Jaki headset pod Xbox One X ?

BLU1985
46 postsPosty: 49Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Pytanie jak w tytule...obecnie gram na Tritton Trigger'ach jeszcze z Xbox 360...obecnie pod One mam ten zestaw wpięty w amplituner. Wcześniej słuchafony pracowały wpięte w pada ale wiadomo jaka różnica. Z upływem czasu Trittony wydają mi się już jakby za słabe, jakość nie ta, coś już "uleciało"...Co polecacie...co macie sprawdzone pod XoX ? Razery ? Turtle Beach ? Czy może zostać przy jakiś Trittonach ?
Proszę o odpowiedzi osób które rzeczywiście testowały lub grają na takich a nie osób których kolegi znajomy słyszał od kuzyna że te czy tamte są koks.
Pozdrawiam.

Komentarz

• Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    To zależy jakim budżetem dysponujesz.Osobiscie używam turtle beach tango poprzednie miałem TB px7. Jedne i drugie słuchawki znakomicie oddają dźwięk, największy plus to że można podłączyć je pod kompa i zrobić swój własny preset dźwiękowy.Ale TB maja jedną wade, słabej jakości chat kable, lubia się przełamać w okolicach wtyczki. Dodatkowo zrezygnowali z udostepniania presetow dedykowanych pod konkretne gry i nie wykonasz aktualizacji softa offline(w sumie zadna strata).Obecnie zastanawiam się nad TB Elite lub Astro A50 ale muszę obadac te Astro
  • BLU1985
    46 postsPosty: 49Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kurcze...nie mogłem dostać tych TB Xo Seven Pro...bynajmniej w PL. Zrezygnowałem i zakupiłem Razer Thresher Ultimate Xbox One, nie mają kontroli głosu i presetów...ale są bezprzewodowe, coś kosztem czegoś...zobaczymy jak z tym 7.1 będzie. Dzięki za odzew Rydzu.
  • Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano październik 2018
    Jest to pseudo 7.1 tak jak w TB px7 ale Razer to nie firma "inko" i robi dobry sprzęt.Znajomy dostał A50 do testów także czekam na jego opinię ale już słyszę go naprawdę bardzo wyraźnie.Co do presetów to w nie każdych TB można ich mieć 18 głosowych i 18 dźwiękowych,korektory dźwięku też się różnią(px7 bogatszy od tango).Generalnie to i tak używam dwóch presetów (czatu i dźwiękowego) czasami dla beki przełączam czat na robota,demona lub wiewiórkę,zbędny bajer ale korektor dźwięku pozwala na bardzo wiele.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!