Czarny ekran xbox one

Kuba2016007
4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 6 Member
Witam mam problem jak skończy mi się misją w bf1 i zaczyna nową to na początku pojawi się czarny ekran z prawej do góry ikonka ładowania strony i poza tym nic nie moge zrobić strona się niezaładuje..... pozostaje mi wyłączyć grę i uruchomić ją odnowa. Jest to denerwujące bo pojawia się to często! Proszę o pomoc krok po kroku co mogę zrobić. Ten problem Grając online ma to paru moich znajomych.

Komentarz

• Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    edytowano lipiec 2018
    Problem jest znany i występuje na każdej z platform,studio pracuje nad wprowadzeniem kolejnej aktualizacji która ma naprawić ten błąd
  • Kuba2016007
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 6 Member
    Tylko zastanawia mnie dlaczego innym nic się nie dzieje i grają cały czas a u mnie czarny ekran i przy podłączeniu punktacji wynik na minusie....
  • Rydzu2015
    757 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 789 Moderator
    Nie wszyscy gracze doświadczyli tego błędu.Możesz spróbować na własną odpowiedzialność wykonać kroki opisane przez @EA_Odix w Tym Temacie oczywiście postaraj się odpowiednio wcześniej zarchiwizować zapisy gry.

• Kuba2016007
    Poczekam jednak za aktualizacją bo nie chce za bardzo namieszać.... jeżeli nadal tak będzie to zrezygnuje z grania w bf1. A szkoda bo gra jest super. Pozdrawiam
  • Kuba2016007
    Wyczyściłem i nadal robi się czarny ekran masakra....
  • Kuba2016007
    Dziś była aktualizacja jakieś 5giga . Po aktualizacji klikam na ikonkę uruchom i pojawia się czarny ekran z prawej ikonka że strona się ładuje i po kilku sekundach gra się przełącza do początku i nie chce się załadować MASAKRA. prosze o pomoc co zrobić.....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!