batlefield 1 nie chce sie uruchomic

Misieeks24
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
edytowano wrzesień 2018
podczas gdy klikam graj przez chwile sie ładuje sie ,ale nie wyskakuje nic,i mnie z powrotem wywala do origin, i pisze ze niby gram w batlefield 1 a nawet w menadzerze zadan bf nie jest w tle, probwałem dosłownie wszystkiego próbowalem, proszę o pomoc

edit; pisze mi ze bf1 jest niezgodny
Post edited by Misieeks24 on

Komentarz

• SylwesterSpalony
    248 postsPosty: 269Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano wrzesień 2018
    Misieeks24 napisał użytkownik: »
    podczas gdy klikam graj przez chwile sie ładuje sie ,ale nie wyskakuje nic,i mnie z powrotem wywala do origin, i pisze ze niby gram w batlefield 1 a nawet w menadzerze zadan bf nie jest w tle, probwałem dosłownie wszystkiego próbowalem, proszę o pomoc

edit; pisze mi ze bf1 jest niezgodny

@Misieeks24 w sprawach bardziej technicznych odsyłam cię na forum AHQ gdzie znajdziesz bardziej szczegółową pomoc.
    Co do twojego problemu zapoznaj się proszę z poradami Kolegi @EA_Odix w >>>TYM<<< wątku, powinny one rozwiązać problem.

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!