Spadki FPS w BF1

Stizi
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano czerwiec 2018
Witam. Zakupiłem bfa ponad rok temu było to jakoś w Marcu. Po zakupie wszystko śmigało jak należy żadnych spadków wszystko ładnie pięknie 60 fps nie ważna jaka mapa. Od tamtego czasu miałem kilka przerw od BFa ale powracałem do niego i wszystko dalej było spoko. 4 miesiące temu zakupiłem nowy lepszy sprzęt jest to laptop Dell Inspirion 15 7700 poprzednim laptopem był Lenovo Y50-70

Na początku było okej miałem przerwę jakiś hmm miesiąc może dłużej od grania ostatnio wchodzę żeby sobie pograć. I oczom nie wierzę wszystko się tnie gra nie wyciąga nie więcej jak 40fps nawet na ustawieniach niskich ze skalowaniem na 25%. Kompletna porażka. Próbowałem już wszystkiego dodawanie gry do wyjątków w Windows Defenderze, próby ustawienia gry poprzez "user.cfg", wykonanie wszystkich kroków z tego poradnika https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Info-BF1-Mocny-kilkusekundowy-drop-FPS-ow-po-chwili-gry-obejscia/td-p/6115301/highlight/false od EA_Odix oczywiście bez jakichkolwiek efektów, ustawianie gry poprzez panel sterowania Nvidia też bez skutku jak i bez skutku było wpisywanie komend w "user.cfg" renderdevice.renderaheadlimit itp. z różnymi wartościami. Do odpalania gry używałem programów typu Razer Cortex, TimerResolution jak i CpuCoreParking nic to nie dało. Przejrzałem masę poradników na YT jak i posty na różnych forach czy to polskich czy angielskich żadne fixy mi nie pomogły bo tak naprawdę wszędzie się kręci wszystko wkoło "user.cfg" który mi nie pomaga albo odpowiednie ustawienie opcji graficznych gry co też mi nie pomaga.

Wersja gry: Orginalna zakupiona w pudełku w Marcu zeszłego roku + Season Pass pod koniec zeszłego roku
System: Windows 10 64 Bitowy Dokładna wersja: 1807 kompilacja 17134.81
Procesor: I7 7700HQ 2.8GHz Turbo 3.80 GHz
Karta graficzna: GTX 1050 TI 4 GB sterowniki 397.64
Ram: 8 GB DDR5
Zasilacz: Dell 130W
Płyta główna: Dell Inc.
Sieć: Orange Livebox 80 Mb/s Pobieranie po 5/mbs ping w grze nie wyżej jak 40 stały bez skoków itp.
Wersja BIOS 1.6.0

Z żadną grą nie miałem takiego problemu jak mam z BFem. Gram w różne gry typu GTA 5, Black Desert Online, The Elder Scrolls Online, The Division. Wszędzie gram na ustawieniach wysokich z domieszką średnich i niskich i jest w porządku można normalnie pograć w 60-55 FPS bez żadnych spadków. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Stizi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!