BF V - krótkie info

1235752

Komentarz

• BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
  • SkyZeWonsem
    1262 postsPosty: 1,275Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A będą nocne mapy ?
  • Hachor_67
    64 postsPosty: 70Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    TGR_Recon napisał użytkownik: »
    Czy wymagania będą i muszą być większe niż dotychczas. ? Społeczność musi to odczuć po modernizacji swoich sprzętów i znowu wydatki , które doliczyć do gry BFV są duże i nie opłacalne za to co się otrzymuje. Czemu nie można poprzestać na tych co są, żeby wszyscy mogli korzystać, tylko zawsze wymagania się winduje przekrojone. Co następna gra BF to i zmiana sprzętu i dlatego dużo zostało na BF3 i BF4 bo ich nie stać na taką modernizację. Czy EA się tu zastanawia otóż nie i winduje wymagania.

Konsole nie mają z tym problemu, kupuję grę i gram bez dodatkowych kosztów. Dla mnie głupotą jest wydać 200 pln za grę plus 2000 za modernizację PC-ta.
  • Your3vilTwin
    1502 postsPosty: 1,535Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    No cóż. Pamiętam lament graczy, dy okazało się że Hardline to będzie reskin BF4...
    @SkyZeWonsem
    Na "nocnych" mapach od DICE gra się lepiej niż na dziennych. Przynajmniej słońce nie rozprasza i wszystko widać lepiej.

Co do samej prezentacji prezentacji to tak słabo nie było jak sięgam pamięcią. A pamiętam przynajmniej z 10 lat wstecz czyli Bad Company 2. I już nie mówię o samym BF. EA nie pokazało nic co by w jakikolwiek sposób było innowacyjne. Kiedyś ta firma wyznaczała trendy (dobre bądź złe ale zawsze) w rozwoju wideo. Teraz nie są w stanie wprowadzić nowej marki na rynek. Anthem również poza tym, że będzie miał ładną grafikę nic sobą nie zaprezentował. Warframe (F2P) zjada go na śniadanie.
    Widząc tę mobilną gierkę Westwood przewraca się w grobie. Kultowa marka sprowadzona do nędznej gierki na smarkfon...
    FIFA, NBA, NFL - więcej tego samego żeby tylko upchnąć nowe karty, skórki itp. Tutaj inwestorzy pewnie przeżywali orgazm za orgazmem.
    Battlefrontowi na którym już EA postawiła krzyżyk poświęcili więcej czasu "antenowego" niż BF-owi.
    Jedyne pozytywne uczucia wzbudził we mnie Unravel. Córka zagrywała się swojego czasu w pierwszą część. Gramy razem sporo w Raymana więc to będzie dla nas pozycja obok której nie przejdziemy obojętnie.
    Jest jeszcze ta gierka od niezależnego studia ale i niej trudno cokolwiek powiedzieć.
    A no i znowu te dziesiątki żartów... z których nikt się nie śmiał :smile:
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Konsole nie mają z tym problemu, kupuję grę i gram bez dodatkowych kosztów. Dla mnie głupotą jest wydać 200 pln za grę plus 2000 za modernizację PC-ta.

Jako posiadacz konsoli i PC mogę śmiało powiedzieć, że jedno i drugie urządzenie ma jakieś ograniczenia. Wszystko zależy od potrzeb użytkownika.
    Wymagania same w sobie nie są problemem. Bo albo cię stać żeby je spełnić albo nie. BF1 też nie odpalisz na PS2 więc musisz mieć pieniądze upgrade.
    Gorzej, gdy okazuje się że wymagania spełniamy a gra nadal nie działa jak powinna.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• VXBronsonXV
    225 postsPosty: 255Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    to ma być druga wojna?to jakiś cyrk.jak oni pozwolą na takie cudaczne maski i katany to po co pieprzenie o immersyjności?

• SkyZeWonsem
    1262 postsPosty: 1,275Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Your3vilTwin no masz rację. Nie było "emejzingu". Ja tam wyłączyłem po paru minutach. Tak jak 4 była kontynuacją i pewnym rozwinięciem 3 tak w V widzę wtórność.
  • zbychus
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Mam pytanie, jaka jest cena pre-order w PL ?

U mnie (za granica) Origin pokazuje 69 euro.

Ja i tak kupie, BF1 jest mnie byl duzo lepszy niz czworka. gadżety mnie generalnie nie kręcą., natomiast klimat WW2 mnie zawsze kręcił.
    “Appear weak when you are strong, and strong when you are weak.”
  • SkyZeWonsem
    edytowano czerwiec 2018
    Ale żenada. Nie stać ich na lepszą jakość dźwięku lektora ?

A może to było nad morzem ?
  • Tiger_Itself
    185 postsPosty: 197Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    zbychus napisał użytkownik: »
    Mam pytanie, jaka jest cena pre-order w PL ?

U mnie (za granica) Origin pokazuje 69 euro.

Ja i tak kupie, BF1 jest mnie byl duzo lepszy niz czworka. gadżety mnie generalnie nie kręcą., natomiast klimat WW2 mnie zawsze kręcił.

