Utracono połączenie

Zepon360
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
Witam mój problem trwa dość długo jest on i w bf 1 i bf 4 (bf 3 nie wiem ) nie mogę grac z moja dziewczyna w bfy na tym samym łączu?? miałem wcześniej vectrę i na początku było ok można było grac ale po jakimś czasie się pojawił ten błąd wtedy graliśmy w bf 4 na co vetra ze to nic od nich wyczytałem w czeluściach internetu rozwiązanie było nim przejście routera na tryb bridge co rozwiązało problem ale ograniczyły wi fi do 1 urządzenia (mój komp wi fi mojej dziewczyny kabel ) no i było ok ale umowa się skończyła nie przedłużaliśmy przeprowadziliśmy się i nowy dostawca neta elsat (taki tam był umowa na inna osobę wiec musieliśmy czekać aż wygaśnie ) wszystko dobrze dało się grac tylko ze dalej ja na wi fi ona na kablu ale internet był slaby wiec po zakończeniu tamtej umowy u znajomego załatwiłem sobie internet ( tzw osiedlowy) i zrobiłem sobie w końcu i mój komputer na kablu było dobrze mogliśmy grac ale po jakimś czasie chcieliśmy grać razem na tym samym serwerze i bum utracono połączenie ta osoba która chciała dołączyć do serwera wyrzucało ja i tak jest do teraz od czego to zależy bo już nie mam siły szukałem w necie ale nic nie znalazłem znajomy zaproponował pomoc ale sam nie wie o co chodzi musiałbym wiedzieć o która konkretna konfiguracje w routerze ma zmienić żeby było dobrze liczę na wasza pomoc :) pozdrawiam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!