciało im się dodać potyczek do właściwej gry. Większość graczy nawet nie wie, że potyczki istnieją. Ile razy próbowałem zagrać to był problem, żeby 10 osób zebrać, z całego świata graczy PC ;)
  • JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Potyczki sa ale ciagle w fazie beta albo nawet alpha. Troche gralem, szczeze bardziej mi sie to podobalo niz wiekszosc trybow ktore BF1 mial do zaoferowania. Fajne male mecze, takie "klanowki" szkoda ,ze pomysl upadl.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • DzikiWieprzuu
    Ano. Myślałem, że przynajmniej przygotowali sobie podstawę pod BFV ale w przypadku nowej części, słowo esport znów nie istnieje ;)
    Tym razem modniejsze było "Royale"
  • LukaszX1992
    138 postsPosty: 138Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dodali więcej kafelków w menu gry.
    2Nk68.png
    Brakuje jeszcze tylko wyboru mapy, ale to można bez problemu ogarnąć przez wyszukiwarkę serwerów.
  • JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @LukaszX1992 z czego masz ten licznik, Framerate? Jaki program?
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • LukaszX1992
    138 postsPosty: 138Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @JanTwardy MSI Afterburner.
  • bigos_mw70
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Witam, czy wiadomo coś na temat serwerów Hardcore? będą?
  • Your3vilTwin
    O serwerach nic nie wiadomo.

• xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dla niektórych już jest hardcore :)
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kurdę gra ogólnie fajna i gdyby się bardziej postarali to mógłby być hit i bardziej się skupić na detalach, dopracować pomysły i poprawić błędy. Premierę przesunęli, a i tak się nie wyrobili ze wszystkim i trzeba czekać na pozostałą zawartość no i ta masa błędów i problemów z grą.

Mam z deka wrażenie, że mieli duże parcie by coś wypuścić i na czymś zarobić, bo ich "góra" ciśnie. Coś w stylu "zróbmy kolejnego battlefielda i tak ktoś kupi".

Gra ogólnie mi się podoba pomimo, że pierwszy kontakt z nią trochę mnie rozczarował i żałowałem zakupu. Kilka godzin sprawiło, że się wkręciłem i przekonałem, ale niedopuszczalne jest dla mnie:

- kiepska fabuła kampanii dla jednej osoby (takie robione na szybko i nie ma takiego klimatu jak kampania w BF1. Tam najbardziej wspominam koniec "Gońca" z fajnym utworem i końcowy filmik z gry - przyznacie, że było czuć klimat?)

- co jakiś czas trzeba restartować grę, bo się coś wiesza, czarny ekran itd., itd.
    - chowasz się za czymś na końcu mapy, nagle dostajesz rykoszetem nie wiadomo skąd, bo przecież kule przelatują przez przeszkody.
    - nie czuję klimatu II wojny światowej, trochę taki randomowy shooter chwilami.
    - te medale, nieśmiertelniki... wyglądają dla mnie tandetnie i nie ma tam nic ładnego.
    - niektóre elementy to crtl+c i crtl+v z BF1 jak np. utwory.
    - graficznie może wydają się ładne, ale graficznie szału nie ma. Choćby element ręki i trzymanej broni jest tandetnie wykonane.
    - za dużo tego jest napieprzone w menu: personalizacja, milion statystyk. Jest to takie bez przemyślenia jak wrzucenie 30 rzeczy do jednego wora i wyjdzie jak wyjdzie.

Mimo powyższych minusów, które mnie "bolą" to gra mi się przyjemnie i sprawia frajdę, ale jeśli nie będą działać to ta gra długo nie pociągnie. Takie mam przeczucia mimo, że potrafię grać po nocach w tą część ;)

Do zobaczenia na polu walki.
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • KOXsu
    29 postsPosty: 30Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    @LukaszX1992 z czego masz ten licznik, Framerate? Jaki program?
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »
    @JanTwardy MSI Afterburner.

+ RivaTuner bez tego ani rusz

Jak odblokować możliwość odblokowania stroju "Niebezpieczne Warunki"?
  • JanTwardy
    @LukaszX1992 @KOXsu Dzieki za info
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    KOXsu napisał użytkownik: »
    Jak odblokować możliwość odblokowania stroju "Niebezpieczne Warunki"?

Każda klasa po osiągnięciu 20 poziomu odblokowuje dodatkowe zadania specjalne. Mistrzostwo I, II i III. Nie jestem pewien, ale chyba "Niebezpieczne warunki" odblokowywało się przy klasie wsparcia.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!