Edycja zwykła 240zł, to jakieś 56 euro
    Edycja specjalna 300zł. ok 70 euro
    Cena zależna od kursu euro.
    Czyli na obecną chwilę porównywalna
  • BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
  • Korlski
    18 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member

Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Jedyne pozytywne uczucia wzbudził we mnie Unravel.

Zgodzę się z tobą. Unravel Two to chyba jedyna naprawdę ciekawa, godna uwagi i urocza gra z całej konferencji EA, która przywołuje pamięć dziecinnych lat. Dobra na zimowe wieczory żeby zagrać z dzieciakami, żoną /dziewczyną :). To dowodzi, że jak developer chce to potrafi zrobić fajną i dobrą grę dającą frajdę, nie oglądając się na EA. Sea of Solitude też wygląda intrygująco i przyciąga uwagę.
    Cała reszta (BFV , Anthem + reszta) to ładnie zapakowane, przyciągające wzrok kolorowe pudełka, w których znajdujemy produkty będące klonem/kopią poprzednich z kilkoma dodatkami albo jakąś wariacją na znany i oklepany temat z wcale nie innowacyjną mechaniką.
    Niestety, przeszliśmy z Epoki artystycznego kunsztu do Epoki kapitalistycznej masówki-arcadówki. Jako wieloletni fan serii Battlefield przykro mi patrzeć jak staje się jej ofiarą Cena 240 zł za podstawową wersję BFV. Rozumiem, że w ten sposób EA powoli przygotowuje nas mentalnie do jeszcze wyższych cen przyszłych gier ze swojej stajni. Kto wie może w 2025 trzeba będzie zaciągać krótko-okresowe kredyty, żeby móc kupić chociaż najtańszą grę od EA.

• Your3vilTwin
    1502 postsPosty: 1,535Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    Kromka wrzucił materiał. Nie mam ochoty go linkować bo od kiedy pojechał do stanów żeby wyjść na ulicę i pochwalić się że nikt tam nie rozumie słowa "k*t*s" stracił resztkę mojego szacunku. Do moich ukochanych administratorów/moderatorów. To nie jest atak na osobę publiczną. Istnieje jeszcze coś takiego jak krytyka.

No ale mimo wszystko udało się z tego wyłuskać dość istotną informację.

Na start gry nie będzie trybu rush...
    A ten battle royale ma być dodany pod koniec roku.
    No i trzeba przyznać mu rację że należy to zostawić bez komentarza...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    @JanKiller69 @Your3vilTwin Po co ogladacie? Nie bedzie ogladalnosci to szybko gwiazda zgasnie. Od mnie nawet jednego wejscia na kanal nie uswiadczy. Odkad zaczal robic sponorowane filmiki , stracil wiarygodnosc recenzenta.

Co do samej gry, pisac sie nie chce. 200 zl nie jest jakims problem. Najwiekszym problem jest zabicie spolecznosci. Gre kupie ale czy zdola mnie zatrzymac to zalezy kto bedzie w nia gral. Czy dawni towarzysze broni beda grac, jak bedzie wygladac polska spolecznosc BFa a jest z tym coraz slabiej. Szkoda.

Gra wyglada troche jakos tak jak Cod, te ikonki na ekranie za zabicia itp. Nie podoba mi sie to. Podoba mi sie wieksza destrukcja - zeby nie byl ,ze tylko marudze :) Ogolnie to dla mnie to jak dodatek do BF1. Znudzily mnie te realia a sam BF1 nigdy mi sie nie podobal.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    Przestałem już oglądać
    Bf kupię z ciekawości zapewne po obejrzeniu gameplay
    Swoją drogą dzięki Sylwester za usunięcie posta i grożenie banem
    Ciekawi mnie w którym miejscu złamałem regulamin :)

Zostało nas tak dużo na forum że banowanie to strzał w kolano :)

P.S. przepraszam że zachowanie wielkiego YT porównałem do podstawówki
  • SkyZeWonsem
    edytowano czerwiec 2018
    Wpuszczają takich "ludzi" na ich konferencję. Człowiek dostaje ostrzeżenie (edit za zapytanie). Niezły poziom.
    @JanKiller69
    Zostało paru fanów i wspaniała społeczność co wszystko łyknie. My tu nie pasujemy. Za dużo rzeczy wytykamy.
    Post edited by SylwesterSpalony on
  • DonDynia
    45 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W takim razie to moja wina że BF1 mi się podoba a BF4 nie?
  • JanTwardy
    175 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Cenzura poziom hard :)

Czy mi sie wydaje czy posty gina?

@SylwesterSpalony straszyc @JanKiller69 banem to glupota. Chlop jest z Sosnowca i niczego sie nie boi. A tak bardziej powaznie to wartosciowy czlonek spolecznosci ktory nie raz probowal komus na forum pomoc. Jak banowac to SkyZWonsem albo tego Evil.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    edytowano czerwiec 2018
    Właśnie. Ale ja jestem z Torunia i mam spore plecy u gości w sukienkach (Szkoci?).

To co EA pokazało na konferencji Microsoftu też trudno skomentować. Całe 30 sekund singla....

• SkyZeWonsem
    edytowano czerwiec 2018
    No to pozdrawiam z Inowrocławia :) Mogę pocisnąć z kujawiaczka. jaki ten świat mały.
  • BlueTiger07
    edytowano czerwiec 2018
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!