Battlefield 1 - ile czasu będą działać jeszcze serwery?

Gilban1
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
edytowano sierpień 2018
Battlefield 1 - ile czasu będą działać jeszcze serwery pozwalające na granie online?

Pytam, bo widzę że grę tanio można kupić wersję Rewolucja za około 70 zł w pudełku i dlatego się pytam czy warto kupić. Mam wprawdzie Battlefield 1 na PC, jednak karta graficzna wysiadkę zrobiła i poszła do naprawy na gwarancję. Może za 2 miesiące ją zobaczę.

Komentarz

• Your3vilTwin
    1519 postsPosty: 1,552Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Serwery będą działać tak długo jak EA na to pozwoli bo w BF1 trzyma na wszystkich łapę, czy to wynajętych przez graczy czy oficjalnych.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Gilban1
    Tyle to ja wiem. Myślałem, że jak jest to oficjalne forum, to jest tu ktoś kto wie choć orientacyjnie ile to trwało będzie: rok czy dwa czy trzy, czy dłużej.
  • Your3vilTwin
    1519 postsPosty: 1,552Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No to gwarantuję ci że nikt tutaj ani nigdzie poza siedzibą EA tego nie wie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1270 postsPosty: 1,283Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    EA też nie wie. No chyba, że BFV okaże się "wielkim sukcesem" i postanowią coś z tym zrobić. Jednak bardziej bym patrzył na starsze tytuły BF3 i 4. One aż za dobrze się trzymają.
  • Your3vilTwin
    Ja też bym się nie martwił o to że wyłączą serwery jedynki. Prędzej same opustoszeją...

• Gilban1
    Dzięki wielkie. To już wszystko wiem.
  • robertfifa1977
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Puki pad w dłoni jest nadzieja......będą jeszcze długo a za 80 zł masz w psn wszystkie 3 battle do sciągnięcia ...a 70czy 80 zł za tyle zabawy ...bez zastanowienia ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!