BF V - krótkie info

1404143454652

Komentarz

• JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 6 luty
    Endriu mial sen o BR w BFie popularnym bradziej niz Fortnite i O. Access platformie, matce wszystkich gier. A sluchaniem fanow zajmie sie kiedy indziej, narazie ciagle sni.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W między czasie wypuścili BR w uniwersum Titanfalla :)
    Może BR mogło by uratować Fallout 76
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Your3vilTwin
    1502 postsPosty: 1,535Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Endriu mial sen o BR w BFie popularnym bradziej niz Fortnite i O. Access platformie, matce wszystkich gier. A sluchaniem fanow zajmie sie kiedy indziej, narazie ciagle sni.

No cóż inwestorzy nie podzielają optymizmu Endriu.
    M3zGWVc.jpg

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    _SamoZuoooo_ napisał użytkownik: »
    Może BR mogło by uratować Fallout 76

Mysle ,ze tam (Fallout 76) to bylby strzal w 10. Swietnie by pasowalo.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • LM_Wyrzysk
    308 postsPosty: 309Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    JanTwardy napisał użytkownik: »

No cóż inwestorzy nie podzielają optymizmu Endriu.
    M3zGWVc.jpg

Co się stało z 5 na 6 lutego, że tak nagle im akcje znowu spadły?
  • Your3vilTwin
    1502 postsPosty: 1,535Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 7 luty
    To o czym pisałem na poprzedniej stronie.
    https://s22.q4cdn.com/894350492/files/doc_financials/2019/q3/Q3-FY19-Prepared-Remarks-FINAL.pdf

A w skórcie:
    FIFA - poniżej oczekiwań
    C&C - poniżej oczekiwań (pfffff ciekawe czemu)
    BFV - grubo poniżej oczekiwać (bo zabrakło im miliona sprzedanych kopii do i tak zaniżonych pod koniec zeszłego roku prognoz)
    Origin Access Premiere - poniżej oczekiwań
    Anthem - planowana sprzedaż na poziomie 5-6 milionów nie zachwyca jak na grę od BioWare i standardy EA

Ogólnie prezesso EA jest "...disappointed with our underperformance. " No to inwestorzy też okazali swoje niezadowolenie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1262 postsPosty: 1,275Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak się tytuł nie podoba to nie kupują. Sami tego chcieli i nie chodzi tylko o BF-a. Jedyny pomysł jaki mają to jak tu skroić ludzi na większą kasę przy jak najmniejszym wysiłku. Obecnie EA nie ma nic ciekawego w swojej ofercie. Tryby MP leżą i kwiczą. Gry SP całkowicie im nie wychodzą to teraz kombinują z jakąś kooperacją.
  • Your3vilTwin
    Nie no Apex moim zdaniem im się udał. A fanem BR nie jestem. I nie będę w tę grę grał. Ale doceniam to co zaprezentowali. Zobaczymy jak to będzie z tym ich F2P bo już plotki chodzą, że sezony mają być płatne.

• _SamoZuoooo_
    263 postsPosty: 290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ale ta FIFA to nigdy mnie nie przestanie zadziwiać, co roku ją wydają, co roku te same klasy (bramkarz/medyk, obrońca/wsparcie, pomocnik/technik, napastnik/snajper) co roku te same ''zróżnicowane'' mapy, naprawdę sporo ''zróżnicowanych'' map, zwłaszcza widoki po za mapą (nie znam gry z lepszym zbalansowaniem map to fakt) i tryby gry (w zasadzie to chyba tylko jeden tryb z małymi modami trzeba dostarczyć coś do celu) . Ta gra jest tak dopieszczona że nawet nie potrzebuje BR.
    FiFA wydawana jest non stop od 1994r. i ludzie co roku kupują to samo tylko odświeżone, mogło by się okazać że jest to najlepiej sprzedająca się gra na świecie …..
    I tak mi przyszło do głowy że marzeniem EA jest by doprowadzić BF do takiej perfekcji.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Your3vilTwin
    No próbowali z Battlefrontem 2 i od tego czasu to niekończące się pasmo sukcesów...

