Nowy Komputer

MafiaPL1
6 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
Witam Wszystkich zakupiłem nowego kompa podaje wymagania. QUADCORE AMD A8 7600 KAVER 4X3,8 GHZ CHIP AMD A68 4 GB DDR3 1600 MHZ GAMING RAM RADEON R7 2 GB MEMORY DDR3. I mam pytanko czy pójdzie mi bf4 na pc inne nowsze gry. Dziękuję za odpowiedzi. ;)

Komentarz

• RrexXxerR
    24 postsPosty: 38Member, Battlefield, Battlefield 4 Member

Bf4 i Bf3 na minimalnych pójdą ci na luzie CS:GO też o Wieśku 3 zapomnij Minecraft spokojnie poleci :) O najnowszym Need For Speed zapomnij Simsy 4 pójdą Gta V no na najniższych da rade. Jak coś to pytaj o inne jestem pod ręką ;)

• MafiaPL1
    6 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Podaję tytuły: Dragon Age Origins, Inkwizycja, Company of heroes,Assasin Creed 4 black flag,Resident Evil 5,Twierdza Krzyzowiec 2,Emergency 4,Wiedźmin 2,Battlefield 4,Sims 4. Takie tytuły gier mam. Jeżeli wiesz jakie by mi poszły to dzięki za info. I jeszcze jedno kompa kupiłem za 1030 złotych czy ten sprzęt jest dobry?.
  • IzzzYpl
    290 postsPosty: 291Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano sierpień 2016

hey, hmm za 1030 zł powiadasz ciężko wymagać od takiego sprzętu wiele. pierw zacznijmy może jaki masz monitor np. ( "HD", "full HD" ) gdyż to robi naprawdę dużą różnice.

YouTube IzzzYpl.

• RrexXxerR

Tak jak kolega u góry za 1030 to się wybuchów jak w Hoolywood nie spodziewaj ja mam akurat kompa za 3 K ale co ja się znam :) Dragon Age Może iść inkwizycja OK Company... OK Asasyn moze mieć problemy Evil 5 no ledwo Twierdza krzyżowiec nie znam Emergency Ok Wiesiek 2 Ok BF4 Ledwo Simsy Ledwo

• MafiaPL1
    Monitor mam HD
  • IzzzYpl
    290 postsPosty: 291Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, BF1IncursionsAlpha Member

Czyli dobrze masz, gdyż lepsza rozdzielczość by ci wpływała na płynność gier. To podłączam sie do kolegi Black_Window_BF4 to te gry co powiedział tak mniej więcej będą ci działały ale bf4 nie był bym pewny czy uciągnie, wiesiek 2 okey, assasyn no tutaj dość dużo się dzieje ale coś powinno dać radę, sims 4 tutaj myślę da ci rade, resztę gier też nie kojaże ;)

YouTube IzzzYpl.

• RrexXxerR

Ja mam problem z uciągnieciem BF4 lece na minimum bo jak dam na wyższe to w karcie graf brakuje mi pamięci a mam 4 g

• RrexXxerR

Aha i nie chciał by ktoś pograć razem w bf4 16 lat po mutacji Ts Skype cokolwiek Bf4 premium i wszystkie dodatki :)

• MafiaPL1
    Ja mam bf4 premium na ps3 ale niestety kupiłem nową konsole SS 12GB i nie zainstaluje a bym pogral☺
  • RrexXxerR

OK

• MafiaPL1

Do setna. Powiekszylem pamiec ram do 8 GB Jestem zadowolony z kompa np. Company 1 i 2 chodzi mi na ultra dragon age na wysokich teraz instaluje inkwizycje sie okaze wiedzmin 2 chodzi mi na srednich emergency 4 na wysokich bf4 jutro zainstaluje. Simsy 3 i 4 bez problemu chodzi mi na srednich. Assasina jeszcze nie instalowalem. Ogolnie jak za te pieniadze komp robi swoje ;)

• IzzzYpl
    edytowano sierpień 2016

To bardzo dobrze, że z twojego komputera jesteś zadowolony, jeszcze tylko powiedz na jakich ustawieniach graficznych Battlefield 4 chodzi tobie :)

YouTube IzzzYpl.

• IzzzYpl
    edytowano sierpień 2016

To bardzo dobrze, że jesteś zadowolony :) jeszcze tylko napisz na jakich ustawieniach graficznych chodzi ci Battlefield 4

YouTube IzzzYpl.

• MafiaPL1

IzzzYpl dam znać jak zainstaluje :)

• MafiaPL1

Oglądałem dodatki do bf4 na origin i myślałem ze są za darmo a tu się okazuje że płatne drogo nie jest ale np. na mojej ps3 mam wszystkie dodatki za free.

• IzzzYpl

@MafiaPL1 powiedział(a):
    Oglądałem dodatki do bf4 na origin i myślałem ze są za darmo a tu się okazuje że płatne drogo nie jest ale np. na mojej ps3 mam wszystkie dodatki za free.

Owszem były za darmo dodatki ale na określony czas jako "specialny prezent" na originie ;)

YouTube IzzzYpl.

• KXS13
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Witam
    Mam pytanie czy w dodatkach do Bf4 na pc można grać czy to są tylko mapy, jak tak to jak je włączyć i gdy zdobędę broń będę miał ją w online? Mam BF4 premium ze wszystkimi dodatkami. Proszę o pomoc.
  • f0RtEkA
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    KXS13 napisał użytkownik: »
    Witam
    Mam pytanie czy w dodatkach do Bf4 na pc można grać
    Tak można
    czy to są tylko mapy
    Mapy wraz z nowymi pukawkami
    jak tak to jak je włączyć i gdy zdobędę broń będę miał ją w online?
    Trzeba znaleźć odpowiedni serwer z tymi DLC i graczami w wyszukiwarce
    Mam BF4 premium ze wszystkimi dodatkami. Proszę o pomoc.
    Mam nadzieję, że rozbicie pytania na małe obiekcje pomogło.

● ex-moderator Battlelog ● youtube.com/f0rteka ● Twitter: @f0rteka ● Facebook: http://www.facebook.com/f0rteka

• KXS13
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Dziękuje ci, tak pomogło.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!