BF V - krótkie info

1343537394059

Komentarz

• xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member

Polecam
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    edytowano 12 styczeń
    Tą stronę znam. Ale ona ma się nijak do meczy które rozegrałem. Jakieś wybiórcze dane. Dzisiaj rozegrane 5 meczów, jest tylko 1. Na więcej nerwów szkoda, by wciąż wchodzić z powrotem
    @JanKiller69 , no tak zapomniałem. Naprawiają :)
  • LM_Wyrzysk
    453 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 457 Member
    edytowano 14 styczeń
    JanKiller69 napisał użytkownik: »

Polecam

Oglądam filmik, nastaje 1:37 i gość wbiega do pomieszczania z dzwonem i co robi? Kładzie się na glebie :-D To nic, że granaty wokół, dwóch gości do niego strzela, ale on się musi położyć, bo co to za zabawa na stojąco.
  • Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    edytowano 14 styczeń
  • OFFik
    208 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 215 Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Zamiast durnego co-op czy battleroyala mogli by dać 4 fajne mapy jak za czasów premium.Ale po co, najważniejsze że będzie można pojeździć traktorem.

Albo normalną broń dla medyka bo na teraz ta klasa strasznie straciła na grywalności w porównaniu do poprzednich części..
  • LM_Wyrzysk
    453 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 457 Member
    OFFik napisał użytkownik: »
    Zamiast durnego co-op czy battleroyala mogli by dać 4 fajne mapy jak za czasów premium.Ale po co, najważniejsze że będzie można pojeździć traktorem.

Albo normalną broń dla medyka bo na teraz ta klasa strasznie straciła na grywalności w porównaniu do poprzednich części..

Chciałbym się zgodzić, bo też mam wrażenie , że te pistolety maszynowe, to na wodę są, a nie na naboje. Niestety jak na trackerze sprawdzam staty na szturmowcu i medyku, to mam identyczne ratio w obu klasach i z bólem serca muszę przyznać, że jednak są zbalansowane.
  • OFFik
    208 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 215 Member
    Malina_Paula napisał użytkownik: »
    OFFik napisał użytkownik: »

Chciałbym się zgodzić, bo też mam wrażenie , że te pistolety maszynowe, to na wodę są, a nie na naboje. Niestety jak na trackerze sprawdzam staty na szturmowcu i medyku, to mam identyczne ratio w obu klasach i z bólem serca muszę przyznać, że jednak są zbalansowane.

Tu nie chodzi o ratio, ale możliwość wyboru. Gracze zostali jej pozbawieni.
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Będzie można zrobić fatality jak w MK ??
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Your3vilTwin
    1591 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,624 Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »

Faktycznie coś zabiedzony ten opis.

Jak widać pan Jaqub coś przestrzelił z ilością stron. Trzy dni temu odgrażał się że notatki mają 10 stron... Hajp musiał się zgadzać. No ale gdzieś po drodze dwie strony wcięło. Pies zjadł albo skurczyły się w praniu. Kto wie?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Było pisane ciągiem, ale prąd wyłączyli i się nie zapisało :)
  • Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Faktycznie coś zabiedzony ten opis.

Jak widać pan Jaqub coś przestrzelił z ilością stron. Trzy dni temu odgrażał się że notatki mają 10 stron... Hajp musiał się zgadzać. No ale gdzieś po drodze dwie strony wcięło. Pies zjadł albo skurczyły się w praniu. Kto wie?
      A może to zależy w jakim formacie pisał a do jakiego przekopiował w finalnej wersji? W sumie to on jest na tyle spoko gościem że możesz się go zapytać :wink:
    • Your3vilTwin
      1591 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,624 Member
      edytowano 15 styczeń
      No pewnie. Mogły tez być napisane większą czcionką. To grę chyba też zrobili w innym formacie a potem przekopiowali do innego w finalnej wersji. Bo zawartości na start też jakby mniej w porównaniu z ich zapowiedziami/trailerami.
      A może po prostu warto uważać na to co się pisze/obiecuje?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Rydzu2015
      Lub mieć patent na rację?
    • D1MAE_PL
      22 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 23 Member
      niech sobie wprowadzaja co chca jak nie zmienia obrazen zadawanych przez bron to nie widze sensu grania i sie denerwowania w ten shit 5 - 6 pestek w typa zeby zabic, albo 3 strzaly w glowe dopiero sa smiertelne.
    • Wojtasinho27
      217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
      po dzisiejszym apdejcie stwierdzam że chyba nie wszystko zmeinili jakbym chciał lub po prostu mam dziś zły dzień i gra mi nie idzie :P Nawet jednej rundy nie skończyłem bo mnie frustrowało pare rzeczy i nie wiem czy przez owy zły dzień czy najnowszy patch ;)
    • xxxDEZERTERxxx
      186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
      To widzę, że nie tylko ja tak mam. Po tym patchu gra jest dla mnie... dziwna. Odgłosy kroków faktycznie są głośniejsze, ale chyba deko przegięli, bo słyszałem gości z 40m. Kierunek dźwięku też szwankuje. Nie wiem, czy wróg jest nade mną czy pode mną.
      I co oni do diabła zrobili z Linią Frontu? 8 vs 8? Pogrzało ich? Przecież to jest niegrywalne. Zero zwrotów akcji. Rundy kończą się za szybko. Ehhh
    • D1MAE_PL
      22 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 23 Member
      No dokladnie z ta linia frontu to polecieli jak dla mnie to byl najlepszy tryb nie bylo glupiego kampienia gdzie 60% osob gra snajpa albo 70 jak to w przypadku innych trybow no moze wyjatkiem byla mapa Hamada ale to wiadomo sama zacheca do tego swoja otwartoscia.
    • Wojtasinho27
      217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
      ponownie rozegrałem rundkę i stwierdzam zę jednak zepsuli grę kompletnie! m/42 strzela jak gónwo, STg44 strzela za to jak wiatrówka. U medyka gdy widizmy rannego ciało leży obok znaczka do uleczenia LOL i czasem nie da się od razu uleczyc. ogólna rozgrywka jest dużo na minus, nie wiem co tam jescze pozmieniali a gra mnie bardziej frustruje niż przed patchem.

Kamera zabójcy irytuje, za bliski zoom według mnie oraz brak nazwy nad żołnierzem.

respawny czy wroga jeszcze bardziej pogrzane niż były....dobrze że na lufie lub w kieszeni mi się jeszcze nie zrespili.

Myślę że czas zrobić sobie długą przerwę w BF V.
    • integro06
      8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
      xxxDEZERTERxxx napisał użytkownik: »
      I co oni do diabła zrobili z Linią Frontu? 8 vs 8? Pogrzało ich? Przecież to jest niegrywalne. Zero zwrotów akcji. Rundy kończą się za szybko. Ehhh

Jest to jeden z moich ulubionych trybów, w którym spędziłem chyba najwięcej czasu, 8vs8 to jakiś żart. Na szczęście wyczytałem na reddicie, że już przyznali na twiiterze, że jest to jakiś błąd, który ma zostać naprawiony.
    Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!