World War 3 czyli nie samym BF-em człowiek żyje...

13567

Komentarz

• Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Nie porównujcie PC do konsol bo przepaść graficzna jest ogromna i raczej nie zostanie to zrównoważone.

Nigdy nikt nie będzie próbował tego równoważyć. Najbardziej prawdopodobną opcją jest stremowanie gier. Miałem okazję jakiś czas pobawić się usługą Geforce Now. Pogrywałem sobie w Wiesława III i funkcjonowało to świetnie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    Zapisy do testów technicznych WW3.
    UWAGA. Obowiązuje NDA (zakaz udostępniania treści) jeżeli dostaniecie się do testów!
    lowcygier.pl napisał użytkownik:
    Na oficjalnej stronie producenta (polskie studio The Farm 51) można się zapisać do wersji testowej ich najnowszej produkcji nastawionej na rozgrywkę wieloosobową – World War 3.
    Gra będzie dostępna na platformie Steam. Premiera „Wczesnego dostępu” jest planowana jeszcze jesienią tego roku.
    Dzięki za info SmoQ.

https://worldwar3.com/en/technical-test-signup/

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zapisany.
  • Rydzu2015
    743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Też się zapisałem a co :smiley:
  • Your3vilTwin
    No i bardzo prawidłowe podejście.

• I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Chyba na wakacjach byliście :) ja w zeszłym miesiącu się zapisałem, byłem pewien że wszyscy wiedzą więc nawet nic nie wspominałem :)
  • Your3vilTwin
    Zeszły miesiąc był raptem 3 dni temu więc tego...
    Poza tym ja już wszystkiego nie ogarniam. Hejtowanie nowego BFV zajmuje mi zdecydowanie za dużo czasu :smile:

• Your3vilTwin
    edytowano wrzesień 2018
    Grupa Rafała Kmity approwes :smile:
    Gdyby wojny były prowadzone na przekleństwa to coś czuję że już dawno byśmy byli światowym mocarstwem :smile:

• I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    @Your3vilTwin Ja cię błagam, nie wstawiaj filmów z komentarzami tego Influshitera bo "ekspresja" jego głosu powoduje gnicie ziemniaków w piwnicy... Opisz co tam jest bo nie chcę obrzygać klawiatury, tak jak BF3/4 ?
    A hejtować nowego BF nie trzeba, to jest tak żałosne że samo sobie piękny dół wykopało, mam dość po 2 dniach bety, dobrze że zaraz nowy TR zapowiada się nieźle a i kotlet AC po grecku może być mimo wszystko niezły, ci przynajmniej jak jest gra ok nie kombinują jak konie pod górę, a ĘĄ przy BF chyba na zasadzie " co by tu jeszcze spier...." działa xD.
  • Your3vilTwin
    A będę wstawiał. Bo akurat jego ekspresja mi odpowiada w porownaniu z kolesiami, którzy jadą w świat prawić o genitaliach. Poza tym dla mnie najważniejsze jest ze mówi szczerze co mu się nie podoba bo nie musi się martwić ze straci rangę gejm czendżera. Ale dla ciebie wszystko. W wideo prawi o tym jak WW3 do żołnierskiego żargonu. Sporo ciekawostek na temat jak tworzona jest polska lokalizacja.

• Rydzu2015
    743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Dzisiaj zostały wysłane kody na betę
  • Your3vilTwin
    To już druga tura. Niestety nie miałem szczęścia.

• JanTwardy
    177 postsPosty: 190Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    Beta BFV, chyba najelpszy prezent jaki moglo dostac WW3 :) Nie jestem zlosliwy. Poprawka, premiera V moze byc nawet lepsza.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • I_November_I
    Jak ktoś chce kod wcześniejszego dostępu do Bety CoD: BO4 to niech daje na priva, mam 3 wolne, na czwartym sam siedzę :P Kodu do WW3 jeszcze nie mam, ale myślę że po becie BFV to nawet CoD poprawi humor...
  • SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie dziękuję. Ale żart masz przedni proponując COD-a :P
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dostałem jakiś kod do WW3 wczoraj :)
    Gratulacje. Chłopaki którzy mają dostęp do testów gdzieś wyczytali, jak wszystko dobrze pójdzie to za niecały miesiąc gra wystartuje dla wszystkich na Steam.

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To mnie kopło. Ale w sumie zawsze to zobaczę czy w ogóle coś to warte będzie.
    World War 3 nadchodzi
    21/09/2018

Żołnierze, zakończyliśmy kolejną falę testów poligonowych WW3 i chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, tysiącom graczy z całego świata, którzy pomagali nam w ostatnich tygodniach. Przed nami jeszcze kilka fal testowych, do których serdecznie zapraszamy!

Po zapoznaniu się z wynikami testów, feedbackiem community, wielu rozmowach z wami jak i w zespole developerskim, mamy dla was świetną informację. Otrzymaliśmy ostateczny rozkaz do ataku! Jesteśmy gotowi! Inwazja rozpocznie się 19.10.2018

Wczesny dostęp World War 3 ruszy na platformie STEAM w modelu soft-price, za jedyne 28,00 USD.

Już 19 października liczymy na wasze wsparcie ogniowe na liniach frontu World War 3, gdzie ramię w ramię ruszymy do walki na realistycznych mapach z wykorzystaniem jednostek piechoty oraz pojazdów opancerzonych. Jesteście gotowi? Przygotujcie się do wojny!

STEAM – https://store.steampowered.com/app/674020/World_War_3/
    WEBSITE – http://worldwar3.com
    DISCORD – https://discord.gg/8XHDz55
    FACEBOOK – https://www.facebook.com/worldwar3thegame/
    Twitter – https://twitter.com/ww3thegame
    VK – https://vk.com/ww3ru

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim wspierającym nasz projekt. Do zobaczenia na polu bitwy! Odmaszerować!

Źródło: Oficjalna strona WW3

Na dziś dzień 28$ = 102, 48 zł, mając do wyboru crapa z ĘĄ za jakieś 250 zł a rodzimą produkcję z dobrymi rokowaniami za stówkę, wybaczcie ameby, nie będę do was strzelał z akimbo MG36, potestuję naszą produkcję, oby im wypaliło i pogrzebało tych partaczy od BFXXX...
  • JanTwardy
    177 postsPosty: 190Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    I_November_I napisał użytkownik: »
    Na dziś dzień 28$ = 102, 48 zł, mając do wyboru crapa z ĘĄ za jakieś 250 zł a rodzimą produkcję z dobrymi rokowaniami za stówkę, wybaczcie ameby, nie będę do was strzelał z akimbo MG36, potestuję naszą produkcję, oby im wypaliło i pogrzebało tych partaczy od BFXXX...

Jak sie komus podoba nowy BF to bardzo dobrze jego sprawa. Teksty o amebach sobie daruj. Chyba ,ze to twoje naturalne srodowisko i tak sie witasz z kolegami. Tylko zniechecasz ludzi do gry...
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!