Problem z grą (Stuttering)

CallviiNNN
postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
edytowano lipiec 2018
,,Szarpanie" występuje tylko przy strzelaniu co powoduje ze gra jest niemożliwa. Próbowałem już to zwalczyć ~` i wszystkimi komendami jaki były na forach, origin w grze jest wyłączony. W ustawienia nvidia liczba wstępnie renderowanych klatek jest na 1 ustawiona. Sterowniki najnowsze. Z góry dzięki za odpowiedź ;)

i5 6600k
16 gb
gtx 1060
win 10
Post edited by CallviiNNN on

Komentarz

• Mogilex
    13 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Na najnowszej wersji w10 jest problem z szarpaniem obrazu, pomaga tylko v-sync, albo wgranie starszej wersji systemu
  • PaveuX
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Zainstaluj Windows na świeżo, wgraj sterowniki najnowsze do grafiki.
    Najlepiej tez wejdź na strone producenta swojej płyty głównej i pobierz najnowsze oprogramowanie.
    Ja stawiałbym na syf w systemie, programy które wykorzystują jakieś zasoby, nawet sterowniki do dźwięku.
    Ostatnio miałem tak że jak zabiłem kogoś któryś raz to gra mi sie wykrzaczała... No porażka, a sprzęt mam topowy.

Jak nic nie pomaga to najlepiej, świeże wszystko, świeża gra, usuń starego BF3 pobierz od nowa.
    Musi działać, jeśli nie to znak, że coś niedobrego dzieje się prawdopodobnie z kartą graficzną.
    Jak reinstal nie pomoże, to rób benchamrki, musi coś wywalić.
  • LM_Wyrzysk
    345 postsPosty: 348Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Mam to samo, szybki ruch myszką i obraz ma mikroprzycięcia. BF3 instalowałem od zera z tydzień temu, więc sama instalacja nie jest problemem. Inne BFy chodzą bez problemu i nie ma takiego efektu. Mam ciut lepszy sprzęt i7 4790k (4,6 GB), gtx 1070 i 16 Gb ramu, a problem ten sam. Aktualizacja oprogramowania dla gry sprzed 8 lat, to trochę absurd.
  • JACKAL896
    3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Mam to samo w bf4
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!