World War 3 czyli nie samym BF-em człowiek żyje...

«134567
Your3vilTwin
1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

Mr "Katana" już sklecił wideo...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1281 postsPosty: 1,294Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano maj 2018

Najważniejszy pozytyw. Na razie będzie tylko na PC więc może już na starcie nie otrzymamy "ukonsolowionego" tytułu. Jak mają coś upraszczać to niech to robią tylko na konsolach.
  • I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Widziałem i pokładam duże nadzieje, po żałosnej zapowiedzi BFV i beznadziejnym BF1 poczułem już zrezygnowanie, żadnego porządnego FPS na rynku ( battle royale mnie jakoś nie kręci choć na Tarkov mam ochotę ). Może po tym jak CDPR wykończył BioWare czas na to żeby Farm51 pokazał DICE co oznacza dobra strzelanina ? Jedno jest pewne, każdy kto się sprzedaje ĘĄ za te 500 srebrników kończy w rynsztoku i to z łatką śmiecia. Zniszczyli MassEffect, zniszczyli Dragon Age, zmasakrowali Medal of Honor ( głównie głupotą bo gra była niezła ale brak wsparcia ją uśmiercił ) widać czas na uśmiercenie BF w końcu nadszedł, najpierw dokończą robienie z niego gry dla planktonu ( uproszczenie, brak RSP, ProCona i beznadziejne skiny ) a potem go po cichu pochowają jak wiele swego czasu genialnych tytułów w ostatnich czasach.
  • SkyZeWonsem
    1281 postsPosty: 1,294Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano maj 2018
    Jak masz ochotę na Tarkov to lepiej czekaj. Chociaż gram w to regularnie to daleko tej grze pre Alfa do gry choć BSG twierdzi, że jest zamknięta BETA :) Non stop ścinki, "desynki" itp. Rozgrywka zapowiada się ciekawie ale jeszcze nie teraz. Na dodatek ostatnio jest wysyp cziterskiego ścierwa.
    Ja czekam na WW3 i jak wyjdzie zlewam Tarkov.
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=heAZ7SNhonY
  • Your3vilTwin
    1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jeszcze więcej off-topu w off-topie

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    No z tym offtopem to ja osobiście mam spory problem, poza (czasami ) dobrze zrobionymi fragmovie, na YT oglądam właściwie tylko muzykę :) Wszystkich shittuberów to bym skazał na galery za wciskanie ludziom kitu za pieniądze pazernych korporacji, szczególnie że dobrych graczy wśród nich tyle samo co futer w kongo, cała ich "wspaniałość" to właśnie kasa korporacji, dostają kody i inny badziew od korporacyjnych ludków a potem "daj lajka i suba to może wylosujesz superduper pałkę z kolcami..." Gdyby nie to to by nikt ich nie oglądał bo w 99% są żałośni, wtórni i nie mają nic do powiedzenia, są po prostu trybikiem w korpozgniatarce do dojenia ludzi z kasy, czyli najniższym szczeblem pazernych korpohien im nawet tych żałosnych 500 srebrników nie dają. Ale ta gra to chyba jedyny tytuł który wzbudza nadzieje i ciekawość. Szczególnie tryb rywalizacji narodowej wygląda ciekawie :)
  • SkyZeWonsem
    W trybie rywalizacji narodowej najważniejszym polem bitwy będzie czat.
  • Your3vilTwin
    W Medal of Honor Warfighter Polacy zrobili robotę

hIZwFFT.jpg

• SkyZeWonsem
    A o co tam chodzi(ło) ?
  • Your3vilTwin
    edytowano czerwiec 2018

Nie to samo co planują w WW3 ale zwycięstwo w tym rankingu też dawało sporo frajdy.

