Kiedy aktualizacja czerwcowa (2018) ?

Ka4cio21
60 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 84 Member
Witam, tak jak w tytule, kiedy wychodzi ta aktualizacja?

Komentarz

• Dunio07
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 20 Member
    Patch zazwyczaj pojawia się w wtorek, więc pewnie jutro.
  • Ka4cio21
    60 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 84 Member
    Okay, dzięki
  • Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    Info o aktualizacji pojawia się najpóźniej dzień przed jej wypuszczeniem.Także nie liczyłbym na to że jutro wyjdzie aktualizacja,w dodatku ma to być rzekomo ostatnia aktualizacja.
    No chyba że wypuszczą aktualizację bez jej zapowiedzi,ale do tej pory tak nie zrobiono :smile:
  • Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    edytowano czerwiec 2018
    Prawdopodobnie jutro dowiemy się coś więcej o czerwcowej aktualizacji w czasie transmisji na oficjalnych kanałach Battlefield
    Edit
    Aktualizacja dostała certyfikacje na każdą platformę,także dzisiaj będzie wypuszczona.Narazie brak informacji o godzinach
    Post edited by Rydzu2015 on
  • L3vKo007
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 1 Member
    Witam. No i gdzie jest ta lista? Właśnie pobieram aktualizację a listy zmian nie widzę. Pozdrawiam.
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    edytowano czerwiec 2018
    Jedna z zmian jest taka że jak się skończy gra to następnej mapy już nie załaduje, wczytywanie gry mieli a muzyka sobie gra. Albo utracono połączenie z serwerem EA. Czyli tradycyjnie coś spier.... li, ot całe dice.
    Post edited by Hachor_67 on
  • ZalmenPL
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 4 Member
    U mnie po aktualizacji nie mogę załadować żadnej mapy. Jest komunikat wczytywanie gry i nic się nie dzieje. Tylko muzyczka sobie leci w tle...
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Jestem tymi problemami niezwykle zszokowany.
    No na reddicie i angielskim forum też się skarzą. Coś mi mówi, że to chyba jednak nie jest ostatnia aktualizacja :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Ka4cio21
    Ja nie mam sił do DICE... Dalej wywala...
  • el_Grego32
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 2 Member
    Potwierdzam co wyżej...nic nie pomaga...ładowanie kolejnej mapy się zawiesza notorycznie...czyli kupa...
  • Your3vilTwin
    1590 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,623 Member
    edytowano lipiec 2018
    W sumie nie oszukujmy się Panowie. BF1 to upośledzona gra. Jeżeli chce się wyjść z serwera to szybciej jest użyć kombinacji Alt+F4 i odpalić na nowo grę, niż liczyć na "magiczny" przycisk "wyjdź". Także ja tam jakoś szczególnie nowych uciążliwości nie odczuję...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Ka4cio21
    Miejmy nadzieję, że Battlefield V będzie wręcz idealny pod względem serwerów, czyli aby nie rozłączało. Brak rozłączania to dla mnie sprawa wspaniała. Jak sobie tylko przypomnę przez co przechodziłem z tą grą od premiery, do teraz...
  • Your3vilTwin
    1590 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,623 Member
    Ale masz świadomość, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to będą rozwiązania zbliżone do tego co jest w BF1 + na serwery zostaną przerzucone dodatkowe obliczenia?

• Ka4cio21
    Zobaczymy jak będzie. Zostaje tylko czekać
  • ZalmenPL
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 4 Member
    Ktoś może znalazł jakieś rozwiązanie na problem z wczytywaniem map i dołączaniem do serwera? Ja już nie mogę się wcale wpiąć w grę od paru dni...
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    :) Albo jest to celowa zagrywka DICE by zniechęcić graczy, u mnie jest tak że jak wbiję na serwer dogram do końca załaduję nową mapę jest głosowanie na mapę która będzie kolejna ale w górnym prawym rogu nie wyświetla się nazwa mapy.
    Robi się czarny ekran kółko się kręci muzyka gra i tralala-reset gry bo możesz czekać do rana. Normalnie się odechciewa grać mija prawie m-c i brak jakiejkolwiek reakcji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!