Cyberpunk 2077 czyli nie samym BF-em człowiek żyje...

Your3vilTwin
1191 postsPosty: 1,221Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
ło ho ho ho ho

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1070 postsPosty: 1,082Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To nie są moje klimaty. Co by tam nie zrobili to i tak będę się męczył grając w to.
  • Your3vilTwin
    1191 postsPosty: 1,221Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Moje też nie (cyberpunk nigdy do mnie nie przemawiał), ale odkładając osobiste preferencje na bok miło patrzeć, że powstaje kolejna solidna produkcja do tego made in Poland.
    Myślę, że mimo wszystko będę próbował się przełamać i zagram.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1070 postsPosty: 1,082Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 28 sierpień
    Na mnie ta gra nie zrobiła żadnego wrażenia. Zapowiedź gdzie była na imprezie Xbox też tak średnio. Wiadomo to tylko jakiś tam mały wycinek. Jednak coś mi nie pasuje. Nie było w tej rozgrywce sceny gdzie bym powiedział "O. To zrobili fajnie".
    Jakoś bardziej podeszła mi druga część Dain Light (czy jakoś tak). Bardziej na to liczę niż na CP2077.
    Podobnie mam z "nową serią" SW. Zasypiam przy nich. O Marvelach to nawet nie piszę. Kupa mułu.
  • JanTwardy
    126 postsPosty: 136Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja ju dzis bym zrobil preorder jak by byla mozliwosc. Pokazali ,ze ich produkcje to kawal solidnej roboty. Zadne narodosciowe fory typu bo polskie. Liczy sie ich portfolio i podejscie do pracy.

Szkoda ,ze nie zrobili nowego Mass Effecta :) Bardzo lubie SF ale juz nie Cyberpunk.
  • SkyZeWonsem
    Zagram dla fabuły by zobaczyć co Redzi wykombinowali. Jednak będę się męczył bo cyberpunk to nie moja bajka. Chociaż kto wie. Może w ich wydaniu to mi podejdzie.
  • Your3vilTwin
    Niestety Sky, na dobrego (w naszym odczuciu) BFa nie mamy co liczyć, więc będzie sobie trzeba szukać alternatyw.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!