BF V - krótkie info

1414244464756

Komentarz

• xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A ja zgodzę się z @Pro1OOwRyj, wieczorem jest syndrom jeszcze jedna rundka, jest miło, przyjemnie, kill cieszy
    Az chce się grać
    Gra jest za darmo a problemów prawie brak w porównaniu do V
    Czasem wyrzuci z drużyny, no i wieczorem ciężko już wbić
  • LM_Wyrzysk
    366 postsPosty: 369Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Myrasz napisał użytkownik: »
    Nie zaprzeczam, że gra może być fajna, ale tak jak wspomniałem - nie moje klimaty - nie przyciągnie mnie. Ostatni raz w tego typu grę grałem jak była premiera Quake II(1997) i III(1999). Z ostatnich moich zainteresowań - najbardziej zbliżony chyba jest Woflenstein (The New Order, The Old Blood, Wolf 2), ale zagrałem z sentymentu do Wolfeinstein 3D(1992), którą zagrywałem jako gówniak na zmianę z DOOM II.
    Wciąż żyję nadziejami, że BFV doczeka optymalizacji i grywalności na poziomie chociażby BF1. W inne BFy nie grałem (3 albo 4 itd. - może jakieś starsze kiedyś, ale nie pamiętam), bo strzelanki futurystyczne/teraźniejsze mnie nie przyciągają. Może jakby jeszcze wyszedł Vietnam to OK. Takie mam gusta, a jak wiadomo - o nich się nie dyskutuje.

Mój pierwszy fps, to BF 3 - do końca życia zapamiętam te ekrany ładowania i muzyczkę. Moim klimatem jest przede wszystkim II WŚ, dlatego nagrzałem się na BFV i na początku świetnie bawiłem. SCI-FI w ogóle nie mój klimat, ale to nie książka, czy film i jak gra się świetnie w multi, to otoczka schodzi na drugi plan.
  • Vaderwymiatacz
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jakieś wrażenia po dzisiejszej aktualizacji?
  • Myrasz
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Vaderwymiatacz napisał użytkownik: »

Ściąga się, ale czytam właśnie ChangeLog i mnie krew zalewa. Z racji tego, że od dawna mam "wymaksowaną" postać i nudzi mnie już ta gra, zaczynam testować różne bronie. Do wczoraj bawiłem się SMLE Turnera, która jest naprawdę mega, tylko trzeba się przestawić na pojedynczy strzał. Właśnie ściąga się aktualizacja po której nastąpi co? Redukcja obrażeń z tejże broni. Ogólnie wszystkie fajne pukawki dostają nerfa: ZK-383, KE-7, SMLE, Gewehr 1-5... Boję się co będzie jak odpalę grę, bo niby mieli poprawić TTK i TTD. A już gdzieś wyczytałem, że niektórzy mają problem z uruchomieniem gry po tej aktualizacji :D
  • the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie wzmianki w patch notes o tym, ale podczas grania w co-op gra zlicza zadania na broni, np. zabij 20 wrogów z pozycji leżącej. Bug czy 'ficzer'?
    "It's not a bug. It's a feature!"
  • LM_Wyrzysk
    366 postsPosty: 369Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    the_Aherus napisał użytkownik: »
    Nie wzmianki w patch notes o tym, ale podczas grania w co-op gra zlicza zadania na broni, np. zabij 20 wrogów z pozycji leżącej. Bug czy 'ficzer'?

Myślę, że odpowiedz będzie w stylu "Ups"
  • Vaderwymiatacz
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    To walenie w boty wbija do statystyk zabójstwa do śmierci. idiotyzm
  • Tiger_Itself
    187 postsPosty: 199Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member

To jest prawie 28GB , czyli można powiedzieć, że połowa z zainstalowanej. Tak duża aktualizacja to poprawki już dobrze działające , ale teraz je spieprzymy. niech gracze widzą , że DICE działa. Skoro nadal chcą pracować to muszą coś robić beznadzieja. Ja rozumiem ok 4GB łatka coś zmienia, ale nie 28GB z 61GB?
    To jest moja ostatnia gra jaką kupiłem , a kolejnej już nigdy nie kupię. Stracą graczy to i skończy się im praca. A wtedy już nie będzie graczy. To koniec
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Źle spojrzałeś. Jak pokazywało się 28GB to był wtedy proces sprawdzania plików gry.
  • SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 14 luty
    Co prawda było już poruszana widoczność ale takie coś to standard w V

Jak zginąłem myślałem, że gościu gdzieś był "zakopany" A on w sumie "na widoku" leżał :) No cóż. Płacimy za ilość detali i szczegółów w grze właśnie takim czymś.
  • Wojtasinho27
    198 postsPosty: 201Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ^^ o widoczności była już mowa ale zawsze znajdzie się kilku którzy tego nie widzą i jedyne co napiszą ze "nie umisz grać, masz słabe K/D" itd. :D

Wczoraj pobrałem aktualizacje, oprócz kilku znerfionych broni jest zmienione TTK/TTD No i trzeba było znowu się przyzwyczajać....po paru minutach mialem ochotę w....rzucić PCta przez okno, dwa magazynki (z MP40) nie potrafiły powalić wroga LOL.

Rzucanie skrzyń z apteczkami/amunicją zabiera trochę więcej czasu bo teraz musimy wybrać te skrzynie i kliknąć aby rzucić na ziemie.

