Nie mogę wyłączyć tego programu :(

MATEJOZZ
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
Witam mam mały problem. Zainstalowałem kiedyś jakąś aplikacje do spr fpsów podczas gry i nie moge tego wyłączyć zapisało to sie w tej grze może wy wiecie co to jest za program i jak go wyłączyć . Podczas grania ten wykres cały czas jest :(. Utrudnia mi to bardzo gre. Bardzo proszę o pomoc :)
0bc0340cabd6f.jpg.html

Komentarz

• MATEJOZZ
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
  • MATEJOZZ
  • Your3vilTwin
    1095 postsPosty: 1,125Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano 3 czerwiec
    To o nie jest żaden program wykres sieci wbudowany w grę.
    Możesz go wyłączyć w zaawansowanych opcjach gry (rozgrywki) albo w katalogu Battlefield 1 masz stworzony plik user.cfg, a w tym pliku komendę PerfOverlay.DrawGraph
    1 - włącza
    0 - wyłącza

PS. żeby poprawnie osadzić na forum obrazek musisz link wpakować w tagi "img"
    IMG BBCODE

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!