Czy jest dostępny ENG w BF1

Szybki_Mis
2 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
edytowano październik 2018
Czy ktoś może napisać czy są dostępne głosy ENG w BF1? Zastanawiam się na kupnem w tej groszowej cenie, ale nawet w tej nie wezmę z syfem czyli polskim DUB.
Na stronach www można wyczytać że jest, na stronie origin w opisie ze pl+ruski (czyli nie ma), na innych stronach www że owszem na początku był eng ale teraz nie ma.
Jak tu się połapać?

Do wiadomości moda/admina
ps. proszę moda o przeniesienie do działu BF1. Nie wiem dlaczego jest to tutaj. Tak nieintuicyjne jest to forum ze brak słów (duszę dział BF1 dyskusje ogólne i nie ma przycisku dodaj temat, wiec duszę dyskusje na górze i wkleja w BFV..... brak słów. Wybrać kategorii nie mogę bo wszystko wyszarzone i jest tylko BFV.. W linku www nie ma że jestem na jakimś dedykowanej stronie do BFV, o co tu chodzi w ogóle.)

Komentarz

• JanKiller69
    410 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Możesz zmienić na język angielski jak masz ochotę
  • Szybki_Mis
    2 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    edytowano październik 2018
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Możesz zmienić na język angielski jak masz ochotę
    A kiedy tą grę kupiłeś ? Na origin jest jak byk że pl + rus zero słowa o ang. Nie chcę wtopić kasy, bo wiem że na 200% nie bede grał z pl dub.
    Zobacz np tutaj:
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1161/jezyk-w-battlefield-1
  • Rydzu2015
    653 postsPosty: 683Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Szybki_Mis napisał użytkownik: »
    Do wiadomości moda/admina
    ps. proszę moda o przeniesienie do działu BF1. Nie wiem dlaczego jest to tutaj. Tak nieintuicyjne jest to forum ze brak słów (duszę dział BF1 dyskusje ogólne i nie ma przycisku dodaj temat, wiec duszę dyskusje na górze i wkleja w BFV..... brak słów. Wybrać kategorii nie mogę bo wszystko wyszarzone i jest tylko BFV.. W linku www nie ma że jestem na jakimś dedykowanej stronie do BFV, o co tu chodzi w ogóle.)
    Przeniesione a co do pozostałej treści to musisz mieć coś z przeglądarką,z tego co widzę to inni użytkownicy nie mają problemu z zakładaniem tematów w odpowiednich działach jak i poruszaniem się w nich.Niemniej jednak sprawdzimy to o czym piszesz.
  • JanKiller69
    410 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kupiłem na premierę
    To jak się cykasz to nie kupuj bo możesz być zawiedziony
  • LukaszX1992
    123 postsPosty: 123Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W opcjach gry można zmienić na angielski.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!