Fallen Legion PL - zaprasza w swoje szeregi

BrainTrippinPL
6 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano październik 2018
1cb6c22f51b3f764gen.jpg

Fallen Legion PL

Otwiera rekrutację dla graczy nowych jak i bardziej doświadczonych.
Szukamy kilku osób do sparingów,turniejów,pucharów,ale również osób grających z czystej przyjemności.
Wymagamy przede wszystkim logicznego myślenia,znajomości klas(dużo osób nie wie co to strzykawka,apteczka,amunicja),
aby wstąpić w nasze szeregi trzeba mieć minimum 20 lat,posiadać team speak 3 i oczywiście udzielać się na nim.
Przyjmiemy pod swoje skrzydła każdego gracza,który spełnia te wymagania. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Planujemy otworzyć również diwizje na pozostałe części BF,dla tego mile widziani gracze z doświadczeniem w poprzednich Battlefieldach.
W razie pytań zapraszam na Origin:

BrainTrippinPL
Jangersss
CodyMaverickPL

Komentarz

• BrainTrippinPL
    6 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Rekrutacja nadal aktualna :)
  • Reb3liant_pl
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jak coś to mogę wieczorami pobiegać, ale nie bawię się w żadne stopnie i gimbazę za dużo mam lat i za dużo serwerów już miałem pod sobą. Chcecie proszę
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!