• I_November_I
    Ech, dobre czasy, byliśmy chyba w pierwszej piątce klanów na świecie, chyba ostatni raz kiedy takiego starego ramola jak ja wyzywano od cheaterów ^^
    Generalnie działało to tak: Grałeś za to dostawałeś żetony walczących narodów ( im więcej wygranych i lepszy wynik tym więcej żetonów) dodatkowo miałeś bonus dzienny, za każdy dzień ciągłości więcej żetonów (drugi dzień x2, trzeci x3 itd) raz na tydzień był aktualizowany ranking ile żetonów zdobył dany kraj ( mogłeś reprezentować co chciałeś, nie było przymusu że jak polak to reprezentujesz PL ) no ale nasi wiadomo, reprezentowali Polskę i jakoś tak wyszło że dawaliśmy radę :) Zresztą jedyna gra z tych górnopółkowych gdzie można grać polską jednostką specjalną. Ale nie miało to żadnego wpływu na grę jako taką:) w WW3 planują to ciekawiej, już chcę wzywać nalot na Plac Czerwony i walić z działa w budynki Kremla ^^
    W każdym razie mają jak tylko się pokaże preordera u mnie, a BattlefornitekolorowankafieldV to się co najwyżej zobaczy na drugim koncie gdzie mam Access ( moja pani czasem też lubi postrzelać xD ) w sumie w ten sposób ograłem HardShita :P
  • Your3vilTwin
    Dobra dobra. Spodobał ci się pewnie ale teraz się nie przyznasz :P

A co do samej WW3. Ogólnie cieszy mnie, że polskie studia nawiązują równorzędną walkę o gracza z developerami z za granicy. Farm51 postawiło sobie naprawdę wysoko poprzeczkę. Mam tylko nadzieję, że nie skończy się tak, że gra nie spełni jednak wymagań/oczekiwań graczy. Preordera z mojej strony nie uświadczą. Ale jeżeli tylko ten "erli akces" się sprawdzi to się dorzucę choćby dlatego, że swoich należy wspierać.

• SkyZeWonsem
    Oby:
    1. Był dobry kod sieciowy
    2. Jakaś normalna przeglądarka serwerów
    3. Możliwość ustawiania serwerów i ich normalnego wynajęcia
    4. Dobra komunikacja ze społecznością
    5. Dobry "anty-czit" (nie wiem czy jest taki xD )

To na początek starczy. Moją 100-kę już i tak mają. Choćby z czystego patriotyzmu. Jak okaże się guano. Trudno.
  • Your3vilTwin
    edytowano czerwiec 2018
    Wymagania sprzętowe dość niskie. Więc albo dobra optymalizacja albo słaba grafika. Albo jedno i drugie :wink: Osobiście nie zależy mi na tym drugim.

Minimalne wymagania sprzętowe:
    • Procesor: Intel Core i5-2500K
    • Karta graficzna: GeForce GTX 770 / AMD Radeon HD 7870
    • Wersja DirectX: 11
    • Pamięć: 8 GB RAM
    • Miejsce na dysku: 35 GB
    • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
    • Procesor: Intel Core i7 4790k
    • Karta graficzna: GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290
    • Wersja DirectX: 12
    • Pamięć: 16 GB RAM
    • Miejsce na dysku: 35 GB
    • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8, 10

ŹRÓDŁO

• SkyZeWonsem
    edytowano czerwiec 2018
    Być może podeszli normalnie do tematu i nie dali syfu typu:
    - winieta
    - ziarno
    - flary i błyski w "ludzkim" oku
    - rozmycie ekranu
    - i cholera wie co tam jeszcze co w sumie jest wadą optyki w obiektywach a nie w naszym postrzeganiu

Dla mnie bomba.

ps. Kumpel dostał z ☹☹☹☹ bana od FF. Czyżby znowu nieomylny FF potraktował jakąś normalną aplikację jako "czit" ?

Edit.
    Cytat z Twojego źródła
    "Jak widać, wymagania nie będą małe, zwłaszcza w przypadku procesora i pamięci RAM"
    O co im kaman ?
  • Your3vilTwin
    Myślę, że może pisał to jakiś klient co gra na konsoli i o procesorach nie za bardzo ma pojęcie. A co do RAMu 16GB w rekomendowanych to nie mało. Można powiedzieć, że standard jak na dzisiejsze czasy.

