BF V - krótkie info

15354555759

Komentarz

• LM_Wyrzysk
    567 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 575 Member
    A ja mam pobrane i będę dzisiaj wieczorem próbował, ale dopiero po Milan - Inter, bo jednak są jakieś priorytety. Ze względu na to ADHD, o którym pisał @Rauguk nigdy CODa nawet nie brałem pod uwagę. Dwa dni za free, więc pewnie pogram i zapomnę. Jako zwolennik długiego TTK czuję, że mnie to odrzuci po pierwszej mapie. 
  • Your3vilTwin
    1625 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,658 Member
    edytowano wrzesień 2019
    Jeżeli nie odpowiada ci krótkie TTK to nawet nie odpalaj. Ja pograłem ze 2 godzinki i pogram jeszcze wieczorem "w kupie".  Na ten moment ten tryb 64 osobowy w moim odczuciu wygląda kiepsko. Pozostałe są całkiem spoko oczywiście jak na CoD. Poczekam dobry miesiąc po premierze i zobaczę jak to zmonetyzują bo w becie oczywiście wszystkie sklepiki i inne lootboxowe cuda wianki są kompletnie wycięte. Jeżeli monetyzacja będzie przyzwoita (czytaj wyłącznie skórki i inne pierdoły nie mające wpływu na rozgrywkę) to może być pierwszy CoD od czasów World at Warr którego kupię tak szybko po premierze.
    A i żeby komuś nie strzeliła guma w majtach trzeba oczywiście nawiązać do BFV. Więc na ten moment w moim odczuciu CoD jest lepiej zoptymalizowany od BFV. No i rusznikarz i system odblokowań... Kolejny BF powinien się na nim wzorować..

A no i, że w BFV ogólnie mało się dzieje to zebrało mi się na wspominanie tego co przeżywaliśmy wspólnie rok temu. W sumie to nie tylko mi. Takie fajne małe podsumowanie tego co się działo gdy światło dzienne ujrzały pierwsze informacje na temat najnowszej pół produkcji studia DICE.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Ogrywajcie betę Modern Warfare i zapomnijcie o BFV  :D 

Cały dzień wczoraj młuciłem - dobiłem do 25 levela, dziś ciąg dalszy :) W końcu CoD na który czekałem po MW3! BF V pójdzie w odstawke i wrócę jak już skompletują i naprawią jak należy.
  • Wojtasinho27
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 220 Member
    Rauguk napisał użytkownik: »
    nie chodzi o symulację, jaka to przyjemność jak ciągle ktoś cię odstrzela , odradzasz się i znowu a ty w tym czasie też kogoś dostaniesz pod lufę, tylko gdzie ta frajda z gonienia króliczka, bo ktoś ci wlazł pod lufę.

ale o czym piszesz? To samo jest w BF ale CoD z tego słynie ze jest dynamiczniejszy a BF V powinien być swobodniejszy...a nie jest i zachowuje się jak CoD, z tym ze Bfowi to nie pasuje!
  • LM_Wyrzysk
    567 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 575 Member
    No, to ja już pograłem. W sumie dramat na każdej linii. Brzydkie to, rozmazane, klatek mniej, niż w Bf V. Ocieka każualstwem ta gra, że aż przykro. Liczyłem na realną konkurencję dla DICE, a tu takie coś. Wszyscy tam biegają tak bez celu, że się dostosowujesz i też zaczynasz gonić po mapie. 5 w lewo, 5 w prawo, 5 do przodu i 5 w tył. Wróg robi to samo i każda mapa to Death Match bez ładu i składu.  Mechanika strzelania, to wyścig: kto pierwszy kliknie wygrywa. Nie widziałem gracza, który miał bardzo dobry wynik, zazwyczaj najlepsi mają KD koło 2-3, a najgorsi koło 1, znaczy to mnie więcej tyle, że skill w tej grze nie ma znaczenia. Masz wejść na mapę poskakać, poślizgać się, rzucić granat, postawić claymora, odpalić killstreaka i po 15 minutach każualowej zabawy wrócić do prac w ogródku, albo do jedzenia amerykańskiej pizzy. Snajperki zabijają na hita w piętę, pojazdy nie mają pierwszej osoby, a granaty śmiesznie duże pole rażenia. Trzymam natomiast kciuki, aby ludki, które w Bfie grają na leżąco, strzelbami i snajperkami przesiadły się i tam grały dla przyjemności. 

• Wojtasinho27
    ^^ ludki się nie przesiądą bo tam zbyt małe mapy i brak miejsca aby można było leżeć przez całą grę ze snajperka lub KMem ;)

Poza tym mylisz się, takie samo bieganie bez celu jest w BF V - CoD słynie właśnie z takiej rozgrywki, ma być szybko i dynamicznie i tak właśnie jest w nowym Modern Warfare.....w BF V też ale do niego jakoś nie bardzo to pasuje.

