Wynająć własny serwer

Erozion98
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam

Czy będzie można wynająć serwer na PC jak to jest chociażby na Xbox One? Czy będzie dodana taka opcja, bo nie widzę nigdzie (jeśli chodzi o PC), bo na Xbox One widać w menu gry.

Komentarz

• Your3vilTwin
    1521 postsPosty: 1,554Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W wersji na PC nie da się wynająć serwera przez menu gry i taka opcja nie zostanie już raczej dodana. Wynajem serwerów w przypadku BF4 na PC wygląda inaczej niż w przypadku konsol. Serwer możesz wynająć jedynie przez zewnętrzną firmę hostingową na przykład 4netplayers.com, gameservers.com, fragnet.net itd. (linki są przykładowe i na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia jak to wygląda z jakością tych usług). Możesz wtedy zarządzać zakupionym serwerem przez program zwany Procon.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Slo1kDz3mu
    4 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Yeti ma rację, aczkolwiek tu się go nie spodziewałem :P
  • Your3vilTwin
    1521 postsPosty: 1,554Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Masz strasznie dużo do nadrobienia Panie :smile: Już za kilka dni będziemy nadrabiać :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• TheEnnard
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    edytowano wrzesień 2018
    Nie mogę uwierzyć, że są jeszcze jacyś Polacy w BF4.
  • TheEnnard
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Choć w trójce jest nas jeszcze dośc sporo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!