• I_November_I
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Dobra dobra. Spodobał ci się pewnie ale teraz się nie przyznasz :P
    Znaczy Hardline ? Niezła gra, w sumie bez wybuchów, w miarę dobrze zrobione multi, no poprawna jak na port BF4 ;)
    Ale do BF3 i BF4 się nie umywa, klimat Paydaya połączonego z GTA i fizyką BFa, choć nie da się ukryć że miażdży BF1.

Co do wymagańWW3 , robią to na Unreal Engine 4 który właśnie poza żarciem ramu jest świetnym silnikiem, z wielką ilością możliwości, system destrukcji mogą zrobić taki że FrostBite będzie wyglądał przy tym tak samo jak Andromeda przy Wieśku 3 xD. Co i tak znaczy że najlepiej pomnożyć to przez 2x żeby mieć te stabilne 60FPS.
    Apropo systemu zniszczeń i ogólnej budowy, plankton się jara że w BFV będzie "system fortyfikacji" z tego co pamiętam to już nawet CoDWWII ma coś takiego xD
    Zaczynam odnosić wrażenie że panów z ĘĄ i DIcków zaczyna dotykać jakaś demencja, próbują zrobić "atut" z czegoś co już było i jest nawet w słabszych tytułach :)
  • Your3vilTwin
    I_November_I napisał użytkownik: »
    Znaczy Hardline ? Niezła gra, w sumie bez wybuchów, w miarę dobrze zrobione multi, no poprawna jak na port BF4 ;)
    Ale do BF3 i BF4 się nie umywa, klimat Paydaya połączonego z GTA i fizyką BFa, choć nie da się ukryć że miażdży BF1.

No właśnie to cały czas staraliśmy ci się to przekazać z Szatym.

No ja osobiście w te wymagania nie wierzę. Nawet na rekomendowanych pewnie nie da się utrzymać 60 FPS z odpalonymi wszystkimi bajerami. Podobnie będzie z wymaganiami które podali do BFV (czyli te same co w BF1). Jak ludziom działa BF1 czasami na sprzęcie z NASA widać po wpisach na forach/redditach.

• I_November_I
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »

No właśnie to cały czas staraliśmy ci się to przekazać z Szatym.

No ja osobiście w te wymagania nie wierzę. Nawet na rekomendowanych pewnie nie da się utrzymać 60 FPS z odpalonymi wszystkimi bajerami. Podobnie będzie z wymaganiami które podali do BFV (czyli te same co w BF1). Jak ludziom działa BF1 czasami na sprzęcie z NASA widać po wpisach na forach/redditach.

A ja wam jak pastuch upartej krowie na miedzy tłumaczyłem że to nie jest BF i twierdzę tak nadal :)
    Co do działania BF1 też się nie zgadzam, działa i to dobrze nawet na starszych średniakach, tu twierdzę że winne problemom z grą jest "najsłabsze ogniwo" czyli małpa bezrozumnie klepiąca w klawiaturę :) Sprzęt z NASA też potrzebuje operatora, to że ktoś kupił sobie Bugatti nie robi z niego Ayrtona Senny, jak nie potrafił prowadzić tak ma nadal.
    W podane wymagania też nie wierzę, zresztą nie wierzę od czasu wydania pierwszego unreala, gdzie spełniając podane wymagania oglądało się piękny pokaz slajdów w tempie klatka na dwie sekundy xD

SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Edit.
    Cytat z Twojego źródła
    "Jak widać, wymagania nie będą małe, zwłaszcza w przypadku procesora i pamięci RAM"
    O co im kaman ?

Nie zaglądałem do "źródła" ale wystarczy mi sprawdzenie że to GOL, zobacz ich "rekomendowane zestawy dla gracza" Ich żałosne padaczki z półki średniej powodują cięcie się Tetrisa na minimalnych :D Dla nich taka konfiguracja jaką podali w rekomendowanych wystarczyłaby do obsługi całego NASA i jeszcze mocy by na Pentagon starczyło :D

• Your3vilTwin

Na start nie będzie można grać kobietą. I co ja teraz powiem mojej córce...

• Your3vilTwin

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!