BF V - krótkie info

1246758

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    Zobacz ja normalnie kiedyś wyglądał BF

a jak wygląda teraz

To jakaś kolorowa choinka skierowana dla jakiś niedorobionych graczy. Nie staram się tu nikogo obrażać ale takie są fakty. Gra ci mówi co masz robić, gdzie strzelać, kiedy podnieść itd.
    Teraz dam ci zrzut ekranu z nadchodzącej polskiej produkcji. Niby widok z pierwszej osoby.
    Schowek-1.jpg
    Jest różnica ?
  • Korlski
    18 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Seria Battlefield jest tylko grą i nie przywiązuje pieczołowicie uwagi do prawdziwych realiów wojny. Trzeba jednak pamiętać że gracze też mogą budować klimat i wpływać na autentyczność walk w multi w BF-ie. Na przykład korzystać tylko z broni (pomimo możliwości wyboru) jaką dysponuje dana frakcja - czyli Rosjanie korzystają z broni z rodziny AK, Amerykanie tylko konstrukcje oparte na bazie AR 15. Inny przykład. W BF1 trafiłem na zmodowany serwer (Blizna Saint-Quentin) na który administrator pozwalał walczyć obu stronom tylko karabinami powtarzalnymi ( żadnych pojazdów) przypisanymi odpowiednio Niemcom jak i Brytyjczykom. Brak konstrukcji Włoskich i Francuskich i tylko typy które były obecne na stanie ami Niemieckiej i Brytyjskiej w 1917 roku. Była to naprawdę klimatyczna bitwa którą zapamiętam na długo. Więc jeśli ktoś chce to potrafi dołożyć cegiełkę do budowy odpowiedniego klimatu. Jako że battlefield jest grą otwartą więc każdy gra jak chce i czym chce - mnie to nie przeszkadza.

Atak poza tym to rok 2018 dobrze zapowiada się dla miłośników FPS-ów. Dlatego w przypadku gdyby BFV miał zawieść moje oczekiwania w odwodzie będzie czekał World War 3 naszych rodaków z TheFarm51 w którym pokładam duże nadzieje że będzie to coś naprawdę nawiązującego do współczesnego realistycznego pola walki. Trzymam kciuki za sukces Word War 3.
    Miłośnicy realistycznej 2 wojny światowej też nie mogą narzekać. Mają do wyboru Post Scriptum , Hell Let loose czy Day of Infamy. No i jest jeszcze Escape from Tarkov. Oferta nie kończy się na CoD-ach i Battlefieldach.
    Może czeka nas swego rodzaju renesans mody na realistyczne (ale bez przesady), wymagające prawdziwego skila, współpracy oraz myślenia wojennych FPS-ów?
    Fajny film z tymi wypadkami z BF1 - nieźle się uśmiałem :)
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To muszę zobaczyć bo wkleiłem pierwszy lepszy :)
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    Dwa tygodnie temu, tuż po oficjalnej prezentacji, na platformie Origin pojawiły się minimalne wymagania sprzętowe gry Battlefield V. Dla wielu wydawały się one dość podejrzane. Jak się okazało, nie bez przyczyny. Dan Mitre, specjalista od kontaktów ze społecznością w firmie Electronic Arts, napisał na Twitterze, że specyfikacja, która była widoczna na karcie produktu, stanowiła jedynie placeholder. Oficjalne wymagania Battlefielda V nie są zatem na razie znane. Mitre przeprosił za zamieszanie. Więcej informacji na temat kwestii sprzętowych związanych z najnowszą odsłoną popularnej serii strzelanek FPP powinno pojawić się wkrótce.

ŹRÓDŁO

W czasach starożytnych placeholder wyglądał mniej więcej tak:
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna vulputate arcu, vel tempus metus leo non est. Etiam sit amet lectus quis est congue mollis. Phasellus congue lacus eget neque. Phasellus ornare, ante vitae consectetuer consequat, purus sapien ultricies dolor, et mollis pede metus eget nisi. Praesent sodales velit quis augue. Cras suscipit, urna at aliquam rhoncus, urna quam viverra nisi, in interdum massa nibh nec erat.

W 2018 roku placeholder wg standardów EA wskazuje na wymagania gry i w dodatku na ich podstawie można złożyć preorder... Swoją drogą ciekawe ile tysięcy takich zamówień już poszło...

Czyli tak jak przewidywaliśmy z Listopadem w temacie odnośnie WW3. Wymagania to ściema.

Także Sylwek zasuwaj poprawiać pierwszy post bo wprowadza w błąd.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• BlueTiger07
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
  • Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czy wymagania będą i muszą być większe niż dotychczas. ? Społeczność musi to odczuć po modernizacji swoich sprzętów i znowu wydatki , które doliczyć do gry BFV są duże i nie opłacalne za to co się otrzymuje. Czemu nie można poprzestać na tych co są, żeby wszyscy mogli korzystać, tylko zawsze wymagania się winduje przekrojone. Co następna gra BF to i zmiana sprzętu i dlatego dużo zostało na BF3 i BF4 bo ich nie stać na taką modernizację. Czy EA się tu zastanawia otóż nie i winduje wymagania.
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    W dup*ie z tym
    Gorzej jest jak masz komputer z kosmosu który przerasta wymagania i masz dropy FPS :)

Co do samej gry , czekam na EA Play
    Niektórzy już zakupili preodery , biegają z dodatkowymi karabinami w bf1
    Dla mnie pozdro600 , to że Janusz kupi i mu nie pójdzie to jego problem :) EA będzie zadowolone
    Następną rzeczą jest dostęp do bety , jak zakupisz grę , moim zdaniem to kpina i strzał w policzek
    Czyżby bali się że po becie ludzie nie kupią ? :)
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Najsmutniejsze jest to, że ludzie dają się oszukiwać na każdym kroku i praktycznie nic z tym nie robią. Ba, znajdą się jeszcze korpo rycerze którzy będą takiego stanu rzeczy bronić.
    Tłumaczenie tego gościa z tłitera jest na poziomie dziecka z podstawówki.
    Przecież my nic nie ogłosiliśmy, to się samo ogłosiło na naszej oficjalnej stronie. A tak w ogóle jak mamy jakąś wolną przestrzeń na stronce i nie wiemy jak ją zapełnić to wrzucamy tam wymagania BF1...

