World War 3 czyli nie samym BF-em człowiek żyje...

12346

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1058 postsPosty: 1,070Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dobrze, że człowiek jest przyzwyczajony do takich rzeczy.
  • Your3vilTwin
    1180 postsPosty: 1,210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 20 październik
    No przecież wszyscy chcieli godnego następcy BF-a... :smile: :smile: :smile: Ja coś czułem w kościach i nawet jeszcze nie kupiłem :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    E tam, nie przesadzajmy, nawet Blizzardowi serwery na premierę padają :) Starcraft to chyba 2 tygodnie wisiał, a BF3 to pierwszy weekend nie działał i walił bany z odwłoka :)
  • AgentBartezz
    407 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 20 październik
    Tak jakby ktoś nie zauważył ;)

soa3pi.png
    Komuś się udało w ogóle tą grę uruchomić? Cały czas Connecting to WW3 network...
  • SkyZeWonsem
    1058 postsPosty: 1,070Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 21 październik
    Zagrałem jedną rundę wczoraj ale na azjatyckich serwerach. EU leży. Pomijając problemy z wbiciem to mają minus za brak polskiego menu.
  • AgentBartezz
    407 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Po prostu na razie trzeba przeczekać, mają jakieś problemy z serwerami, ale starają się to naprawić. Może jest to trochę dziwne, że tego nie udało im się wcześniej przetestować, ale to wczesny dostęp i nie ma co panikować. Pewnie za kilka dni już nikt nie będzie o tym pamiętał. Menu chyba tylko angielskie jest o ile pamiętam?
    edytowano 21 październik
    No jest angielskie ale powinno być także po naszemu :) Mam nadzieję, że dadzą taką opcję. Jest to głupie, że nie ma jeszcze w PL.
  • Your3vilTwin
    1180 postsPosty: 1,210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Niestety tak samo jak w przypadku prezentacji BFV pierwsze wrażenie się liczy...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanKiller69
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 21 październik
    To nie będzie złośliwość
    Ale w BF1 wcześniejszy dostęp działał
    Padło jak już wszyscy mogli grać
    I była fala hejtu

Do czego zmierzam
    Niewazne jakie studio , ilu ludzi pracuje nad projektem , wpadki były i będą , czy to mniejsze czy większe ale będą
  • JanTwardy
    126 postsPosty: 136Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja moge wybaczyc ,ze nie dzialalo od razu.. Gorszy byl brak komunikacji po udostepnieniu , "premierze". Gra nie dala sie uruchomic i tak jakos przez 13h nie bylo zadnego komunikatu - wystarczyla by krotka informacja co sie dzieje. Na drugi dzien tlumaczyli , ze padl im "software of PR" ...robot od cwierkania? Wystarczy zwykle czlowiek i minuta lub dwie i mozna cos napisac. Gdyby nie ten brak komunikacji napewno bylo by mniej negatywow. Pozniej sie porprawaili i juz ladnie akutalizowali co sie dzieje.

Co do samej gry to pomysl, kierunek podoba mi sie ale jesli idzie o wykonanie to maja jeszcze duzo pracy. Zobacze jak bedzie za miesiac.
  • SkyZeWonsem
    edytowano 21 październik
    Po paru rundach co powinni poprawić w pierwszej kolejności
    - bieganie
    - przeskakiwanie
    - respy
    - zwiększyć obszar przejęcia przy punktach
    - dźwięk kroków i broni
    Co do kodu sieciowego to nie wiem jak działa bo siedziałem w Azji :) Co trzeba oddać to i tak o dziwo jakoś znośnie to działało.
  • AgentBartezz
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Ale w BF1 wcześniejszy dostęp działał
    Padło jak już wszyscy mogli grać
    Tylko wczesny dostęp w BF1 to są dwa tygodnie przed premierą, a nie tam rok czy ile TF51 jeszcze planuje tą grę nie tyle rozwijać co tak na prawdę tworzyć. To, co teraz mamy nie jest grą, tylko fundamentem, nad którym wspólnie ze społecznością twórcy będą pracować. To jest coś o czym można przy BFie zapomnieć - tutaj społeczność musi zrobić armagedon żeby cokolwiek się mogło zmienić na plus.

@SkyZeWonsem a Ty uwagi kieruj na forum WW3 :D

Jak wystartuje to będę tam kierował. A tu dziele się opinią.
  • LukaszX1992
    116 postsPosty: 116Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zagrałem dwie rundy i jak na razie poszedł zwrot na steam ;) .
    Za rok może coś z tego będzie.

Jakby ktoś był ciekawy jak gra działa na GTX 1060.
  • JanKiller69
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No tak , za fundamenty się płaci ;)
    Za dach i okna też :)

Trzymam kciuki
  • Rydzu2015
    620 postsPosty: 649Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Po paru rundach co powinni poprawić w pierwszej kolejności
    - bieganie
    - przeskakiwanie
    - respy
    - zwiększyć obszar przejęcia przy punktach
    - dźwięk kroków i broni
    Co do kodu sieciowego to nie wiem jak działa bo siedziałem w Azji :) Co trzeba oddać to i tak o dziwo jakoś znośnie to działało.

Faktycznie respy są dziadowskie
  • AgentBartezz
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Jak wystartuje to będę tam kierował. A tu dziele się opinią.

Zapomniałem, że to do tej pory było tylko dla tych co mieli wcześniej dostęp. Ale już od wczoraj ruszyło dla wszystkich.
    Powoli dochodzę do wniosku, że FPS w wydaniu WW3 czy tam BF-a zaczynają mnie nudzić. BF już sobie odpuściłem i kto wie czy też WW3 tak nie skończy. Jakoś nie mam parcia na taki typ rozgrywki.
  • AgentBartezz
    W pewnym sensie u mnie jest podobnie, ale to wynika z bylejakości powstających gier. Jest ich za dużo ale każdej czegoś brakuje.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!