BF V - krótkie info

1535455565759»

Komentarz

• Myrasz
    125 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 126 Member
    Ale dla odmiany zlicza ci zdania, które masz wykonać "nie ginąc...", nawet jeśli zginiesz. W ten sposób w jeden wieczór wyzłociłem sobie Type 100 medykowego :) Ale też inne śmiało można próbować. Dzienne zadania również przechodzą. Korzystajcie do kolejnej łatki. 
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    No właśnie tak mi się coś wydawało że sumuje mimo zgonu, posprawdzam dziś na innych klasach.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Your3vilTwin
    1582 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,615 Member

Poprawią mi problemy z dźwiękiem i chyba pierwszy raz będę się w stanie w pełni zgodzić z tym człowiekiem.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    183 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 196 Member
    Fajnie tylko szkoda ,ze na premiere tak nie bylo. Z znajomej mi grupy fanow serii BFa powiedzmy kolo 20 osob obecnie nikt nie gra w BF5. Najwiecej gra w 4, paru cos w 1. Samemu mi sie do 5 niechce wracac, chodz nie raz bronilem tej odslony. Wole zagrac w nowego CODa.
    W interesie tego gocia jest zeby bf5 mial sie jak najlepiej bo ma z tego chleb na YT.

Miejemy nadzieje ze wyciagneli lekcje. Niech pracuja nad kolejnym BFem, najlepiej osadzonym w czasach obecnych.

BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    1582 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,615 Member
    @JanTwardy
    Dorzucą w grudniu Wake to może zacznę grać częściej.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/dwueiv/community_broadcast_chapter_5_check_in/

DICE znowu zaczyna grzebać tam gdzie nikt ich nie prosi czyli podejście do TTK v2. Ciekawe, jak tym razem się to zakończy.

• LM_emzio
    89 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 93 Member
    edytowano 16 listopad
    Dla mnie lekkie wydłuzenie ttk będzie ok.
    Bardziej mnie dziwi jak zadziała w praktyce oznaczanie ikonkami wrogów:
  • Your3vilTwin
    Mnie to akurat pasuje. Łatwiej będzie odróżnić leżaka pasywnego (martwego) od aktywnego.

• LM_emzio
    89 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 93 Member
    edytowano 16 listopad
    Samo w sobie mnie też wydaje się sensowne, ale skoro nie działa przez obiekty np. ściany to co bedzie z krzakami, lub mgłą. Jesli będzie tak jak z możliwością spotowania - raz widzisz przeciwnika i mozesz go oznaczyć innym razem w identycznej wydawałoby się sytuacji nie możesz to, po zmianie leżak w krzakach, jeśli "gra uzna go za będącego za przeszkodą" będzie na tle czerwonych ikonek jeszcze bardziej zakamuflowanym leżakiem niż teraz.
    Post edited by LM_emzio on
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!