World War 3 czyli nie samym BF-em człowiek żyje...

12357

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1225 postsPosty: 1,238Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Do czego jest potrzebna minimapa ? No tylko do pokazania spotów wroga. Niczego więcej Killerze i Twardzioszku :) W WW3 tak to wymyślili i dobrze. Z prezentowanych materiałów osobiście nie podchodzi mi poruszanie postaci. Jakieś śmieszne. No ale za parę dni startuje wczesny dostęp i mam nadzieję, że forum związane z grą. Mam nadzieję, że paru znajomych hejterów i płaczków tam znajdę.
  • fr1maN666
    28 postsPosty: 29Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Ogólnie na forum oficjalnym gry jest spokój, kultura i wysoki poziom feedbacku. Myślę że dzieki temu że jest ENG only.
  • SkyZeWonsem
    1225 postsPosty: 1,238Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale o jakim forum piszesz ? Na oficjalnej stronie WW3 nic nie ma. Steam omijam bo to ni z tyłka forum.
  • Your3vilTwin
    1417 postsPosty: 1,448Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano październik 2018
    Poczekaj, aż dostanę dostęp w swoje ręce. Wszystko się diametralnie zmieni :smile:

@SkyZeWonsem
    Ludzie którzy mają dostęp do zamkniętych testów dostali też dostęp do zamkniętego forum.

@JanKiller69
    Widziałem się @fr1maN666 dwa tygodnie temu na zlocie. Już lepiej niech on o "gejowskości" się nie wypowiada... :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    Ludzie którzy mają dostęp do zamkniętych testów dostali też dostęp do zamkniętego forum.
    Tego nie wiedziałem. Mam nadzieję, że będzie dział w naszym rodzimym języku gdy wyjdzie wczesny dostęp.
  • Rydzu2015
    688 postsPosty: 719Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    fr1maN666 napisał użytkownik: »
    Ogólnie na forum oficjalnym gry jest spokój, kultura i wysoki poziom feedbacku. Myślę że dzieki temu że jest ENG only.

Poziom jest bo posty jak i autorzy tych postów szybciej znikają niż dzieje się to na otwartych forach.
  • JanTwardy
    163 postsPosty: 176Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Modifikacja broni/pojazdow/postaci

BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Rydzu2015
    688 postsPosty: 719Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Dzisiaj zostało wysłanych 10tys. kluczy z dostępem z czego większość poszła na Amerykę Południową
    Koniec NDA
    Post edited by Rydzu2015 on
  • Cyrtafix
    19 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Wiadomo ostateczne zdanie o grze będzie można napisać/powiedzieć po jej wydaniu i ograniu kilku/nastu godzin

Grałem no i nie oszukujmy się jest przeciętnie. Niby trochę poprawili względem pierwszych testow ale jest masa do zrobienia. Zobaczymy jak ten produkt obierze kierunek. Na tę chwilę plasuje mi się niżej niż Insurgency Sandstorm.
  • Your3vilTwin
    1417 postsPosty: 1,448Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Cyrtafix napisał użytkownik: »
    Grałem no i nie oszukujmy się jest przeciętnie. Niby trochę poprawili względem pierwszych testow ale jest masa do zrobienia. Zobaczymy jak ten produkt obierze kierunek.
    Dokładnie takie same odczucia mam w stosunku do BF5...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    163 postsPosty: 176Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A tu chwali:

Nie gralem ,ale podoba mi sie to co widze.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    Ja tam za wielkich wymagań wobec WW3 nie mam. Oceniać będę adekwatnie do ceny, możliwości studia i wersji gry.
  • Your3vilTwin
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Ja tam za wielkich wymagań wobec WW3 nie mam. Oceniać będę adekwatnie do ceny, możliwości studia i wersji gry.
    +1

Właśnie widzę, że ludzie mają dość spory problem z logiczną oceną tej gry. Od strony mechaniki i grafiki starają się ją za wszelką cenę równać do BF-a. Ale kompletnie zapominają przy tym o wzięciu pod uwagę sił i środków studia które tworzy tę grę.

Oczywiście widać, że jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie nim ta gra będzie gotowa. No ale też jako nieskończony produkt we wczesnym dostępie jest sprzedawana. Cena też nie jest wygórowana.
    Pewien dobrze nam tutaj znany wydawca też sprzedaje niedokończone gry pełne błędów i zbrodniczych mikrotransakcji w cenie 3 razy większej.

Pomijając już samą grę, mnie najbardziej cieszy, że na naszych oczach tworzy się kolejne polskie studio, które być może za kilka lat nawiąże równorzędną walkę z obecną światową czołówką.

• SkyZeWonsem
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Szkoda ze nie ma "lesnej" mapy. Cos zielonego, tropikalnego nie tylko urban.Dla mnie duzy plus po tym materiale :)
    To się znajdzie i coś zielonego :)

No i super. Uwolnie swojego wewnetrznego ducha Rambo :)
  • SkyZeWonsem
    Czy tylko u mnie tak jest ? Stoi w miejscu :/
    unknown.png
  • LukaszX1992
    132 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak na razie to większość opinii negatywnych na steam.
  • I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    NeYec5e.png
    Witaj w klubie...
  • Your3vilTwin
    No serwery jeszcze nie wstały.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!