Model biznesowy w FIFA 18 pod lupą naukowca*

Your3vilTwin
1193 postsPosty: 1,223Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano 1 czerwiec
*Na wstępie chciałem zaznaczyć, gra FIFA 18 została wydana przez firmę Electronic Arts z siedzibą w Redwood City, stan Kalifornia, US&A a więc wątek o niej założony w dziale off-topic i nie łamie postanowień nieistniejących punktów regulaminu tego forum
Pracownik Uniwersytetu z Bergen i norweskiego Narodowego Centrum Prac Badawczych nad Grami i Hazardem przeanalizował opłacalność kupowania paczek z kartami w FIF-ie 18. Niepokojące wyniki swojego badania opublikował na GREF 2018 - konferencji zrzeszającej osoby zajmujące się regulacjami hazardowymi w Europie.

Całość artykułu z Gry-online.pl

Arkusz kalkulacyjny z wylosowanymi kartami

Dyskusja na reddicie (EN)

I tutaj nasuwa mi się pytanie do szanownej moderacji.
Czy mój post nie łamie przypadkiem regulaminu forum a dokładniej:
ZACHOWANIA, KTÓRYCH NIE TOLERUJEMY
  • Sprzedawanie / Promowanie / Hazard. Wszystkie wymienione są naruszeniem Umowy Użytkownika i dotyczą konta EA, jak i wszelkiej zawartości konta. Jakiekolwiek posty odnoszące się do tego tematu będą usuwane, a sam użytkownik otrzyma tymczasową blokadę konta. Powtarzające się incydenty, będą kończyć się permanentnym banem.

Promowanie? Hazard?
No więc albo ja powinienem dostać bana albo EA powinno się samozbanować :)

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1074 postsPosty: 1,086Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Klasyka.
    Co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie.
  • Your3vilTwin
    1193 postsPosty: 1,223Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A jaką mamy odważną moderację... Zadasz takiemu pytanie to albo ucieka od dyskusji albo milczy. Może już się zbanowali?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1074 postsPosty: 1,086Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale tego w 5-ce nie będzie.
    giphy.gif
  • EA_Kuba
    124 postsPosty: 186Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    Temat zamykam i zachęcam do kontynuowania dyskusji na ten temat na reddit-cie lub na oficjalnym forum EA Sports FIFA.

Wysłucham również w prywatnej wiadomości wszelkich uwag dotyczących moderacji.
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!