Forum

JanKiller69
361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano 18 sierpień
Czy mi się wydaje , czy po ,, aktualizacji ,, forum posty muszą zostać zatwierdzane przez najwyższą izbę kontroli ?

Dodam że w domu mam internet od pomarańczowych
A post ten pisze z LTE

Komentarz

• Rydzu2015
    620 postsPosty: 649Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Musiałbyś się zapytać NIK ale ze strony moderacji nie ma konieczności zatwierdzania postów.
    Ewentualnie możesz napisać z czym dokładnie jest problem?
  • JanKiller69
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wiesz co , rano chciałem napisać 2-3 posty
    Nie mogłem ich dodać , zapisywały się jako ,, szkic ,,
    Po naciśnięciu ,, wyślij komentarz ,, miałem komunikat że ,,mój post musi zostać zatwierdzony ,,

W domu byłem pod WiFi od pomarańczowych
    Aktualnie jestem poza domem i używam LTE
    Jak widać posty się dodają poza domem
  • Rydzu2015
    620 postsPosty: 649Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano 18 sierpień
    Sprawdziłem i nie ma Twoich postów do zatwierdzenia
    Jak możesz to sprawdź czy nie zapisały się one jako wersja robocza w "Moje szkice"
    0r3fckt54qcs.jpg

• JanKiller69
    To czego nie mogłem wstawić z WiFi
    Wstawiłem później z LTE
    Stąd też zapytanie
    Będę w domu około 18 to sprawdzę
  • JanKiller69
    @Rydzu2015 wysłałem Ci pm że screenami
    Chciałem edytować ostatni post w tym temacie i zniknął

Czekam na info :)
  • Your3vilTwin
    1180 postsPosty: 1,210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 19 sierpień
    W grze już nas przyzwyczaili, że jak coś aktualizują to na bank coś się s3,14... Teraz przyzwyczajają nas na forum :smile: (taki żarcik, teoria spiskowa)

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanKiller69
    Nie działa
  • JanKiller69
    Dalej mam ten sam problem
  • JanKiller69
    Czekam z niecierpliwością :)
  • Your3vilTwin
    1180 postsPosty: 1,210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No ale w sumie w jednym z miejsc zamieszkania też mnie obsługuje pomarańczowa armia i nie mam problemów z forum...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanKiller69
    edytowano 20 sierpień
    To tylko dla wybranych :x

Sprawdzam czy działa

Edit : działa
    Dziękuję za pomoc
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!