Podstawowe rady dla początkującego gracza w bf'a

RobaQ024
0 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Cześć jestem dość nowym graczem,zacząłem grać online i niestety nie wychodziło mi to zbyt dobrze (przeważnie ostatni w tabeli).Możecie mi udzielić przydatnych porad jak grać lepiej,skutecznie,czego unikać itp itd. z góry wielkie dzięki B)

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1255 postsPosty: 1,268Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Maniakalnie używaj spotowania, poznaj dobrze mapy i wsłuchuj sie w otoczenie. Reszta sama przyjdzie.
  • Your3vilTwin
    1453 postsPosty: 1,485Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    Znajdź sobie ekipę do grania. Jakiś klan albo paczkę osób. Po pierwsze komunikacja zdecydowanie ułatwia grę. Po drugie zawsze ktoś udzieli ci dodatkowych rad.

EDIT
    Zapomniałem o najważniejszym. Kup sobie BF3 i BF4 jeżeli jeszcze nie masz. W promocji kosztują mniej więcej tyle co bilet do kina i prawdopodobnie pożyją dłużej niż BF1.
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!