Co do wyglądu - BF V tez był rozmazany, wyjściem jest ustawienie rozdzielczości skalpowania/renderingu....a jeśli chodzi o optymalizacje to jest dużo lepsza niż w BF V. Gram przy 130fps na ustawieniach High/Ultra a na tym samym sprzęcie w BF V mam dużo mniej i ścina się niemiłosiernie! :)

PS: ja od zawsze byłem CoDowcem i dlatego mi to pasuje. W BFa zacząłem grać od BF4 (wcześniej BF BC2 ale to dosłownie może z pół godziny). Od CoDa zrobiłem sobie przerwę po MW3 gdyż zaszło za bardzo w przyszłość, teraz na szczęście powróciło do czasów teraźniejszych. Do BFa oczywisice wrócę jak już będzie cała zawartość a sama gra naprawiona ;)
  • Myrasz
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Pytanko z innej beczki: po jakim czasie Breda będzie dostępna do odblokowania dla szturmowca? Byłem na urlopie w zeszłym tygodniu i nie udało mi się jej zdobyć. 
  • SkyZeWonsem
    1349 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,362 Member
    Mnie nie było chyba od maja lub kwietnia i bez problemu to co było szło kupić. Więc zlej te wyzwania bo szkoda na to czasu.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastratem BC2.
  • SmokingJoe_Fyyyy
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 18 Member
    Najlepsze jest to że ich konkurencja wypuszcza gre na którą wszyscy czekają a dice nie robi nic pozytywnego żeby ta garstka graczy została jest odwrotnie coraz gorzej ja jeszcze takiego czegoś nie widziałem
  • OFFik
    219 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 227 Member
    SmokingJoe_Fyyyy powiedział(a):
    Najlepsze jest to że ich konkurencja wypuszcza gre na którą wszyscy czekają a dice nie robi nic pozytywnego żeby ta garstka graczy została jest odwrotnie coraz gorzej ja jeszcze takiego czegoś nie widziałem
    w dodatku serwery pustoszeja i z tym pingiem tez cyrk sie robi. Dzis zeby znalezc pelny serwer i dostac sie na niego to chwile zajelo, po dwoch rundach opustoszal praktycznie. Nie wspomne o braku autobalansu..
  • Your3vilTwin
    1625 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,658 Member
    Ale się Zachodzik obruszył 

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    Po tak długim czasie powinni zmienić nazwę z AlSOONdone na AlREADYdone 😜😂
  • LM_Wyrzysk
    To są jakieś jaja? Mapa, an której nic nie ma i inny kolor flary na mapie za 12 GB? WTF? 
  • 69Trojak
    26 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 28 Member
    Oczywiście nie byłoby  święta żeby nic nie spaprali tym razem po 1 minucie grania zauważyłem zepsute działo przeciw lotnicze , gdzie indziej celujesz gdzie indziej kulki latają  >:)  
  • 19Romulus84
    45 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 47 Member
    Po tej aktualizacji znowu ograniczyli serwery czy nikt w to nie gra? Wczoraj w nocy o 1-2 jeszcze było sporo dosyć gier czy to podboju drużynowego czy podboju a dzisiaj z po tej aktualizacji dosłownie o 3 w nocy 7 gier z wszystkich trybów. Są już te prywatne serwery a na czym to w ogóle niby polega że kto ma te serwery prywatne kto chce czy jak i jak to działa? Czy ten kto ma taki serwer może wybierać i kto będzie u niego grał czy co? Nie śmiejcie się a skąd to mam niby wiedzieć jak się tym aż do teraz nie interesowałem tylko tak ze słyszenia przelotnie?
  • LM_Wyrzysk
    Trochę ciężko czyta się Twoje posty, za dużo rzeczy na raz i ich zrozumienie ułatwiłaby jednak interpunkcja. Jeśli masz w wyszukiwarce ustawione Europa, to o 3 w nocy, w czwartek mogło grać te kilkaset osób. Czasami np. nie ma podboju na jakiejś jednej, wyszukiwanej przeze mnie mapie, więc pewnie tysięcy aktywnych serwerów nie ma.
  • BlueTiger07
    366 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 372 Member

• Kolednik91
    90 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 92 Member
    Ci żołnierze na tym filmiku wyglądają jakby przez te wybuchy przypadkowo odkryli ruiny obcej cywilizacji a nie stację podziemnej kolei.
  • Myrasz
    129 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 130 Member
    Ta mapka ze stacją mi się podoba - lubię zamknięte przestrzenie, dobrze mi się na takich gra. Natomiast już można się spodziewać shitgunów i podludzi z MG. Nie można mieć wszystkiego.
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    edytowano październik 2019
    Nic innego jak Metro z BF 3
    @Myrasz tym bym się nie przejmował natomiast kamperów będzie więcej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.