Battlefield 1 - ile czasu będą działać jeszcze serwery?

Gilban1
2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 3 Member
edytowano sierpień 2018
Battlefield 1 - ile czasu będą działać jeszcze serwery pozwalające na granie online?

Pytam, bo widzę że grę tanio można kupić wersję Rewolucja za około 70 zł w pudełku i dlatego się pytam czy warto kupić. Mam wprawdzie Battlefield 1 na PC, jednak karta graficzna wysiadkę zrobiła i poszła do naprawy na gwarancję. Może za 2 miesiące ją zobaczę.

Komentarz

• Your3vilTwin
    1625 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,658 Member
    Serwery będą działać tak długo jak EA na to pozwoli bo w BF1 trzyma na wszystkich łapę, czy to wynajętych przez graczy czy oficjalnych.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Gilban1
    Tyle to ja wiem. Myślałem, że jak jest to oficjalne forum, to jest tu ktoś kto wie choć orientacyjnie ile to trwało będzie: rok czy dwa czy trzy, czy dłużej.
  • Your3vilTwin
    1625 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,658 Member
    No to gwarantuję ci że nikt tutaj ani nigdzie poza siedzibą EA tego nie wie.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1344 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,357 Member
    EA też nie wie. No chyba, że BFV okaże się "wielkim sukcesem" i postanowią coś z tym zrobić. Jednak bardziej bym patrzył na starsze tytuły BF3 i 4. One aż za dobrze się trzymają.
    Kiedyś to były Bf-y. Znaczy przed BF3 i kastracie BC2.
  • Your3vilTwin
    Ja też bym się nie martwił o to że wyłączą serwery jedynki. Prędzej same opustoszeją...

• Gilban1
    Dzięki wielkie. To już wszystko wiem.
  • robertfifa1977
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Puki pad w dłoni jest nadzieja......będą jeszcze długo a za 80 zł masz w psn wszystkie 3 battle do sciągnięcia ...a 70czy 80 zł za tyle zabawy ...bez zastanowienia ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.