• Myrasz
    98 postsPosty: 99Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    https://youtu.be/-Xwk25R4Ijg

Nowa broń dla wsparcia. Takie MG. Niektórzy już zdążyli ją ozłocić... :open_mouth:
  • Your3vilTwin
    Tym czasem jak ktoś obyty w internetach to znajdzie BFV w wersji delaxs za 84 zł (słownie: osiemdziesiąt cztery złote) na XOne.

• xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 9 luty
    Fajnie, jestem jeleniem, kupiłem preorder...

Ostatni raz

Edit
    Jak widać apex postawił Ęą na nogi
    https://www.ppe.pl/news/129760/apex-legends-ea-wyniki-na-gieldzie.html
    Post edited by xF_JanKiller on
  • LM_Wyrzysk
    308 postsPosty: 309Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nadal się zastanawiam jak to możliwe, że ktoś wypuścił grę (APEX) i ona jest skończona i działa? To jest nie w porządku wobec innych studiów.
  • SkyZeWonsem
    1262 postsPosty: 1,275Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 11 luty
    Apex nie jest skończony tylko dopiero zaczyna :) Ma dojść rozgrywka dla 1 i 2 graczy. Co trzeba im oddać to, ze dobrze przygotowali się na start. Wszystko działało i nic ich nie zaskoczyło. Dziwne ;)
  • Kolednik91
    51 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Apex skonczona? :) może ma mniej widocznych błędów ale na chwilę obecną to wygląda tak, że serwer może mieć jakąś chwilową zamułę i np. wrzucić gracza jako jedną osobę w drużynie, nawet jeżeli byliśmy we wcześniej założonej grupie, czy np. Wpuścić tylko dwie drużyny na całą mapę, i weź tu szukaj igły w stogu siana. ;)
  • Myrasz
    edytowano 11 luty
    z ciekawości sprawdziłem co to ten Apex. Nie moje klimaty - taki futurystyczny Fortnite...
  • LM_Wyrzysk
    Myrasz napisał użytkownik: »
    z ciekawości sprawdziłem co to ten Apex. Nie moje klimaty - taki futurystyczny Fortnite...

Może z randomami "smakowałeś" gry? Gram z chłopakami z BFa i zabawę niestety mamy o wiele lepszą, niż w BFie. Praktycznie nic nie frustruje, no może poza brakiem możliwości ustawienia sensa dla celowników x1, x2 itd. Generalnie czuję to, na co liczyłem przed premierą Piątki. W dzień mam ochotę pograć, a wieczorami syndrom jeszcze jednej rundy. Grałem w Fortnite, PUBG, czy Ring of Elysium, a taka wygrana zdarzyła mi się pierwszy raz po kilku dniach od premiery Apexa:

Sama przyjemność.
  • Myrasz
    Nie zaprzeczam, że gra może być fajna, ale tak jak wspomniałem - nie moje klimaty - nie przyciągnie mnie. Ostatni raz w tego typu grę grałem jak była premiera Quake II(1997) i III(1999). Z ostatnich moich zainteresowań - najbardziej zbliżony chyba jest Woflenstein (The New Order, The Old Blood, Wolf 2), ale zagrałem z sentymentu do Wolfeinstein 3D(1992), którą zagrywałem jako gówniak na zmianę z DOOM II.
    Wciąż żyję nadziejami, że BFV doczeka optymalizacji i grywalności na poziomie chociażby BF1. W inne BFy nie grałem (3 albo 4 itd. - może jakieś starsze kiedyś, ale nie pamiętam), bo strzelanki futurystyczne/teraźniejsze mnie nie przyciągają. Może jakby jeszcze wyszedł Vietnam to OK. Takie mam gusta, a jak wiadomo - o nich się nie dyskutuje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!