@SkyZeWonsem
    Zrób takie same wideo, tyko zamiast "battle" wstaw "wymagania sprzętowe - soon(tm)"

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    edytowano czerwiec 2018
    W sumie to teraz nie wiem jak traktować każdą informację od ĘĄ ? Chyba nie na temat. Też nie wiem dlaczego admini dają mi jakieś ostrzeżenia. Ja walę same placeholders. Przecież równam do poziomu ĘĄ.
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Patrząc na grafikę , myślę że większości pójdzie :)
    Ale i tak spadki FPS będą
    Taki mamy klimat
  • Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mamy tylko tyle i , aż tyle : https://battlefield.com/pl-pl/buy/battlefield-5
    I tu też tylko tyle https://origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-v
    No i cena powalająca : https://origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-v/offer-selection
    I nie wiesz nadal jakie to będzie miało wymagania kupujesz w ciemno , a potem latasz bo karta nie taka itd.. Kupujący ma prawo wiedzieć jakie są wymagania sprzętowe itd..
  • Your3vilTwin
    edytowano czerwiec 2018
    @SkyZeWonsem
    Bronie do BF1?

• SkyZeWonsem
    edytowano czerwiec 2018
    A no tak. Zapomniałem o bronach do BF1 :/ A jak ktoś nie ma BF1 to co dostanie ?
  • EA_Kuba
    161 postsPosty: 246Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    edytowano czerwiec 2018
    Doceniam umiejętności edycji klipów wideo, ale z racji tego, że nie wnoszą nic do dyskusji usunąłem je. Jeśli ktokolwiek chce dać upust swojej twórczości zachęcam do założenia sobie dyskusji w dziale do którego link znajdziecie poniżej:
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/categories/udostępnianie-filmików

W przypadku pre-orderów, każdy z nich można anulować do dnia premiery gry. Po premierze obowiązują odrębne zasady dotyczące zwrotów, w przypadkach innych niż opisane, należy kontaktować się z nami telefonicznie.

Wszelkiego rodzaju kazusy prawne, powinny być konsultowane ze specjalistami w tej dziedzinie. Dyskutowanie na ten temat na forum jest niezgodne z jego regulaminem.

Na forum zwracamy się do siebie z szacunkiem, nie ważne czy zwracacie się do innego użytkownika, moderatora, pracownika EA, lub jeśli mówicie o jakiejkolwiek osobie publicznej.

Usunąłem też komentarze, które nie wnosiły nic do dyskusji. Trzymajmy się tematu Battlefield V i faktów z nim związanych.
  • SkyZeWonsem
    Dziękuję za wyczyszczenie wątku z niepotrzebnych i zniekształcających faktyczny obraz i stan Battlefield V. Robił się śmietnik.
  • BlueTiger07
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
  • Your3vilTwin
    edytowano czerwiec 2018
    No zaj3b1ście... Właśnie na to cała społeczność czekała... Battle royale... Nasze modły w końcu zostały wysłuchane... Reakcje ludzi na konferencji bezcenne
    Przynajmniej trailer trochę lepszy...

• Cesar_Liptonix
    50 postsPosty: 55Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Mój tygrysek <3

→i7-4790K→MSI 1070GX 8GB→MSI Z97 GAMING 5→16GB TridentX→Thermalright HR-02→PHANTEKS EnthooPro→BenQ XL2411Z

• Korlski
    18 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dziwne, miał być Battlefield V a tym czasem widzę jakiś mod do Battlefield 1... hmm coś, gdzieś poszło nie tak. Jeśli ktoś liczył na zachowanie resztek klimatu i realizmu 2 wojny światowej (przynajmniej w Wielkich Operacjach), to dzisiaj się boleśnie rozczarował, między innymi Ja. Imersja ? Error 404 not found. Ech.. spółka DICE dokąd wy zmierzacie...
  • Zalewaika
    18 postsPosty: 19Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano czerwiec 2018
    Korlski napisał użytkownik: »
    Dziwne, miał być Battlefield V a tym czasem widzę jakiś mod do Battlefield 1... hmm coś, gdzieś poszło nie tak. Jeśli ktoś liczył na zachowanie resztek klimatu i realizmu 2 wojny światowej (przynajmniej w Wielkich Operacjach), to dzisiaj się boleśnie rozczarował, między innymi Ja. Imersja ? Error 404 not found. Ech.. spółka DICE dokąd wy zmierzacie...

Przecież tego chcą "gracze" ha ha.... ha

To wygląda jak DLC do BF1. A imersywny to on może będzie dla ludzi, którzy II wojnę światową przerabiali w szkole podstawowej w skrócie na jednej lekcji i ew. coś tam słyszeli o powstaniu warszawskim w telewizji. (w tym ostatnim mam na myśli polskich graczy)

Gdyby nie "olanie" historii w takim stopniu to wyglądałoby to 100 razy lepiej.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!