Pomoc z nieśmiertelnikiem początek

Dunio07
18 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
Witam, zauważyłem że jedna osoba dostała pomoc przy odblokowaniu tego nieśmiertelnika, czy mi mógłby ktoś również udzielić pomocy? Udało mi się odnaleźć pierwszy symbol, ale przy 2 już nie mogę sobie poradzić. Większość wiadomości stanowią nawiasy i #. Oto link z zapisem dźwięku z nadajnika:

Komentarz

• Rydzu2015
    680 postsPosty: 710Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    tree fortress faw : Fao Fortress
    Podpowiedz
  • Dunio07
    18 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Miałem trochę problemów ale w końcu symbol pojawił się na tym drzewie. Kolejna wiadomość:
  • Rydzu2015
    680 postsPosty: 710Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    crate jabal jifar: Sinai Desert
  • Rydzu2015
    Nieśmiertelnik zdobyty temat zamykam
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!