Ban za co?

2»

Komentarz

• Your3vilTwin
    1591 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,624 Member

Kiedyś to były czasy. Kiedyś to EA mogło "investigate" i "working to resolve this as soon as possible". A teraz? A teraz to już nie ma czasów... Pięć lat później "biedne" EA to już nic nie może...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• volumin
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 4 Member
    Najgorsze jest to, że kupując grę, zawierasz umowę z jedną firmą, a zupełnie inna firma blokuje ci dostęp do tej gry. Even Balance daje bana bez żadnego racjonalnego powodu, nie odpowiada na wiadomości, a EA umywa ręce. Brawo za podejście do klienta.
  • SkyZeWonsem
    1318 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,331 Member
    EA zawsze umywa ręce. Nawet jak sami nakładali niesłuszne bany to twierdzili, że były słuszne.
  • DoooN_PL
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3 Posty: 2 Member
    Można jakoś sprawdzić na tej stronce PBBans czy tam widnieje, oraz za co i kiedy dostałem Global Bana w BF3?
  • DoooN_PL
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3 Posty: 2 Member
    Może mi to ktoś tam sprawdzić i wrzucić tu screena lub linka, bo szukam tam ale nic nie ma :\
    Zaznaczam że nigdy nie oszukiwałem BF3 ani w żadnej innej grze sieciowej. Pzdr
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!