• LM_Wyrzysk
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »

Jak zginąłem myślałem, że gościu gdzieś był "zakopany" A on w sumie "na widoku" leżał :) No cóż. Płacimy za ilość detali i szczegółów w grze właśnie takim czymś.

Po raz setny powtórzę, że największym problemem BFa są tacy gracze i dlatego odpoczywam od Bfa z uśmiechem na twarzy. Takich zer grających w ten sposób jest za dużo.
  • the_Aherus
    27 postsPosty: 27Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    To walenie w boty wbija do statystyk zabójstwa do śmierci. idiotyzm

Wbija wszystkie statystyki, nawet wygrane/przegrane, chociaż u mnie to zmieniło się dopiero po rundzie na multi. Wcześniej rozegraliśmy z ok. 8 rund co-op i wygrane/przegrane stały w miejscu.
    "It's not a bug. It's a feature!"
  • OFFik
    206 postsPosty: 213Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

W nowej aktualizacji ponoć poprawili widoczność graczy.
  • SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @ OFFik to jest po tej nowej aktualizacji :) Nic z tym za bardzo nie zrobią. Takie są mapy i detale na nich. No chyba, że zrobią aurę nad wrogiem. Mi to za bardzo nie przeszkadza bo zazwyczaj te leżaki to tępe dzidy. Leżą w tym samym miejscu więc łatwo ich pokarać. To tak podobnie jak u snajperów. Szkoda, ze teraz mamy możliwość wybrania dwóch tępych dzid - snajper i wsparcie z dwójnogiem.
  • LM_Wyrzysk
    @ OFFik to jest po tej nowej aktualizacji :) Nic z tym za bardzo nie zrobią. Takie są mapy i detale na nich. No chyba, że zrobią aurę nad wrogiem. Mi to za bardzo nie przeszkadza bo zazwyczaj te leżaki to tępe dzidy. Leżą w tym samym miejscu więc łatwo ich pokarać. To tak podobnie jak u snajperów. Szkoda, ze teraz mamy możliwość wybrania dwóch tępych dzid - snajper i wsparcie z dwójnogiem.

Coś mi umknęło? Piszesz, że teraz mamy możliwość wybrania tych dwóch klas? Wcześniej też przecież można było nimi grać yyy tzn. leżeć.
  • Kolednik91
    57 postsPosty: 58Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Na leżaki to zawsze najlepszy snajper w teamie, który zajmie się tylko nimi. Na tym też można sporo pkt wbić. Bieganie z Karabinem Snajperskim i skupianie się na leżakach. Druga opcja to zabieranie im blaszek. Ba, powinni wprowadzić taki nieśmiertelnik z grafiką leżaka. "Zabij 100 wrogów, którzy leżą w jednym miejscu dłużej niż 2 min." ;)
  • SkyZeWonsem
    @Pro1OOwRyj Odnoszę się do poprzednich części gdzie najmniej przydatną klasą był snajper. Teraz doszło wsparcie bo ani amunicji za bardzo od nich nie potrzeba no i zestaw broni leżaka robi swoje. Z resztą.
    W tej V jest taki "bulszit", że aż szkoda się powtarzać, Obecne zadania. "Pinciu" cię spawa, 8 leży na karoserii, iluś tam coś buduje, paru siedzi po krzakach a garstka stara się coś ugrać. Łażą jak lemingi za czołgiem.
  • Myrasz
    105 postsPosty: 106Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano 15 luty
    bo zazwyczaj te leżaki to tępe dzidy.
    Mi to ręce opadły jak w jednych ostatnich teatrów było zadanie, żeby ubić chyba 15 wrogów karabinem maszynowym. Nie dość, że można to było zrobić w każdym innym trybie niż Linie Frontu(o tym były TW), to nie trzeba było leżeć cały czas w jednym miejscu, tylko śmiało przemieszczać się i strzelać z okien lub innych miejsce, gdzie KM się rozkładał. Te ameby grały dniami i wkurzały ludzi, bo leżały w jednym miejscu całą mapę.
    Jednak zadania warto dobrze przemyśleć, bo przez jakieś kretyńskie pomysły, można popsuć ludziom tydzień grania. Patologia....
    Post edited by Myrasz on
  • OFFik
    206 postsPosty: 213Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 15 luty
    Myrasz napisał użytkownik: »
    bo zazwyczaj te leżaki to tępe dzidy.
    Mi to ręce opadły jak ostatnich teatrach było zadanie, żeby ubić chyba kilku 15 wrogów karabinem maszynowym. Nie dość, że można to było zrobić w każdym innym trybie niż Linie Frontu(o tym były TW), to nie trzeba było leżeć cały czas w jednym miejscu, tylko śmiało przemieszczać się i strzelać z okien lub innych miejsce, gdzie KM się rozkładał. Te ameby grały dniami i wkurzały ludzi, bo leżały w jednym miejscu całą mapę.
    Jednak zadania warto dobrze przemyśleć, bo przez jakieś kretyńskie pomysły, można popsuć ludziom tydzień grania. Patologia....

Taa, tak jak to z 15 killami ze snajperki w TW. Połowa teamu (8/16 bo linia frontu chyba) przez całą rundę nawalała snajperkami. Oczywiście gra przegrana bo nawet nie wchodzili na sektor przejmowania punktu :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!