Problem z serverami

ggxknbq8fbq2
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Witam mam pytanie / problem odnośnie gry Battelfield 1, mianowicie grałem w BF1 na XBOX ONE od samego początku z dobry rok...Na przełomie lutego/ marca zeszłego roku po prostu gra mi się przejadła. Kompletnie nie interesowałem się tematem i nagle postanowiłem skorzystać z DLC... Wykupiłem za kilkadziesiąt złotych wszystkie dodatki raptem tydzień temu...Tylko czy ktoś w to jeszcze gra ? Bo nawet w podstawce są puste servery. Zazwyczaj wygląda to tak, że jest jeden server upchany do niebotycznych ilości, gdzie trzeba czekać w nieskończoność na zwolnienie miejsca a cała reszta wieje pustką. Chyba że mam coś w filtrach z niewiedzy "naklikane" bo na BF1 Stats figuruje ponad 13 tyś graczy.

Komentarz

• deran05
    8 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Na XBOX ONE to tu masz dobry serwer gościa który sreamuje na yt, twitch i reszcie -' POLISH HEROES 1944` .Yt- Kryształ GameShow. Tylko to serwer hardcore z 125% obrażeń i 200% ticketow.
  • deran05
    8 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Kryształ GameShow streamuje codziennie, sprawdź możne przypadnie Ci do gustu ten serwer.
  • robsonic80
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    U mnie na X1 jak wchodzę w menu na przeglądarkę serwerów to jest cała masa, do wyboru do koloru, różne tryby, różne mapy ;) Jeżeli u Ciebie w przeglądarce wyszukuje tylko jeden serwer to zresetuj filtry bo może kiedyś coś zaznaczyłeś i tak zostało, ja kiedyś też się na tym przyłapałem i psioczyłem że serwery do d...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!